Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

No i czemu ja taka ciągle ufna jestem?

1235710

Komentarz

  • Pytam, bo są chętni na oddania ubranek dziecięcych dla chłopców. Czy dla tej rodziny z Tczewa dalej jest zapotrzebowania na ubranka, czy już te potrzeby zostały zaspokojone? Czy dalej podawać zapotrzebowanie?
  • W kwestii ubranek - mamy sporo deklaracji, więc myślę, że teraz poczekajmy aż to wszystko dotrze do adresatów i wtedy ocenimy czy czegoś jeszcze brak.
  • Teraz najważniejsze aby te zimowe dotarły jak najszybciej bo mrozy się zaczęły.
  • Racja. Dzięki Agnieszko za Twoje zaangażowanie.
  • Moje paczki poszły.
  • Agnieszka&5 - dokopałam się do tego wątku, ale nie mam czasu analizować co już zapewnione, a co jeszcze potrzebne. Można o jakieś aktualne wskazówki prosić? I o kontakt na priv do tej rodziny?
  • ^ Puk, puk, Agnieszka, jesteś tam?
  • Puk, puk - wysłałam namiary :wink:
  • Dzięki, idę wpuścić.
    A co nadal potrzebne?
  • Ha - z listy chyba większość o ile nie wszystko zostało zadeklarowane, ale ja myślę, że ciuszki, buty, kapcie, bieliznę można wysyłać, bo przecież każdy wysyła po troszku, a dzieciaki potrzebują rzeczy na zmianę - zwłaszcza, że tam pralki nie ma.

    A generalnie tak naprawdę bieda piszczy więc przyda się wszystko.
  • OK. Dziękuję.
  • Agnieszko, napisałam priva
  • Nic nie dostałam...
  • Agnieszko, a może z wpłaconych pieniędzy dałoby się na pralkę zebrać?
  • chociaz uzywaną.
  • Też poproszę o adres, właśnie robię porządki przedwiosenne :-)
  • Anka - sprawdź teraz
  • Właśnie, też myślę, że pralka dla tej rodziny b by się przydała.
  • Katrin - wysłałam
  • Tak myślę, że może dałoby się gdzieś w kościele w Tczewie wywiesić ogłoszenie (o ile jest taka tablica) lub rozesłać wici wśród wierzących, że potrzebna pralka? Olesia, byłoby to możliwe? Zawsze to byłoby blisko.
  • Agnieszko, mam i ospisałam.

    Załóżmy ze pralkę uda sie załatwić (temat myśle możemy zamkn??ć) to uwazam, ze z wpłaconych pieniędzy warto kupić trwałą żywność. Pytanie jak to zrobić technicznie?
  • Agnieszko5, czy mogę prosić o numer konta, bo pisałam priva i nie mam odpowiedzi.
  • Zakupy zrobię.

    Zebraliśmy jak dotąd 450,- :thumbup:
  • Eleonora - poszło.

    Pierwszy raz odpisałam na no-reply :shamed:

    Jak ktoś jeszcze pisał a nie dostał odpowiedzi to niech tu napisze.
  • Już mam. Dzięki.
  • Przykra sprawa. Właśnie przed chwilą kurier z Poczty Polskiej przyniósł z powrotem paczkę, którą nadaliśmy dla tej rodziny parę dni temu. I co teraz... za zwrot musiałam zapłacić ok. 10 zł :sad:
    Agnieszko&5, paczka spakowana, może ją jeszcze raz przesłać ale, na jaki adres Twój? Origamów?
    Nie chcę już ryzykować zwrotu :sad:
  • Ago - prześlij na mój - już piszę na priw
  • W razie czego można i do mnie.:bigsmile:
    Podam dalej.
  • Dzięki Babki. Agnieszko & 5 spróbuję wysłać do Cię.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.