Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

rower dla dziecka

16781012

Komentarz

  • Nasza 5 latka ma puky, używany kupiliśmy . Taki jak zalinkowany przez Wiesia. U nas świetnie się sprawdza, lepiej niż giant, którego miała wcześniej 
  • Wg mnie ten Puky zlx 18 jest taki lekko za duży  na moją córkę która ma 112cm wzrostu, na razie tylko z nim chodziła i dotyka palcami do podłogi przy najbardziej obniżonym siodelku.   Więc myślę że to nie na jeden sezon, mam nadzieję  że posłuży jej na 2 może 3 lata a potem na dwójkę młodszego rodzeństwa. 
  • dlatego uwielbiam ten model btiwn 14, Mili rok temu też wsiadła i pojechała (nie trzeba nogi wysoko przy wsiadaniu dawać) a teraz ta dwa lata młodsza też na nim jeździ :)
  • @wiesia przeszukałam już pół internetu ;) i znalazłam takie coś: http://rower.com.pl/author-cosmic-20-547141 możesz zerknąć czy się na coś nadaje :D i czy takiego rodzaju osprzęt wytrzyma dłużej, czyli czy warto kupić używany? (bo są :D )

  • Hej @uJa! M. da radę revoshifty obsłużyć? To są obrotowe manetki. Może ktoś potwierdzi że latwiejsze niż cynglowe dla dziecka?
    Brakuje mi doświadczenia :) Mialam takie i takie ale nie wiem jak rączka dziecka się ma do tych rozwiązań.
    Słabością w uzywanym są pedaly plastikowe ale jak się coś stanie to raczej tanio mozna wymienić.
    A pozostaly osprzęt markowy, choć niskiej klasy. Wydaje mi się że poza nielicznymi (drogimi) wyjątkami, tak robi większość producentów albo wklada jeszcze ciezszy osprzet noname. Tu nie jest źle.

    PS. U nas postep. Przy okazji zakupow w Decathlonie, Z. bez problemu ujechala na ichnim rowerze z kółkami bocznymi.
  • edytowano sierpień 2016
    ed - pomyłka
  • ahh znlazłam wątek przypadkiem :)

    niech już ten śnieg zginie bo nam rowery w garażu zerdzewieją:D
    Podziękowali 1wiesia
  • @uJa  my to sobie pewnie długo poczekamy na wiosnę...
    Byle do maja ;)
    Podziękowali 1wiesia
  • A ile? Czy da sie zamontowac na damke? Od jakiego do jakiego wieku wzrostu wagi jest polecany?
  • do 4 lat????

    ja już 2,5 latki nie mogłam wsadzić na ten fotelik

    jeździła czasem ale na krótkie trasy, teraz jak ma 3 lata, i urosla jeszcze pare cm nie ma szans żeby tam weszła, nogi pod brodą mimo maksymalnie opuszczonych podnóżków, głowa obija się o moją, nie ma opcji, bardzo żaluję bo go uwielbiałam ! :) ale nie oddam :D czeka na nastepne :D



  • Agnicha, zarezerwuj dla mnie.
  • edytowano luty 2017
    Sprzedam rowerek biegowy PUKY LR M w kolorze czerwonym przeznaczony dla dzieci powyżej 2 lat. Cena 150 zł + przesyłka (w zaokrągleniu połowa ceny nowego). Rowerek był kupiony w z zeszłym roku na Wielkanoc.  Ma rysy i zadrapania farby ale nie na wylot (nie widać gołej rury). Zainteresowanym mogę przesłać dokładne zdjęcia. Poza tym nic mu nie dolega. Syn rozwijał na nim zawrotną prędkość, musiałam biec sprintem albo gonić go na hulajnodze. Siodełko można podnieść na około 10 cm. Teraz, z uwagi na konieczność rehabilitacji zaburzeń autystycznych kupujemy rowerek biegowy tej samej firmy ale od 3 lat i z hamulcem ręcznym.

