Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marność nad marnościami, czyli dla kobiet próżnych

1151618202139

Komentarz

  • No dobrze. A może macie pomysły na elegancką sukienkę na duuuży brzuch? Na zdawanie ważnego egzaminu pod koniec ciąży?
    Ja bym poszła w czarnych spodniach i jakiejś eleganckiej bluzce, ale to ja - w zasadzie zawsze chodzę w spodniach, wyjątkiem są jedynie wesela. 
    Na egzaminie dyplomowym też byłam w spodniach, czarnej bluzce i białej marynarce. Tyle że na moim wydziale raczej nie był wymagany jakiś szczególnie elegancki strój na egzaminy - nawet ustne.
    Ja uparcie chodziłam w długich sukienkach ( nie ciążówkach) tylko takich luźniejszych, albo zakładałam długą czarną spódnicę i męską bluzkę może super to nie wyglądało. Ludzie brali mnie za  przefarbowaną Cygankę i nie zawsze byli uprzejmi.
    Jednak krótka spódnica w ciąży mi nie pasowała czułam się głupio w krótkich rzeczach.
  • Przez Was mam fazę na sukienki.
    Pacjent dziś do mnie z tekstem: "pani się potem na bal wybiera?" (ja w długiej,letniej, leciutko haftowanej i bardzo falbaniastej sukience, która i tak średnio wystaje spod fartucha)
    Odpowiedź "proszę Pana, ja po prostu tak się ubieram" (w domyśle: pod wpływem koleżanek forumowych)  ;)
    Pacjent: "Jaaaa, ale Pani mąż to ma dobrze! Bo wie Pani, pięknie wygląda kobieta w długiej sukni" Wychodząc mamrotał jeszcze jak to mój mąż ma dobrze   =)

  • edytowano czerwca 2012
    Podobają mi się długie zwiewne spódnice.
    Takie "najfajniejsze" to w Zarze widziałam, ale cena powalająca jak na kawałek materiału ;)
    Co innego wydać tyle na kolejne buty :D ;)

    Byłam dziś w H&M
    Fajne kiecki- sukienki dżinsowe w dziale ciążowym, na przecenach już- cena 75 zł, niestety same rozm S zostały a to raczej na "jednego cycka" ;)
    Przed kolano, długi rękaw zakończony jak w kurteczkach dżinsowych, góra podobnie - kołnierzyk, rozpinana na dekolcie ( można by do karmienia wykorzystać ) guziki tak do połowy brzucha.
    ogólnie lekko dopasowana a na brzuszku "zapas" materiału.
    Fajna, mimo że nie mam brzuszka ciążowego kupiłabym gdyby nie ta nieszczęsna S


    edit
    znalazłam w necie zdjęcie 
    image

    tu jeszcze jedno
    image
  • edytowano czerwca 2012
    Również z H&M
    image

    image
  • edytowano czerwca 2012
    Jestem zauroczona sukienkami autorki bloga
  • ja też teraz tylko sukienki noszę :) ciekawe dlaczego :)
  • Mam taka podobna jak ta niebieska-tylko na szerokie ramiaczka- z D.Perkins-zielona,rewelacyjna:-)
  • edytowano czerwca 2012
    Szukam podobnej na lato
    najlepiej bez tych piór, coby była bardziej "codzienna" sukienka Górniak


    image

    sorki nie znalazłam innego zdjęcia
  • No ta też super 
    image
  • W moim mieście niestety nie ma H&M więc jak mam  gdzieś po drodze to wpadam ;)
    Też lubię podobnie jak C&A ( którego też nie mamy ) :D
    CZy ja mieszkam w mieście jeszcze 
    :))

