Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

14950525455188

Komentarz

  • zapewniam o modlitwie.
  • Tak jak przewidywałam- nie jestem w stanie zasnąć, choć minęła 2 w nocy...
    Ale podczas nocnej modlitwy przyszła mi do głowy pewna myśl, a może nawet przynaglenie- żeby założyć Weronice szkaplerz!

    W zeszłym roku, zaraz po oddaniu Matce Bożej pojęchaliśmy do Kalisza, gdzie w tamtejszym Karmelu przyjęliśmy szkaplerze. Razem z nami szkaplerze przyjęły też Ola i Weronika. I rzeczywiście dziewczyny te szkaplerze nosiły. Oli osobiście zdejmowałam już w szpitalu na izbie przyjęć. Weronika tego dnia nie miała szkaplarza- zupełnie nie wiem czemu? Wydaje mi się, że ostatnio był na Wf-ie jakiś problem z łańcuszkami (ona od jakiegoś czasu nosiła medalik szkaplerzny, zamiast tradycyjnego szkaplerza)
    O tym, szkaplerzu ja już myślałam wcześniej. Ale ze względu na te całe aparatury monitorujące zwyczajnie sobie odpuściłam, bo miałam świadomość, że mnie wyrzucą z hukiem z tym medalikiem...
    A dziś mnie olśmniło! A gdyby tak powrócić do szkaplerza tradycyjnego? Przecież taki w niczym nie powinien nikomu przeszkadzać...
    Co o tym myślicie? I gdzie można na szybko nabyć i poświęcić taki szkaplerz?

    Ja wiem, że powinien być nakładany przez kaplana...Ale ta zasada dotyczy chyba tylko obrzędu przyjęcia szkaplerza... Zresztą kapłana też można by skąś sciągnąć...

    Dlaczego o tym piszę?
    Ano dlatego, że ostatnio nie do końca ufam tym lekarzom. Nie mam pewności, aby Weronika była tam zupełnie bezpieczna...Pod płaszczem Maryi na pewno będzie bezpieczniejsza...
  • Myślę, że szkaplerz można kupić we wszystkich księgarniach typowo katolickich i sklepach z dewocjonaliami. W Wwie są karmelici, u nich też można, jak sądzę...
  • Dzięki Moniś! Znalazłam
  • Wiem, że można go samemu z powrotem założyć jeśli niezbyt długo trwał czas od zdjęcia i jeśli nie było to świadome odrzucenie, tylko wynikało to, na przykład z zapomnienia włożenia na powrót, bo trzeba było zdjąć na WF.
  • Znalazłam adres Karmelitów w Warszawie:bigsmile:
  • No to dobrej nocy, postaraj się jednak zasnąć...:sad:
    Musisz być wypoczęta.

    Może melisa Ci pomoże, albo jak masz tabletki ziołowe Labofarmu, takie na uspokojenie...
  • I trzymaj się jutro, będziemy się za Was modlić...
  • Myślę, że różaniec będzie lepszy...:wink:
    Znikam, dobrej nocy!
  • Idę do Nowenny.
  • Monia Ty zmień
  • Właśnie rozmawiałam z Małgosią - wchodzi na oddział.
    Kto może, niech wysyła Anioła.
    Ja otaczam modlitwą i wysyłam mojego.
  • Ja swojego też wysłałam +
  • powrócić do szkaplerza tradycyjnego? Przecież taki w niczym nie powinien nikomu przeszkadzać...
    Co o tym myślicie?


    ja jestem za , ja tylko nosze tradycyjny
  • "I gdzie można na szybko nabyć i poświęcić taki szkaplerz?"

    Oprócz karmelitów na pewno można też poprosić kapelana szkoły.
  • Oczywiście +++
  • Małgosiu wysylam do Ciebie mojego Aniola Niech czuwa nad Wami
  • Aniele fruń....
    +++
    Jezu wspomagaj!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.