Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klub Rozmodlonych Żon - Módlmy się za naszych mężów - Jest nas 231!

191012141548

Komentarz

  • [cite] Olesia:[/cite]Zdziwię Was pewnie, ale... egzorcyzm do Michała Archanioła...
    Ta i koniec, żadna inna mi "nie wchodzi"...:shamed:
    I spontaniczna.

    Widocznie tak ma być...:wink:

    OOO tak się składa, że ja też wybrałam sobie egzorcyzm, tylko trochę inny: "Potężna Niebios Królowo" :wink:.
    Plus wezwanie do św. Józefa, czasem dodatkowo jeszcze inne modlitwy.
    Te, które odmawiają Różaniec, też mają egzorcyzm:wink:.
  • Niesamowite są owoce tej modlitwy: ogromna determinacja do zmiany i niesamowite światło - w którym kierunku iść i co zostało zaniedbane a to wszystko pojawiło się w sercu... moim.

    A mój Mąż kochany, odkąd wie o modlitwie zachowuje się tak, jakby mu ktoś paliwa do pustego baku dolał.

    Haku....:kissing::whorship:
  • [cite] Kobieta:[/cite]
    [cite] Nika6+2:[/cite]Kobieto,zajrzyj tu:
    http://www.kryzys.org/index.php?c=6

    dziękuję za stronę kryzys.org ale nie skorzystam. Znam tą stronę od jej początków, gdy byli tam tacy ludzie jak elzd1 czy zuza i inni ( w tym osoby, które też współtworzyły forum ). Pamiętam jak zostali potraktowani przez głównego założyciela....plus najazdy na inne osoby. Od kilku lat tam nie zaglądam i tak niech pozostanie.........
    :shocked:
    Nic nie wiem o tym.
    Proponowalam bardziej materialy tam zgromadzone niz forum.
  • Ja też spontaniczna : za mego Męża, za Waszych mężów i z nas wszystkie :)

    Kobieto, wspomnę o Tobie szczególnie w modlitwie :)
  • :hv:
    Komu Tajemnice ,komu?
    Mamy wolne w Nowennie Małgosinej
  • Też wam posmęcę, skończyły się nasze "wakacje" i mąż mi znowu wyjechał . Jakoś tak mi smutno i pusto w domu :sad:
  • Ja zapałałam miłością do egzorcyzmu Michała Archanioła, jest dobrze mi na pewno.
    Jak mogę to sobie czytam wszystkie modlitwy i przypominam sobie nasz ślub, sami mieliśmy czytania ( Pieśń nad Pieśniami) :bigsmile:
  • [cite] Katarzyna:[/cite]
    [cite] Monika73:[/cite]Mój wczoraj coś wspomniał o szóstym dziecku :wink:
    A pomódl się w takim razie jakoś szczególnie i za mojego... Może jakąś wyjątkową łaskę masz w tej kwestii...

    Nie ma sprawy :wink:
    Natomiast mnie te jego dywagacje trochę przestraszyły tym razem :wink: Bo do tej pory , to ja go namawiałam na kolejne dzieci , czasem musiałam się nieźle wysilić w argumentacji :cool::wink:
  • ja się modlę za swojego. Nieustannie. Nie wiedziałam że można inaczej będąc żoną...
  • Elf77 w wątku powitalnym prosi o dopisanie :bigsmile:
  • Ja "uderzam" do św.Józefa. Znalazłam ładny obrazek i na jego odwrocie przepisałam tę modlitwę:


    Drogi św. Józefie, Patronie Ojców i robotników, proszę przyjdź z pomocą mojemu Mężowi. Wspieraj Go w Jego codziennej trosce o naszą rodzinę i dopomóż Mu w Jego codziennej pracy, by była dla Niego interesująca i dawała Mu satysfakcję. Pomagaj Mu także by był świętym Mężem i Ojcem; niech naśladuje Twoją cierpliwość i łagodność, ale dodaj Mu także odwagi by prowadził naszą rodzinę prostą i wąską ścieżką wprost do Nieba. Jako żywiciel i głowa naszej rodziny nie ma łatwego zadania, jak dobrze wiesz, św. Józefie z własnego ziemskiego życia jako żywiciel i opiekun Najświętszej Rodziny. Módl się przeto za mojego Męża i bądź stale przy Nim obecny, drogi święty Józefie by nie tracił odwagi i wytrwałości, by próby i trudności, których doświadcza w swoim życiu wzmocniły Jego miłość ku rodzinie oraz Jego oddanie Panu. Amen.

    Dodając: proszę Cię też za wszystkich mężów rozmodlonych żon z wiadomego forum
    :bigsmile:
  • @Lilo, Odrobinko

    dopisać?

    Prosta sprawa - modlisz się codziennie jak chcesz (tzn formą modlitwy jaką chcesz) za swego męża a dodatkowo dodajesz w modlitwie westchnienie za mężów wszystkich żon z Klubu RŻ

    :bigsmile:
  • Dzisiaj spotkałem taką żonę, nie mam na myśli swojej:bigsmile:
  • proszę i mnie dopisać , postaram się modlić dziennie spontanicznie oraz tym fragmentemModlitwa za męża PDF Drukuj Email

    â?žMiły mój śnieżnobiały i rumiany, znakomity pośród tysięcyâ?

