Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marność nad marnościami, czyli dla kobiet próżnych

1171820222339

Komentarz

  • @Emilia_K - z Myszką Miki to niekoniecznie :-)

    Tak strasznie mi się podoba ten dywanik, ale nic podobnego nie mogę znaleźć :-(

  • @Maciejka - a ta Twoja koleżanka to dawno temu kupiła?
  • No, jakies 3 lata temu.
  • Asia w promodzie w ogóle sa takie klimaty, ja mam duzo ciuchów z Promodu, swego czasu kupowałam tam na wyprzedarzach, to sa bardzo dobrej jakości i wytrzymałe rzeczy i takie w stylu etnicznym własnie..:)
  • a jakiś sklep internetowy jest może?
  • Piękne sukienki, ale co ja zrobię jak ja kocham spodnie? Nawet nie umiem dobrać sobie odpowiedniej sukienki. Moze jest na sali stylista?
  • edytowano października 2012
    mama_asia, dobić Cię? Właśnie w pracy spotkałam panią w takim swetrze tylko w brązach. Spytałam gdzie kupiła, powiedziała, że dostała dwa lata temu i nie wie gdzie został kupiony :)
    Zastanawiałam się czy by nie zwabić jej podstępem w jakiś ciemny zaułek i nie zedrzeć z niej i Ci nie przywieźć, ale ciężko się walczy ze szwami na palcu ;)

    Joanna9 - najpierw określ swój typ sylwetki :)

  • Joanna9 - najpierw określ swój typ sylwetki :)




    Hm, długości 173 waga coraz większa, ale tak koło 80 kilo. Nie wiem co to za typ, ale im niżej tym szerzej. Do oddychania mam niewiele, niestety, nogi konkretne, no i mam na czym siedzieć. ;-)
  • Po wnikliwych "studiach" sylwetki wydaje mi sie , ze zmierzam od kręgle do dzwona.
  • edytowano października 2012

    @Emilia_K - zedrzyj, proszę Cię!!! :-)

    edit: albo chociaż dowiedz się, jaka firma


  • Takie dlugie swetry rozpinane sa teraz modne, jest ich pelno w sklepach. Widzialam ich sporo w sobote w zarze i h&m:

  • Chyba jest bardzo mała szansa, żebym znalazła identyczny, a realnie patrząc chyba nie ma żadnej.

    To taka typowa babska próżność i marność, jakiś głupi sweterek, ale już tyle lat mi się podoba.

    On nie jest zapinany tylko zrobiony z takiego jakby koła, trochę kiepsko widać na zdjęciach.

    No cóż. zostanie jako niespełnione marzenie......

  • @Joanna9 - widziała Cię rok temu, z tego co piszesz to baaaaaardzo się zmieniłaś albo baaaaaardzo przesadzasz i to w złą stronę. Szczerze zazdrościłam Ci sylwetki i ogólnego wyglądu bardzo ładnej nastolatki.
  • @mama_asia - a może pani z tych zdjęć chętnie odstąpiłaby Ci ten sweterek, pewnie ma dużo ciuchów
  • @Joanna9 - widziała Cię rok temu, z tego co piszesz to baaaaaardzo się zmieniłaś albo baaaaaardzo przesadzasz i to w złą stronę. Szczerze zazdrościłam Ci sylwetki i ogólnego wyglądu bardzo ładnej nastolatki.


    Oj, bo sie czerwona zrobiłam aż ;-)
    Bardzo dziękuje za pochlebne słowa, ale niestety wraz z przybywajacymi latami przybywają mi tez kilogramy.
  • @Emilia_K - zedrzyj, proszę Cię!!! :-)

    edit: albo chociaż dowiedz się, jaka firma
    Niestety wyszłam poza pracę i nie zdążyłam.
    Po wnikliwych "studiach" sylwetki wydaje mi sie , ze zmierzam od kręgle do dzwona.
    Wydaje mi się, że będziesz wyglądała dobrze w tej sukience, którą wkleiłam, ja też mam sylwetkę zbliżoną do kręgla (więcej na dole niż na górze i wyglądam w niej bardzo fajnie)

    image
    Ona spódnicę nie ma taką prostą, tylko taką "pękatą", fajnie zaznacza talię, którą kielich ma i przyciąga uwagę na górę sylwetki ciekawym dekoltem. Tylko jest przed kolano.

     Myślę też, że będziesz dobrze wyglądać w tego typu sukienkach (jeszcze zależy jakie masz nogi ;) )

    image
    tylko z jakimś rękawem jednak :)

    image

    image
    image

    Generalnie: dół raczej rozkloszowany, ale żadnych falban, na dole niech się dzieje jak najmniej. Zaznaczanie talii paskiem i zwracanie uwagi na górę - kołnierz, ciekawy dekolt, korale, szal.

    Ja zauważyłam, że lepiej mi w sukienkach o ołówkowym dole niż o dole bardzo rozkloszowanym.
    Tylko problem z sukienkami dla kręgla jest taki, że często jak jest dobra na dole, to jest za duża na górze. Ja wszystkie sukienki zwężam na górze.
  • Taką sukienkę kupiłam:
    http://www.sklep.modema.pl/product-pol-10200-Kimitex-KMX-5337.html#


    Potrzebuję dodatków uweselniających, czyli kolorowej bizuterii (czerwony naszyjnik albo broszka?), torebki (czerwona kopertówka?). Może jakoś inaczej? Podpowiecie?
  • łał , sukienka  8->

    szkoda, że ja w takich chodzić raczej nie mogę.

  • Do czarnej kiecki to najlepiej naszyjnik z pereł pasuje:)
  • Owszem, ale ta ma pod baskinką czerwoną podszewkę, może lepiej już zostać przy tych dwóch kolorach? Choć do mojego typu urody to faktycznie bardziej perły niż korale.
  • Może biżuteria - perły.
    A pod czerwień spodu baskinki ognista czerwień kopertówki.
  • Dekolt na dwa palce, jak Pius XII przykazał.
  • edytowano listopada 2012
    Marcela - świetna sukienka.

    Tak, popieram dziewczyny. Krótki naszyjnik z pereł (taki okalający szyję). Mogę Ci pożyczyć naszyjnik i bransoletkę.

    Kopertówkę mam srebrną i czarną, jakbyś chciała ;)
    Czerwona będzie fajna, ale wtedy te czerwone buty (choć podobno ostatnio to nie jest obowiązkowe, ale dla mnie to jest obowiązek szyku - buty i torebka w tym samym kolorze).
  • No właśnie buty i torebka w jednym kolorze.
    Niby się już tak nie nosi, ale na weselach, sylwestrach widać to częściej.
    Staram się zawsze mieć na wszelki wypadek i torbę/torebkę i buty w jednym kolorze, choć nie zawsze "parami" ubieram.
    Myślę, że czarne ( matowe nie lakierki ;) ) szpile i czerwona kopertówka + perłowa biżu były by jak najbardziej OK.
    Osobiście wybrałam bym właśnie ten wariant idąc na wesele, na sylwestra czy inną zabawę dobrałabym do ognistoczerwonej kopertówki równie "oczojebne" - przepraszam, szpile :D
  • Ych, nie mam niestety czerwonych butów... Choć ochotę wielką, ale mój mąż zejdzie smiertelnie, jak mu jeszcze każę za buty zapłacić.
    Emilka, chętnie pożyczę biżu i kopertówkę. Przyjadę do Cię z kiecą i będziemy radzić. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.