Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marność nad marnościami, czyli dla kobiet próżnych

1181921232439

Komentarz

  • Zapraszam serdecznie :)
    Kiedy impreza?
  • Za tydzień!
  • We wtorki i czwartki mężuś ma angielski, to do 19:30 byśmy mogły swobodnie sobie porozmawiać :)
    Dzwoń, jak będziesz chciała przyjechać.
  • Dobra, dam znać jutro.
    Ech, nieocenione forum.
  • Marcelina, dobry termin to wtorek najbliższy, no nie Emilka ;-)
  • No dobry. Może wtedy i Pompejanka coś doradzi ;)

    Pompejanka, nie masz Ty czerwonej kopertówki? Byśmy zobaczyły jak to wygląda ;)
  • ja to nie jestem światowa babka...koperty to jakies posiadam, może nawet i czerwoną bym znalazla, ale kopertówki to u mnie niet :-((( (Kurde, chyba sobie zakupię- może to w braku kopertówki jest ten problem "braku"  :-?
  • @Marcelina,jaki numer nosisz?Ja mam czerwone szpilki. Tylko byś musiała fleki wymienić. Nr bodaj 36.
  • Predi, ja noszę niestety pospolite 38.
  • Marcelina, jeśli możesz - kup buty. Trzeba mieć buty do takiej kiecki - użyjesz ich wiele razy, naprawdę:)
  • Mówisz, czerwone?
  • edytowano listopada 2012
    szkoda, ja taka jakaś małostopna jestem. Chętnie bym pożyczyła,bo użyłam raz na wesele kuzynki.
    edit: dwa razy, na weselu niejakiej plumy też w nich byłam.
  • Ee, Ty masz po prostu wytworny rozmiar, arystokratyczny.
  • Mówisz, czerwone?
    no :) 
    może takie ? ;)
    image

    albo takie 

    image

    chociaż pewnie lubisz takie :)

    image
  • świetna ta sukienka jest!!! 


  • Ale byłby odjazd. Taka sukienka i martensy!
  • Cudo, cudo! Jeszcze pare lat temu poleciłabym te czerwone martensy :)
  • Byłby odjazd, ale przy kimś nieco wyższym i z dłuższymi nogami. Myślicie, ze nie rozpatrywałam? :)
    Żeby wyglądało jak trzeba, niezbędny jest obcas.
  • No te pierwsze czerwone szpileczki cudne, ale już widzę siebie w nich na naszych miejskich chodnikach.
    Pewno skończyłyby jak większość szpilek w ..........bagażniku, bo tam mam duuużo butów na zmianę, płaskich butów.
    Pobiegam na szpilkach a potem bach do auta i na trampki zmieniam.
    Jak to mówi mój mąż " wiejska noga, miejski but" ;)
  • dawno, dawno temu baaaaaardzo spodobał mi się sweter jaki miała Lucy w serialu Ranczo.

    Może którejś z Was coś podobnego gdzieś obiło się o oczy? ;-)
    A może poszukać w necie, jakie firmy ich ubierały? To czasem jest w ramach napisów końcowych :)
  • Te martensy piękne, choć dla mnie za jaskrawe, burgund to max (kiedyś Brat-daltonista zamawiał mi glany, gdy jeszcze nie miałam netu; miały być czarne, ale nie zauważył subtelnej różnicy kolorów :)) )
  • helpunku !

    idziemy na wesele, a ja znowu nie mam co ubrać :( na nową sukienkę kasy brak, a w sumie jakby się znalazła taka w której dobrze wyglądam to pewnie by się kasa też znalazła, ale takiej sukienki nie ma

    więc zostaje moja jedyna mała czarna
    krój ma mniej wiecej taki:
    image

    jakie dodatki do niej? co kupić by wyglądać elegancko? jaki naszyjnik? korale? hmm?

    mam czarne szpilki (nowych nie kupię, bo to poszukiwania na całe tygodnie, wszystkie numery 38 są za małe a 39 za duże )
  • Odgrzebuję wątas, bo coraz cieplej i sukienek mi sie chce.Właśnie kupiłam granatową i dwie spódnicę.
  • Rusałka jak przesyłka dotrze to pokażę :)
  • Dla bardzo szczupłych.
  • Jak ktoś ma więcej tłuszczyku, to będzie widać na plecach niestety, bo wiskoza przylega i oddaje wszystkie kontrfałdki. I jak to często bywa zbyt głęboki dekolt.
  • edytowano kwietnia 2014
    Peem tak. Widziałam wczoraj w tej sukience kobietę o kształtach dalekich od wieszaka. Wyglądała przepięknie! Materiał bardzo dobrej jakości, pięknie się układa, pierś podkreśla dyskretnie i nienachalnie, niedoskonałości figury tuszuje idealnie. Długość idealna, pięknie wysmukla sylwetkę. Sama sobie taką kupię, ale dopiero w maju, bo teraz kasy brak. I się wam pokażę. :) I się przekonacie, niedowiarki wy... :D

    ps: tekst nie powstał jako reklama, nie mam umowy ze sklepem, nie czerpię żadnych korzyści z tekstów, które zamieszczam na forum. :D :D :D

    ps2. Przyjrzałam się dokładniej - krój ten sam, ale producent inny. Albo przynajmniej sprzedawca. Tamta była z Danvery. I dłuższa, do pół łydki. Ale może te niewieszakowate są rozsądniejszej długości? ;)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.