    https://www.puky.pl/pl/k/laufrad_lr_m/p/Laufrad_LR_M_rotgelb
  • Uwielbiam rowerowe postępy moich dzieci; ) trzylatka właśnie dosiadla rower 16 cali i pojechała; ) diamand ultra light ponoć 7.1 kg tak mówi internet. Faktycznie lżejszy od wszystkich rowrowo w garażu nawet od tych całkiem małych. Ostatnio na 14calach przejechała 13 km prawie bez zmęczenia.  Do tej 16tki musi jeszcze z 2 cm dorosnąć,  żeby całkiem samodzielnie wsiadać.
  • Gratulacje. Moj 4,5 latek neistety spada z 16 zamiast sie zatrzymywac. Jeszcze za maly, a moze ma lek po zlamaniu reki i boi sie inaczej... Chcialam kupic na chwile 14. Bo brakuje roweru.  A jaka 14 macie?
  • Btwin;) ale wy takiego nie chcecie; )
  • Ani chybi, @uJa różowy jest!?
  • Który? 
  • Tę 14 tke
  • Akurat różowy ale co to ma do rzeczy?  
    Coś nie rozumiem o co chodzi.
  • Ramantha napisala, ze szuka, Ty dopisalas, ze takiego nie będzie chciała, jako, ze szuka dla syna. No to musi byc rower Twojej corki.rozowy.
  • Odpisalam tak dlatego ze z ramantha juz rozmawialysmy o bitwinie 14tce kilka stron wcześniej,  chyba na 11. Ja mam ciągle ten sam rowerek a ramantha nie chce bitwina;) 
    A zmienic kolor zawsze można,  puszka sprayu i jak nowy; )
  • Haha no... Bitwin odpada. Faktycznie moj maz sie jezy na te rowerki :)
    Ale bie mysl ze kupilismy cos porządnego teraz. Kupilismy rowerek uzywany ... Uwaga... Kawasaki !!! Hahaha normalnie marka typowo rowerowa :)
    Ale stwierdzilismy ze inwestowac rozsadnie bedziemy w 20" lub 24" :) a ten niech bedzie dla radości dzieciecych chlopiecych oczu :) i na zachętę trochę... 
  • edytowano maj 2017
    .
  • uJauJa
    edytowano maj 2017
    o mój ulubiony wątek :) sezon zawodów rowerowych rozpoczęliśmy w nd :)

  • Rowery zaczęły, nie Wy. Użytkowniczki najwyraźniej jeszcze ze snu zimowego się nie przebudziły... ;-)
  • A jaki możecie polecić kask na rower dla 6 latki. Bezpieczny, ale też nie bardzo drogi i ładny:))
  • Czy dla 3,5 latki lepiej wziąć większy rowerek biegowy czy może ma sens już z pedałami? Jest szansa, że przez wakacje się nauczy jeździć czy raczej to jeszcze za wcześnie? 
  • sa 3latki jeżdżące! Mam 4l smigajaca na biegowce az sie kurzy... ale ona ma 82cm... musialabym szukać 14"... droga impreza przy lekkim, porządnym rowerze. Czekamy na 5lat.
    Dochodzi zagadnienie stosowania hamulca zamiast nog. No mam watpliwosci i tez bym chciala :)
    Fajny czas 1:1 trzeba znalezc na naukę codziennie.
    Podziękowali 1Monira
  • Nasze dzieci w tym wieku jeździły na rowerach z pedałami, niektóre bez bocznych kółek. Ale ja mam głównie chłopaków. Szybkich. Na biegowym w tym wieku tak się rozpędzali, że nie byłam wstanie dogonić. I upadkami to się często kończyło. Pedałowanie, hamowanie, balansowanie zwykłym rowerem wymagało więcej wysiłku, więc jeździli wolniej nieco.
    A Twoja córką @Hope jeździła wcześniej na rowerku czy dopiero rozpoczyna przygodę.
    Podziękowali 1Monira
  • Na rowerku biegowym od zeszłego roku śmiga bez problemu, tylko chciałabym, żeby zostawiła go młodszemu bratu i nie wiem czego ewentualnie dla niej szukać. Ale jak ciężko znaleźć taki mały rowerek z pedałami to może i tak trzeba będzie poczekać. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.