  • Moja też. Ale na razie się zaopatruję na szmatach , głównie wpadają mi w oczy i łapki Marks & Spencer.
  • Moja też. Ale na razie się zaopatruję na szmatach , głównie wpadają mi w oczy i łapki Marks & Spencer.
    Oj uwielbiam wszelkie lumpeksy/szmateksy/sh .
    Jak tylko mam więcej czasu zaraz zaglądam do mojego ulubionego i zawsze z czymś fajnym wyjdę.
    Kiedyś chodziłam kupować tylko Młodemu, bo na Nim się wszystko - po dziś dzień- wszystko pali, potem zaczęłam przeglądać nie tylko dziecięce i męskie ale i damskie i nazwane przez nas ( z siostrą ) tzw sh home :D 
    Mam też jeden taki dość fajny w mieście obok ( 25km ;) ) tam już "te metkowe" częściej mozna spotkać.
    Czekam aż znów tam wyruszymy na łowy, ciężko nam się zebrać z siostrą ostatnio, bo koniec roku szkolnego to trochę bieganiny a na łowy jednak musimy poświęcić kilka dobrych godzin 
  • u nas tylko ciuch wchodzi w grę, wczoraj w desperacji zaszłam z synem do h&m (bo biedak już żadnych długich spodni nie ma)...i szok, spodnie jeansowe dla niego 80 zł...no maskara jakaś...albo ja w jakimś innym świecie żyję...nic tylko pozostaje liczyć, ze w końcu na ciuchu coś upoluję
    :-/
  • Monica, a jaki rozmiar potrzebujesz dla syna?
  • jeśli macie gdzieś koło siebie sklep "textill market" - to zajrzyjcie , ja kupiłam tam młodemu dżinsy za.........29 zł, niczym nie odbiegają ani fasonem ani kolorem od "normalnych" dżinsów.
    Dzieci i tak rosną, teraz jeszzce wakacje, czas wolny, więc i więcej zabaw/zajęć poza domem, więc jak się zedrą, zniszczą aż takiej wielkiej szkody nie ma 

    P.s kupowałam w dziele męskim bo mój Młody już nie mieści się w ciuchy z dziecięcego, ale rozmiarówka była pełna
  • Ja ostatnio odkryłam Pepco - teraz otwierają coraz więcej sklepów w Polsce - konfekcja dziecięca jest całkiem fajna i niedroga.
    @ Monico, jak będę w jakimś second handzie, to popatrzę, czy nie takich spodni.
  • Bardzo lubię Pepco, 
    niedrogo a fajne rzeczy - ubrania, kuchenne akcesoria, łazienkowe również i mnóstwo różniastych rzeczy

  • A ja odkryłam dwa fantastyczne sklepy z sukienkami do 14 zł. Bluzki i tuniki za  dychę.
    Właściciel przywozi z zachodnich outletów z pominięciem polskich hurtowni. Po tygodniu od dostawy sukienki są tańsze. Naprawdę śliczne -  ze świetnej bawełny, jedwabiu, starannie uszyte.  Dostawa co tydzień.






  • Monirka - to ja Cie o te sklepy zagadnę, na koniec lipca i w sierpniu będę w okolicy. No i zapraszamy do nas do ogrodu ;)
  • Kurcze, my wtedy wyjeżdżamy prawdopodobnie - gdy zostanie jakaś kasa po kupieniu auta, ma się rozumieć.. Pierwszy sklep na Reja (od Placu Wolności). Drugi  naprzeciw Koziołka na Kościelnej chyba. Malutkie - ale bardzo często dostawy. Świetne ciuchy, naprawdę.
  • Monira gdybyś była i przypadkiem widziała jakąś letnią sukienkę w drobne kwiaty w rozsądnej cenie i długości ( nie mini) i w okolicach rozmiaru 44 - to ja poproszę w ciemno :) ( jak nie bedzie pasowała przerobię na sukienki dla mili )
  • Pewnie. Będę chyba w przyszłym tygodniu.
  • @Monira

    te sklepy to w Rybniku?
  • Tak - znajome maturzystki polecały:)  Trzeba przyjechać po dostawie towaru - dziś było pełno starszych pań w sklepie, robiły zakupy hurtowe dla koleżanek.

    Mieszkasz gdzieś w okolicy?
  • edytowano czerwca 2012
    Tak, 
    Jutro będę w R-ku, jak się siostra "ogarnie" szybko u fryzjera to pewno zajrzymy.
    Dzięki za info o sklepach :)
  • Pamiętaj, że dziś były babcie i maturzystki. Mam nadzieję, że coś zostanie do jutra. Zapytaj, kiedy następna dostawa:)
  • jasne , dzięki
    zapytam zresztą siostrę, może Ona zna te sklepy, w końcu mieszka w R-ku
  • edytowano czerwca 2012
    No to daj znać następnym razem, kiedy będziesz w Rybniku - umówimy się.
  • Było by miło :)
    Jak będę wolniejsza i bez "towarzystwa" to jak najbardziej :)
    Na razie pzred wyjazdem Młodego plan napięty
    A jutro jadę z Siostrą w sumie tylko , zeby zająć siostrzeńca , kiedy ta będzie się "fryzurować " :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.