Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

17576788081188

Komentarz

  • Bardzo dobre wieści.

    Pamiętam o modlitwie za Weronikę i całą waszą rodzinę.
  • +++ Malgosiu cudne wieści.
  • Zapraszamy
    do Nowenny wolne tajemnice
    radosne 1
    bolesne 3
    chwalebne 2:bigsmile:
  • Małgoś spłakalam się....nieustająco +++ szkoda że osobiście nie mogę pomóc teraz ale ja już czołg jestem....dzielna Weronisia!
  • Piękne wiadomości!
    Weronika, Ty to świat podbijesz! :bigsmile:
    +++
  • Bogu niech będą DZIĘKI!
    Jakże WIELKIEGO znaczenia nabiera to 'wytarte już przez wieki' zawołanie!!!
    Pamiętamy. +++

    P.S. Moi chłopcy caly czas ostatnio słyszą o dziewczynkach - modlimy się za Weronikę, wcześniej za Olę, w brzuchach naszych 3 znajomych mam dziewczynki... I nasz Średni konstatuje ze zdziweiniem: "W naszym domu nie ma żadnej Małej, ani Wkększej dziewczynki do modlenia...". :tongue: :bigsmile:

    Pan obdarzył Was Różnorodnością, Małgosiu... A Iskierka bardzo się stara, żeby za jej blaskiem nadążył też ciało!!!
  • Małgosiu dzisiejsza msza z modlitwą o uzdrowienie u Ojca Józefa Witko w Kielcach w intencji Weronisi i całej Twojej rodzinki.
  • Po badaniu...
    Szczegółów nie znam...
    Ale od wtorku jest dla Weroniki miejsce w CZD.

    I nie wiem czy się cieszyć czy nie. Bo decyzja z naszej strony nie zapadła:confused:
    Radość związana z postępami Weroniki gdzieś się rozmywa, bo wszystko wokól się sypie...Problemom nie ma końca.:cry:
  • Gosieńko siły, spokoju ducha w dokonywaniu wyborów.

    +++
  • potrzebne 3 osoby do nowenny :hv::hv::hv:
  • Chwalebne jedne tylko zostały w Nowennie.
  • [cite] Bridget:[/cite]Chwalebne jedne tylko zostały w Nowennie.
    :ik:
  • Bridge, ok biorę pojedncze Chwalebne :smile:
  • biorę chwalebne
  • Mamababcia się pierwsza wpisał w tabelkę :)
    AgoMario jeśli chcesz to możesz światła :)
  • Mogę Światła, a ktoś może mnie oświecić, jakie one są??? tzn. Tajemnice Światła Różańca św.
  • 1. Chrzest Pana Jezusa
    2. Cud w Kanie
    3. Kazanie na Góze
    4. Przemienienie
    5. Ustanowienie Eucharystii

    :bigsmile:
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]dostałam sms z taką informacją:
    Msza św w intencji Weroniki w Zakopanem u MB Fatimskiej- 1.02.2012, godz 7.00

    Może ktoś z forumowiczów na nartach wtedy będzie?

    Ja będę:). Może się uda. Chłopcy maja tego dnia zawody, jak bedą spali z grupą, to dam radę.
  • Anka, fajnie:bigsmile:
  • [cite] origami:[/cite]A do koronki szukamy rozbójników czteerech już tylko :hv: prosiemy piyknie

    To ja dzisiaj wezmę, ale nie bardzo wiem, jak to się robi, idę poszukać na temacie Koronka.
  • Małgoś
    +++
  • Dziwne sny dziśiaj miałam...Z Weroniką w tle- w szpitalu, biegającą i pomagającą innym...
  • :bigsmile::bigsmile::bigsmile::heartbounce:
  • @Małgorzata32

    posłałem Ci priva
  • :bigsmile:+++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.