Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

rower dla dziecka

168101112

Komentarz

  • Ale ważysz ponizej 22kg ? ;)
    Podziękowali 1jan_u
  • Ok, i jak montowany, jaka cena i może zdjęcie?
    @Bambidu przypominam się nieśmiało:)
  • edytowano maj 2016
    @Bea nigdy nie mieliśmy przyczepki, ale zimą te były bardzo przecenione:
    https://burley.com/product/honey-bee/
    (burley honey bee bicycle trailer)
    -na dwoje dzieci + trochę klamotów, do 45kg.
    A tu artykuł, pomyślałbym o takiej z wodoszczelną podłogą:
    dzieciakiwplecaki.pl/artykul/6056/jak-wybrac-przyczepke-rowerowa-dla-dziecka-cz-1-sprawdzone-pytan
    Tu jest taka z twardą :) wodoszczelną podłogą, bez trującego PCV!, do 50 kg ładunku, ale b. droga i ciężka (Nordic Cab Explorer):
    https://sklep.dzieciakiwplecaki.pl/?10,nordic-cab-explorer

    Poprawka: Early Rider wstawia aluminiowe zębatki a nie szprychy.
  • @Milamama, pamiętam o Tobie, tylko jedno dziecko skręciło kostkę, drugie z jelitówką i nie bardzo miałam jak. Może dzisiaj coś zdziałam.
  • Ok spoko:)
  • Mnie też zabijają, zwłaszcza te za rowery aluminiowe...
  • edytowano maj 2016
    Przy dziecięcym rowerze różnica w ciężarze alu i stalowego nie jest duża. Szczególnie, że stopy aluminium są różne i np. marketowe rowerki tzw. aluminiowe potrafią być znacznie cięższe niż Cro-Mo z dobrego źródła. Patrzyłabym raczej na solidność wykonania i sprawne działanie osprzętu. Co faktycznie często i tak przekłada się na cenę. Cięższe też są szerokie pompowane opony, ale za to znacznie trwalsze, bardziej komfortowe i bezpieczniejsze od piankowych.
  • edytowano maj 2016
    @Bambidu
    "marketowe rowerki tzw. aluminiowe potrafią być znacznie cięższe niż Cro-Mo z dobrego źródła"

    Ja jeżdżę na Cro-Mo i jest superlekki, ale rowerki z kołami 16" np. Specialized'a trochę ważą, Early Rider nic i ma porządnie zamocowaną kierownicę. Tylko obawiam się że ceny w UK niższe niż w Polsce.
    http://earlyrider.com/products/belter-16-2nd-quality
    £220
  • @Milamama, dokopałam sie wreszcie do fotelika. Fotelik prawie nie nosi śladów użytkowania, jest produkcji portugalskiej (nie chińskiej z europejską metką), ma regulowaną wysokość szelek, jako jeden z niewielu posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, płynnie regulowaną wysokość (czy raczej niskość ;) ) podnóżków i oparcie wyższe od większości fotelików, co istotne przy wiekszym dziecku. Do prawdopodobnego miejsca pobytu szybkozłączki jeszcze nie dojechałam, ale licze na to, że jutro tam będę i znajdę. Jeśli jeszcze cię interesuje to podaj adres mailowy na priv, podeślę zdjęcia.
  • Dzięki, interesuje. Zaraz napisze priv
  • Jednak dojechałam dzisiaj i mocowanie też już mam. :)
  • Super:)
    Priv poszedł:)
  • @Bambidu wysłałas zdjęcia? Nic nie mam:(
  • Wysłałam wczoraj
    Zaraz sprawdzę czy czegoś w adresie nie pomyliłam.
  • Ano tak, dodałam Ci literkę w adresie. Ciekawe do kogo poszło ;))
    Wysłałam jeszcze raz, mam nadzieję, że do Ciebie tym razem. :)
  • @Bambidu dzięki, teraz ok,są:) nie mam możliwości teraz zobaczyć, jak juz będę w domu to się odezwę.
    Tak myślałam,że to ta literka:)
  • No cóż, jeśli się częściej zdarza, to załóż sobie jeszcze ten drugi adres. Chyba jest wolny, bo nikt mi nie odpisał ;)
  • To dobry pomysł:)
  • Z ciekawości, ile zdjęć Ci doszło? Bo wysłałam 10. A że na telefonie niewiele widzę wysłałam też do siebie, żeby zobaczyć co Ci wysłałam. I doszło tylko 5. Nie wiem czy telefon obciął przy wysyłaniu czy tablet przy odbieraniu.
  • Tzn mam cenzurę w tablecie :)
  • Nasz b'twin woony przyszedł - fajnie wykonany, ale jeszcze za ciężki dla Zetki :( muszę jeszcze obadać, czy na pewno nie ma nigdzie patologicznych oporów, czy koła na pewno wystarczająco napompowane, ale młoda wolno na nim jedzie i narzeka...
  • @Bambidu, przepraszam, zwalniam rezerwację na fotelik, mąż obawia się, że jednak zaczep nie będzie pasował: (
  • @Milamama przepraszam, dopiero wróciłam do domu i przyjrzałam się tej złączce. Ona ma taki specjalny tunelik na linkę więc nie powinno być problemu. Wysłałam Ci zdjęcie.
  • mowilam ze ciezarowiec.. ten btwin.. ale moze ma jeszcze zalety ktorych nie odkrylysmy.. ;) mi to na reke bo tosia wola o swojego puky biegacza a jego jesyem w stanie nosic.. btwinem uczy sie w domu pedalowac powolutku.. ma 3 latka..
  • No to mam fotelik i rowerek kolka 16" gdyby ktoś chciał.
  • Na jakiś kijowy egzemplarz trafilim - nie dość że dętka była do wymiany, to jeszcze coś nie tak jest z przednim kołem -coś haczy tam, chyba źle założony hamulec
  • Reklamuj decathlon ma super system reklamacji.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.