    (Pnp 5,10)

    Bądź uwielbiony Panie w moim mężu.
    Dziękuję Ci Jezu, że dzięki Twojej łasce,
    tworzę z nim â?žjedno ciałoâ?.
    Zawierzam Ci go całego, jego teraźniejszość i przyszłość,
    jego myśli, zachowania i słowa.
    Pragnę szczęścia dla niego, radości na jego twarzy,
    nadziei i miłości w sercu, ale nade wszystko pragnę,
    aby, żyjąc wiernie Ewangelią,
    był Twoim umiłowanym na wieki. Amen
  • @Mańku,

    mańka jest pod 95 :bigsmile:

    @Kropko - dopisuję, jesteś 150!!!
  • Haku, spójrz jeszcze raz na mój poprzedni wpis i będziesz wszystko wiedziała:bigsmile:
  • Haku, a dopisz, co mi szkodzi westchnąć za waszych mężów:):bigsmile:wink:
  • Haku, wykorzystałam Twoje przemyślenia jako wizytówkę forum. Czasami mąż mnie pyta, co tam ciekawego na forum, a ja nie bardzo wiem, co mu odpowiedzieć. No to mu dzisiaj kazałam czytać. Boję się tylko, że trochę mylnego wyobrażenia nabierze, bo niestety nie wszystkie wątki przypominają ten tutaj i nie wszystkie wpisy są tak mądre i głębokie, jak o mężu, żonie i osiołku...:ap:

    edit: dopisałam, że to mąż mnie pyta
  • [cite] Lila:[/cite]no u mnie kiepskawo może być z tym "codziennie"...
    systematyczna już się chyba nigdy nie nauczę być...
    ale modlić się będę, i za Mojego Męża i za innych też westchnę

    zaraz zaraz, czyli że co? za 150 obcych mężów też??? łał :shocked:

    nie no, fajnie... :wink:
    naet całkiem fajnie :bigsmile:

    Lilo, właśnie cały myk polega na tym, że kiedy zapomnisz pomodlić się za męża swego, pamiętać o nim będą pozostałe żony z Klubu :bigsmile:
    Poza tym wytrwała codzienna modlitwa wzmacnia i modlącego i omodlanego.

    Same korzyści, a jakie towarzystwo doborowe?


    :bigsmile:
  • [cite] maniek:[/cite]Haku, spójrz jeszcze raz na mój poprzedni wpis i będziesz wszystko wiedziała:bigsmile:

    Faktycznie :bigsmile:
  • [cite] Lila:[/cite]Haku, towarzystwo, któremu do stóp nie dorastam, (chlip, chlip...)
    normalnie mnie powaliło, jak czytać dokładnie zaczęłam...
    serio piszę

    aaaa, a wątek "Klub Oszczędzających (Oszczędnych) Żon" też założyłyście, jak mnie nie było? Bo by się przydał, temat na czasie, a kryzysowe objawy drzwiami i oknami się pchają :)

    Klub Oszczędnych/Oszczędzających Żon na razie w planach :bigsmile:
    Ale jeszcze myślałam o Klubie Żon nie-ględzących :tongue:

    Znów byłabym pierwsza na liście!
  • poklony.gif

    nie mogłam się powstrzymać (co prawda barwy nie te, ale tak się czuję, jak mi dziękujecie) :cool:
  • Klub Żon zawsze mówiących "Tak" (KŻZMT)
    Klub Żon Przyrządzających Flaczki (KŻPF)
    Klub Wysportowanych Żon (KWŻ)
    Klub Żon Interesujących się Sportem (KŻISS)
    Klub Żon Znających Zasady Gry w Piłkę Nożną (KŻZZGWPN)
    Klub Żon Hodujących Myszoskoczki (KŻHM)
    Klub Żon Z Minimalną Ilością Butów (KŻZMIB)
    Klub Wędkujących Żon (KWŻ)

    to tak na szybko :bigsmile:
  • i Klub Żon Słuchających Mężów z Zapałem (KŻSMZZ)
  • Klub Żon Z Minimalną Ilością Butów (KŻZMIB)
    o matko i córko, coś czuję, że pustawo by było w tym klubiku :fm:
  • Wstyd przyznać :shamed:się do ilości

    większość butów marki "przydasie" :wink:
  • Dopiszcie i mnie, proszę.
    :smile:
  • Mam sporo butów jeszcze "panieńskich" - czyli to kilkunastolatki, ale co poradzić, jak ja nie niszczę butów?
    niebawem myślę będę mogła dolączyć do klubu z minimalną ilością - Zosia już ma tylko o jeden numer stopę mniejszą niż ja :smile: i już się do niejednych moich butów przymierzała - zniszczy połowę raz-dwa!
  • Babka4 z Poczekalni prosi o dopisanie! :bigsmile:

    Codziennie patrzę i patrzę i nie mogę się nadziwić, jak ta liczba modlących się żon rośnie! :bigsmile:

    Dzięki Ci, O Wielka Haku (wielka duchowo, nie gabarytowo - żeby nie było)! :bigsmile:

    :ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih: :wink:
  • [cite] hipolit:[/cite]większość butów marki "przydasie" :wink:

    To bardzo popularna marka, potwierdzam :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.