Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

No i czemu ja taka ciągle ufna jestem?

1457910

Komentarz

  • dwa, trzy - zależy

    ale u nas dostarczają w miarę szybko bo mamy własną sortownię
  • [cite] Agnieszka&5:[/cite]Na konto wpłynęło mi już 540,- zł :cheer:
    Bogu niech będą dzięki :-)
  • [cite] IDUSIA:[/cite]
    [cite] Agnieszka&5:[/cite]Na konto wpłynęło mi już 540,- zł :cheer:
    Bogu niech będą dzięki :-)


    AMEN
  • Agnieszko&5, wysłałam priv do Cię - pilnie chcę się z Tobą skontaktować
  • Poproszę o nr konta (z tym, że wpłacę coś w okolicach 10tego :smile: )
  • Barbasiu - wysłałam
  • Anka napisała, żeby się nie kłopotać tematem pralki :wink:
  • Słuchajcie - dajcie tu znać od kogo idą paczki na mój adres, żebym wiedziała czego się mogę spodziewać :dw:
  • Agnieszka mogłabyś przesłać mi swój adres dzisiaj wysyłam paki lepiej żeby dotarły...
  • od mojej mamy do Ciebie idzie, paczka będzie mieć dopisek "Tczew"
  • Agniecha, właśnie wysłałam na Twój adres priorytetem przez Pocztę Polską paczkę dla rodziny z Tczewa. Mam nadzieję, że otrzymasz najpóźniej w piątek :smile:. Zrobiłam mały dopisek, chyba na bocznej ścianie pudełka, że to dla "rodziny z Tczewa".
    :cool:
  • Iwinka - wysłałam

    Czyli do Tczewa jadę jak już wszystko dojdzie.
  • Ja poproszę numer konta na maila żony- jeszcze zebyś mi napisała ile wypada wysłać (chociaż wiem, że to głupie stwierdzenie). Wyślemy w marcu, żeby szło systematycznie, a nie nagłym lutowym zrywem.
  • Michale - wysłałam na maila forumowego. A ile wysłać to musisz sam określić. :updown:

    Ja tam mówię: co łaska :bigsmile:
  • Michale - odbiło mi maila, wysłałam ponownie. Daj znać czy doszło.
  • Agnieszka paczki (2) zostały wysłane dzisiaj na twój adres, dziękuję za pomoc w pomocy :bigsmile:
  • Też dziękuję Agnieszko za Twoją "pomoc w pomocy". Ivinka i Marvin ładne.
  • A nie nie. To ja Wam wszystkim dziękuję :bt:

    Moja pomoc bez Waszej pomocy nikomu by nie pomogła :thumbup:
  • Dziś dotarła jedna przesyłka, niestety nie wiem od kogo, bo adres na kopii się nie odbił, a listonosz z oryginałem odszedł był w siną dal.

    Na boku w serduszku był dopisek: dla rodziny z Tczewa. Czyżby od mamy Agi?
  • W serduszku napis to ode mnie :bigsmile:. Super Ago, że doszło. Patrz w ciągu jednego dnia :bigsmile:
  • Miło mi, że mnie mazwałaś mamą Agą. Mamą to ja jestem co prawda teraz tylko dla tych kawek i wron, które u nas na parapecie orzechy brazylijskie jedzą :cool::bigsmile:
  • [cite] Iwinka i Marvin:[/cite]Agnieszka paczki (2) zostały wysłane dzisiaj na twój adres, dziękuję za pomoc w pomocy :bigsmile:

    Dwie PAKI !!! od Iwinki dotarły :crazy:
  • dobrze że dotarły - jak się cieszę że inni mogą się cieszyć :bigsmile:
  • Wysłałam wreszcie /prosto do Tczewa/.
  • Agnieszko proszę o nr. tel,na meila, potrzebny kurierowi
  • Kasiu - poszło

    Przy okazji pytam czy ktoś wysyłał (lub ma zamiar) ochraniacz do łóżeczka? Bom się pogubiła :bigsmile:
  • Jest potrzebny?
    To ja mam, mogę się podzielić, jeśli jeszcze nikt nie wysłał.
  • OK, odebrałam
  • No właśnie kasia24 chciała dołożyć do swojej przesyłki, tylko nie byłyśmy pewne czy już ktoś nie wysłał w międzyczasie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.