Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kącik działkowca

18283858788193

Komentarz

  • No i pnie sie po sznureczku. Ja mysle, ze te drzewka to kwestia przycinania, ale moge sie mylic.
  • @Elunia juz roslinke kupilam w jakims markecie budowlanym i krzaczysko mi z tego wyroslo wielkie, chociaz specjalnie jakos nie pielegnowalam.
  • Świetny pomysł z tymi paletami! Moznaby tak potraktować poziomki, jak myślicie?
  • z ogromną prośbą się zwracam do szanownych działkowców :)

    przyjmę z ogromną wdzięcznością maliny, jeżyny, poziomki, winogrona :)
    może ktoś rozsadza krzaczki i chce się podzielić
  • A tego nie robiło się jesienią?
  • edytowano marca 2015
    Ale jak pytałam jesienią to specjalistki kazały pytać wiosną :)


    P.s. piszę do ciebie na fb . zadzwoń do mnie co? :)
  • @Sylwunia, ja mam maliny, ino niech listki wychyną, żebym wiedziała, jak się sprawy mają po zimie.
  • Dziewczyny,a jaka ilość was interesuje?
  • Maliny owocujące od sierpnia (połowa) do listopada. Najprawdopodobniej w sobotę będziemy mieli sadzonki po porządkach.
    Możemy się podzielić. Przypomnijcie się pod koniec tyg.
  • ocenię zasoby,dam znać:)
  • edytowano marca 2015
    @pierniki @MartynaN bardzom chętna na każdą ilość
  • @ola_g jak "zachowuje" się ta paleta? Tzn. nie gnije po sezonie, ile już tak masz? Czy po zebraniu plonów wyjmujesz z ziemi, czy zostaje na kolejny sezon?
    Czy palety są czymś zabezpieczone? Co z ziemią aby się nie rozsypywała?
  • o,dobre pytanie !
  • Skąd wziąć palety?
  • Mogę komuą posłać trochę nasion aksamitkek i ślazówki różewej. Kto chce?
  • ok,groszek pierwsza była...........nie mam aż tyle,żeby na 2 podzielić....
    W przyszłym roku :)
  • @groszek,przypomnij mi swój adres na priv.
  • Białego zygokaktusa to JA szukałam :x
    A miechunkę tez chętnie przygarnę ;)
    A może ma ktos nasionka srebrników Judasza? (też do suchych bukietów)miesiecznica-dwuletnia-miesiecznica-roczna-srebrniki-judasza-miesiecznik_4711
  • Biorę się właśnie za rozsadę pomidorów,mam bawole serce i koktajlowe :)
  • oo jakie to ładne :)
  • @Jadwiga, bardzo proszę! Upolowałam jeszcze czerwonego, jak się rozrośnie też mogę puścić dalej ;)
  • @Jadwiga jak najbardziej jadalne. To jedne z ulubionych owocow moich dzieci. Mozna w koszyczkach pakowane w supermarkecie kupic.
    A moj maz karczuje dzis stary, zaschniety rododendron sprzed domu, bedziemy truskawkowca sadzili :)
  • @jukaa, od lat marzę o tych makach!!!!
  • @groszek, pamiętaj,czekam na adres :)
  • Mam już posianą wczesną sałatę w szklarni i chętnie siaabym bób i groch,ale mój głos rozsądku czyli Jadwiga, karze mi poczekać :D
  • ja tam bym Jadwigi słuchała!
  • Moja osobista Jadwiga też jeszcze nie wysiała, widocznie trzeba poczekać. :)
  • A mo się marzą malwy przy domu- smukłe, wysokie. Tyle, ze maly problem istnieje, bo domu nie ma.
  • ta miechunka pyszna jest, ozdabiamy nią torty.
  • miechunki to chyba różne są - od czysto ozdobnej, przez "pomidory skórzaste" po "rodzynek brazylijski" - a wszystko miechunka :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.