Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

No i czemu ja taka ciągle ufna jestem?

1468910

Komentarz

  • AgaMaria - dobrze że o tym piszesz - Aga&5 też bym poprosiła o adres do Cię, mogę też do Olesi wysłać tę paczkę, ale niewiem od której z Was będzie bliżej do tej rodzinki.
    Ja jeszcze czekam na fundusze moje, i poślę paczkę.
    generalnie wszystko spakowane i czeka na wysyłkę.
  • Aga82 - wysłałam Ci mój adres.

    Dziewczyny - zaznaczcie tylko na tych pakach, że to dla Tczewa, bo ja często kupuję przez internet, więc żebym z rozpędu rozpakowywać nie zaczęła :tooth:
  • A może w Tczewie są duże sklepy, gdzie można kupować przez net i jest darmowa dostawa do domu od jakiejś kwoty? Wtedy problem zakupu żywności byłby z głowy.
  • Aniu - z zakupem żywności naprawdę nie ma problemu, u nas w Pruszczu jest młyn i mają naprawdę fajne i zdrowe rzeczy w konkurencyjnych cenach.

    Są różne mąki, kasze, ryże, oliwy, bakalie, przyprawy itp. - a do Tczewa i tak albo się sama wybiorę, albo Sylwię wykorzystam, choć wolałabym sama, żeby się w końcu do Olesi na herbatkę wprosić :wink:
  • Aga - plizzzzz.... - sama, sama!!!:ih::ih::ih:
  • Sama tzn z ogonkami :wink::wink:
  • OK.:bigsmile:
  • Dobra, czy dobrze zrozumiałam ,że paczki na adres rodziny w Tczewie nie dochodzą?
    Dlaczego?
    Agnieszko , czy wszystkie paczki mamy wysyłać do Ciebie?
  • Słuchajcie - dzwoniłam do Pani Agnieszki - adres jest ok - tylko że tam trudno dotrzeć, bo jest kilka budynków a jeden numer, więc być może dlatego paczka AgiMarii wróciła, bo listonosz nie trafił.

    Jak macie obawy to wysyłajcie na mój adres - macie go w tym pierwszym mailu z numerem konta.
  • Tą pralkę to może warto w jakimśnajbliższym sklepie ale dużym np.Euro Rtv to dojazd byłby gratis. Dużo jeszcze brakuje bo nawet nie wiem ile pralki kosztują. Lub jak ktoś radził używaną.
  • A zeszyty w grubą linię w twardej oprawie by się przydały? Bo mogłabym wysłać.
  • Idusia - dziecko szkolne jest na razie jedno, to 8 letnie. Ja nie wiem, ale takie chyba jeszcze w trzy linie piszą.
  • Raczej tak.
  • Są takie sklepy z nowym agd , ale z felerami / tzn. bez felerów towarów nie mają- taka specjalizacja / np. jest rysa , super tanie. U nas w mieście są 2 czy 3 takie sklepy. Może warto?
  • Kwestię pralki Anka wzięła na siebie, cokolwiek to oznacza :dw:
  • :bigsmile:
  • Czy ja też mogę poprosić o nr konta?
  • Mle - wysłałam
  • Agnieszko, to moze ja tez poprosze adres do Ciebie albo do Olesi, zaleznie ktorej z Was wygodniej dostarczyc. Moja mama znalazla buty i ma wyslac, ale podalam jej ten adres z maila. Nie chce, zeby wrocilo, zwlaszcza ze sama nie wysylam, tylko poprosilam oprzysluge.
  • Dostałam informację, że dwie paczki już dotarły pod wskazany adres więc wszystko zależy od listonosza.

    Aga - wysyłam Ci mój.
  • Dzięki. Posłałam mamie, paczka będzie dzisiaj wysłana do Ciebie.
    Powiedz, czy czegoś jeszcze brakuje. Bo pomyślałam sobie, że jeżeli czegoś ubraniowego nie mamy, to wywieszę kartkę w przedszkolu i może ktoś da (szkoda zebrane pieniądze wydawać na ubrania czy buty, lepiej na "twarde" sprzęty). Spora część dzieci ma rodzeństwo, także jest szansa i na większe rozmiary. Oczywiście, jak to z Niemcami bywa, ich ewentualna chęć pomocy jest mocno loteryjna, ale spróbować nie zaszkodzi.
  • Agnieszka&5 - priwa Ci ślę.
  • Agnieszka &5

    Kiedy będziesz jechała do Tczewa? bo ja worek spakowany mam, tylko nie mam pudła coby to zapakować i pocztą lub kurierem wysłać, więc leży i czeka na lepsze czasy, moze aż mobilniejsza będę.
  • Myślałam, żeby pod koniec przyszłego tygodnia się wybrać.
  • Mam nadzieję, że jeszcze w między czasie dojdą jakieś paczki od Was
  • :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • (To uśmiech do mojej osobistej prywaty związanej z przyjazdem Agnieszki do Tczewa.:cool:)
  • :bigsmile:
  • Na konto wpłynęło mi już 540,- zł :cheer:
  • O, super. A wiesz Aga nasza paczka, co to już raz Tczew widziała, stoi sobie przy regale i czeka aż będzie cieplej tzn. mniej zimno :wink:
    Ale może na koniec przyszłego tygodnia by do Cię dotarła? Ile idą dni?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.