Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

14849515354188

Komentarz

  • :devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:

    To po dzisiejszych rozmowach z lekarzami w sprawie Weroniki.
  • Małgosiu +++
  • W kwestii Mateusza.
    Nie do końca rozumiem to wszystko.


    On ma być tą niańka w systemie ciągłym, czy doraźnym?

    Jeśli ciągłym - nie powinno tak być, uważam, mimo wszystko, obowiązek opieki nad dziećmi spoczywa na rodzicach, przecież, jak ikm napisała. On zresztą chodzi do szkoły i po Nowym Roku będzie miał swoje obowiązki.

    A jeśli doraźnie, to - jak pisze wielu - naturalne jest, że w rodzinie należy wspierać się nawzajem w trudnych sytuacjach, i jeśli mu jakoś materialnie dziękować - to jak pisali inni raczej okazjonalnie - dziękować właśnie prezentami, czy przywilejami, a nie płacić.




    Przypomniałam sobie przy tej okazji, że sama, jako najmłodsze dziecko, zwykle byłam pod opieką starszego rodzeństwa, znacznie częściej niż pod opieką rodziców, z całą pewnością nie byli wynagradzani, po prostu dostali to w pakiecie.
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]:devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:

    To po dzisiejszych rozmowach z lekarzami w sprawie Weroniki.

    ???
  • Mateusz miałby być niańką okazjonalną- na kilka godzin dziennie. Teraz, kiedy ma ferie. Na pewno nikt go nie będzie angażował kosztem szkoły. Ale niby dlaczego nie mógłby się zająć dziećmi, skoro ma wolne i praktycznie nic nie robi?:devil:
    Chodzi o to, że w tych dniach ważą się dalsze losy wWeroniki, a ja nie mam z kim dzieci zostawić, aby tego wszystkiego dopilnować, walczyć z lekarzami i z chorym systemem...
    :devil::devil::devil:
    Co do Mateusza decyzja podjęta i kasy nie dostanie.
    A w ogóle, to może lepiej skończmy już ten temat.
    Bo jak dla mnie są teraz sprawy istotniejsze niż przepychanki na temat Mateusza i naszych(niedoskonałych , to fakt) metod wychowawczycjh.
    Powiem wam, że człowiek w swojej bezradności próbuje naprawdę różnych sposobów, aby jakoś rozwiążać trudne sprawy. W tym przypadku problem opieki nad maluchami...
  • Małgosiu, możemy pomóc w zaopiekowaniu się dziećmi. Paweł zresztą już był przecież u Józia i mu się podobało.
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]:devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:

    To po dzisiejszych rozmowach z lekarzami w sprawie Weroniki.

    Malgosiu, ale co ci lekarze robia/mowia/nie robia/nie mowia??? Co sie dzieje?
    +++ nieustajaco.
  • @ikm
    Małgorzata już podjęła decyzję i co najmniej dwa razy sugerowała żeby już skończyć ten temat, więc może po prostu go skończymy, albo jeśli masz ochotę to załóż osobny wątek, ale już nie na temat tego konkretnego przypadku, tylko np. czy należy płacić dzieciom i za co albo czy dzieci mogą czy powinny opiekować się rodzeństwem, to sobie podyskutujemy, a ten wątek zostawimy na ważniejsze sprawy.
  • Bardzo rozsądne Skończcie temat Mateusza skupmy sie na modlitwie za rodzine Małgosi w tym momencie jest im to naprawdę bardzo potrzebne. Prosze Was módlmy się.
  • Wiecie co? Ja wiem, że czekacie na wieści...
    A więć jeśli chodzi o stan Weroniki, to jest bz. Natomiast to, co mówią lekarze i jakie mają plany i jak sprzeczne informację dostajemy to jest poprostu kosmos....
    I póki co gadać mi się nie chce, bo sama nie wiem, co o tym myśleć???
    Musimy się do tego zdystansować....
    Mutro zawalczymy o kopie historii choroby. Jutro też dziewczyny mają mieć kolejne konsultacje.

    I jeszcze jedno... Niektórzy twierdzą, że tak się dzieje dlatego, że chodzi o....KASĘ...
    :devil:
  • Nie dajcie sobie wmowic, ze wszyscy lekarze czekają na "smarowanie". G...o prawda!!
  • No to za lekarzy i w intencji dusz czyśćcowych z lekarskich rodzin.

    +++
  • No właśnie. W naszych modlitwach nie zapominajmy o lekarzach, prosząc o dary Ducha Św. dla nich, o mądre decyzje.
  • Posłuchajcie - jest już gotowa strona z mapą modlitwy.

    Bardzo proszę dodawać swoje miejsca -> http://mapamodlitwy.pl/
  • Maćku, wysłałam Ci coś...
  • Maćku, a co w rubryce modlitwa?
  • jej... teraz widzę- ale morda!:wink:
  • Wiem. Siedzę przed ekranem i wycieram łzy z nosa.

    Zaraz też coś wyślę.
  • A ja chyba mam dziś noc z głowy...
  • Maćku, ale ona wciąż żyje!!!!!!!!!
  • [cite] karamba:[/cite]Maćku, a co w rubryce modlitwa?
    Chodziło mi o to, czy zamówiona Msza, czy różaniec, czy koronka itp.
  • Maćku, dziękuję....

    A do wszystkich prośba. Wyślijcie jutro z rana wszystkie możliwe anioły na pomoc nam i Weronice. Bo trudności się piętrzą...
  • o której ?
    koło jedenastej wychodzę, ale wcześniej bez problemu
  • To wszystko minie...
    Będę rano z wami
    +
  • Będę pamiętać
  • Trudno mi to określić dokładnie.
    Ale jutro Weronika ma mieć kolejne konsultacje. A my kolejne rozmowy z lekarzami...
    Jutro też lekarze wypowiedzą się ostatecznie co do obojczyka Oli. Bo dziś było kontrolne rtg i też nie jest dobrze.

    O obojczyku Weroniki nie wspomnę nawet:devil:
    :cry::cry::cry::cry::cry:
  • JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ!!!
    będę +++
  • Oczywiście +++
  • pamiętam +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.