Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

15051535556188

Komentarz

  • +++

    Za dziewczyny i za światło Ducha Świętego dla lekarzy.

    Małgorzato, co do szkaplerza: przyjęcie go polega na tym, że on jest "nałożony" nawet, gdy sie nie ma fizycznie na sobie medalika. Dlatego ceremonii nałożenia musi dokonać kapłan.

    Zatem nie martw się tym, czy Weronika ma coś na szyi czy nie - ona jest pod opieką niezależnie od tego :iq:
  • Małgosiu moja rodzinna parafia jest pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej dlatego pisałam o mojej mamie, wczoraj dopiero dołączyła do modlitwy za Was bo dziwnie nie miałyśmy kontaktu przed Świetami dopiero chwilkę na Wigilię, a po dzisiejszej nocy tylko mi powiedziała dobrze, że mi powiedziałaś i wiecej nie będę mówiła nie chcęs się chwalić i tylko powtarzała imię Weroniki, jak próbowałam jej powiedziieć, że za rodzinę Malgosi też to tylko mi powiedziała dobrze, dobrze ale Weronika jeszcze spi.
    Ja dostałam szkaplerz od mojej Mamy nie nosiłam go, bo myślałam, że musi być nałożony przez kapłana.
    +++
  • Anna78, sam medalik jako taki możesz nosić, ale dopóki nie odbędzie się ceremonia przyjęcia go w obecności kapłana, nie masz go "nałożonego" duchowo.
  • aha, dzięki Maćku za mapę modlitwy, ale mi coś nie działa. Klikam na moje miejsce, wpisuję dane, robię zapisz...i nic sie nie pojawia na mapie :sad:
  • +++


    szkaplerz to nie jest cos :wink:

    ps.jestem z DOE bardzo pro pro szkaplerzna.
  • oj ProMamo, nie czepiaj się słówek, mam za sobą ciężkie 24h z wirusem żołądkowym :wink:

    Powinnam była tam napisać: nie martw się Małgorzato, czy Weronika ma medalik na szyi, zamiast coś na szyi, zgoda.
    ale nie będę edytowac tamtego wpisu, żeby Twój miał sens :bigsmile:
  • Pustynna :bigsmile: cudna jestes! :bigsmile:

    Lepiej dzis?
  • dzięki ProMamo! na razie chyba lepiej,uf!
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]Znalazłam adres Karmelitów w Warszawie:bigsmile:



    Jakby coś, to mieszkamy góra 5 minut na piechotę od Karmelitów na Racławickiej:bigsmile:
  • [cite] apowojek (Agatka):[/cite]
    [cite] Małgorzata32:[/cite]Znalazłam adres Karmelitów w Warszawie:bigsmile:



    Jakby coś, to mieszkamy góra 5 minut na piechotę od Karmelitów na Racławickiej:bigsmile:

    polecam:thumbup:
  • A dziękuję, póki co chodzimy tam na Msze. Super piękna, zadbana i skromna kapliczka. Mądrzy i przyjaźni zakonnicy.

    Mamy plan zaprosić ich na kawkę do nas.:wink:
  • Żeby się zapisał wpis na mapie trzeba wpisać informacje w formularzu.
  • w jakim formularzu? tzn. gdzieś indziej niż w tym okienku, które wyskakuje, i gdzie można wpisać imię, miejsce i modlitwę?
  • [cite] apowojek (Agatka):[/cite]A dziękuję, póki co chodzimy tam na Msze. Super piękna, zadbana i skromna kapliczka. Mądrzy i przyjaźni zakonnicy.

    Mamy plan zaprosić ich na kawkę do nas.:wink:

    dobry plan - polecam. Ukochany nasz zakon!!!
  • Pustynny - szkaplerz trzeba przyjąć z rąk kapłana tylko raz - chyba że zdejmie się go potem z pogardy. Ale jeżeli np. szkaplerz się zniszczy, to nowego nie musi nakładać kapłan, nie musi być nawet poświęcony:)
  • [cite] Kresowianka:[/cite]Pustynny - szkaplerz trzeba przyjąć z rąk kapłana tylko raz - chyba że zdejmie się go potem z pogardy. Ale jeżeli np. szkaplerz się zniszczy, to nowego nie musi nakładać kapłan, nie musi być nawet poświęcony:)

    no wiem! hmmm, czy moja wypowiedź sugerowała inaczej? :bn:
  • Też chodziło mi o to, że najważniejsze jest to właśnie "nałożenie" przez kapłana i jego efekt duchowy, a nie fizyczny medalik sam w sobie, który może sie zgubić.
  • Pustynny, przepraszam, strasznie zakręcono-niewyspana jestem ostatnio i cierpi na tym moje czytanie ze zrozumieniem ;) :shamed:
  • Nic nie szkodzi :bigsmile: Zwątpiłam już tylko, czy to ja nie namieszałam. Ale wszystko OK, już chyba jasniej być nie może w kwesti szkaplerza.
  • Kochani podbijam, bo wiem, że trzeba...
  • Trzeba+++
  • Małgosiu, my dalej robimy swoje
    +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.