Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

No i czemu ja taka ciągle ufna jestem?

1356710

Komentarz

  • Coś poszukam.
  • balum to ty wyślij nocnik bo jednak nie mam, ok? pościeli tez dla maluch a nie mam
  • Słuchajcie:

    po pierwsze primo:
    wszystkim wysłałam maila z adresem rodziny i moim kontem. Jeśli ktoś nie dostał to piszcie - mogłam przeoczyć

    po drugie primo:
    sporo już mamy

    Ania78 zaoferowała wózek głęboki bliźniak! więc i drugi maluch miałby transport zapewniony a mama byłaby bardziej mobilna - kwestia transportu z Gdyni jeszcze otwarta, ale jakby jeszcze swoje dorzuciła Dorota. to może Origami by w Gdańsku całość przejął.

    Kubę 1,5 - myślę mamy ubranego (Aga82 i Aga---p)

    Marcel 2,5 - wszystko z listy od Agi---p (poza kurtką zimową)

    pościel i ręczniki to myślę niech wyśle kto może - tego w dużej rodzinie nigdy nie jest za wiele.

    Bea@ - ubiera nam Szymona 8 lat

    Nie mamy póki co zadeklarowanych zimowych butów 31 i kurtki 122 dla 5-cio latka.

    W kwestii potrzebnych rzeczy dla męża - będę wiedziała jutro. Dziś Sylwii nie udało się dotrzeć, ale jutro pojedzie tam i zobaczy.

    Kołdry myślę też się przydadzą.


    okazuje się, że mam kurtkę i 98 i tą 122

    :):)
  • Aga&5 czyli te paczki wysyłamy w końcu na adres tej rodziny w Tczewie, czy do Olesi, która je tam do nich dostarczy? bo się zgubiłam:shamed:
  • aaa i co z niemowlęciem majowym? czy to chłopiec czy dziewczynka? wiadomo coś?
  • Też jestem ciekawa.:bigsmile:
  • No a co z tymi garnkami i artykułami gosp.domowego? Potrzebne?
  • i doczytałam o tych rzeczach dla ciężarnej mamy - spodnie jakieś ciążowe znajdę, materiałowe,butów niestety nie mam.
  • Mogę dać komplet osłonkę do łóżeczka niemowlęcego i poszewki
  • Jeżeli Ania dostarczy do mnie wózek dla bliźniaków to będę w staie dostarczyć go do gdańska do origami, tylko nie wiem jaki on ma duzy samochód, czy wózek się zmieści. Dorzucę jeszcze jakieś ręczniki i coś z pościeli, ale co dokładnie to jeszcze nie wiem, będę musiała zrobic przegląd. Widze że dla malucha wszysto uż jest. Buty 31 zimowe tez myslę że sie znajdą, ale pewna nie jestem, muszę zejśc do piwnicy. Kurtki na 122 poszukam, jak znajde to dam znać.
  • Dorotka hej to podaj namiary gdzie mogę go podrzucić, nas rozebrało przeziebienie tylko mąż na chodzie to dowiezie. Żnalazłam spiworek do spania to się przyda.
  • Agasko - w kwestii garnków dziś się dowiem.

    Przesyłki myślę wysyłać bezpośrednio rodzinie, będzie szybciej.

    Aga82 - jeszcze nie wiem czy chłopczyk czy dziewczynka :bigsmile:
  • Aha - i zabawek tam też nie ma, więc jak ktoś chciałby dorzucić jakieś to się maluchy na pewno ucieszą.
  • ja wygrzebałam jeszcze kilka bluzek ciążowych dla mamy. ruszyłam też kontakt do szwagierki - po swoich synkach też ma coś poszukać, więc razem się zapakujemy i wyślemy w przyszłym tyg.
    Aga&5 skoro nie wiadomo czy będzie dziewczynka czy chłopiec, to wrzucę trochę takich ubranek i trochę takich - na wszelki wypadek:)
  • Anna 78 odpisałam:smile:
  • Agnieszko - idzie paczka do Ciebie - może zobacz , co Ci się przyda , a czego nie będziesz chciała może dasz tej rodzinie ?
  • Moniko bardzo dziękuję:) tak zrobię:)
  • W tej paczce jest też trochę ciuszków od Sylwunii ).
  • [cite] Lila:[/cite]mamy na zbyciu kołyskę, łóżeczko też właściwie, tylko transport z wrocka kłopotliwy...


    aaa, mam kołderki do łózeczka - nowe 2 sztuki do oddania!

    Lila - może by się dało kuriera do tego załatwić - w razie czego opłacimy z tego co wpływa na konto.
  • To obie Was cmokam dziewczyny! Dziękuję:)
  • Agnieszko&5 znalazłam kilka rzeczy no i zabawki też, proszę o dane na priva to wyślę
  • Wnioskuję, że ubranek dla niemowlęcia będzie dość...?
    Dorota mówi, że grzechotkami się podzieli, bo też ma zatrzęsienie. :bigsmile:
  • Iwinko - wysłałam Ci priw
  • Aga co jeszcze potrzeba, bo ja juz kiepsko ogrniam :wink:
  • Właśnie poszło. Wysłaliśmy tej rodzince wraz małżeń parę obrusów, kilka małych ręczniczków. Mam nadzieję, że im się to przyda. :smile:
  • z małżem razem z małżem :shamed:
  • @ origami
    w związku z tym że twój priv nie działa a telefon do cię ma P. więc tu piszę co ustaliliśmy. A więc :
    Wózki Ania zawiezie sama jak śniegi stopnieją (bo trzeba im jeszcze przegląd zrobić) gdzie i do kogo do ustalenia
    a ja pomniejsze rzeczy prześlę pocztą lub kurierem

    A Ty opiekuj się żoną.
  • Dorotko czy słuchawki do Cię dotarły?/ taki OT
  • [cite] Agnieszka82:[/cite]Dorotko czy słuchawki do Cię dotarły?/ taki OT

    już się dowiedziałam :)
  • tak dzisiaj, właśnie dziękowałam Tobie w wątku mam do oddania

    serducho bije jak szalone, cała rodzinka słuchała!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.