Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

17980828485106

Komentarz

  • No wlasnie mialam pisać: Pelna chata!!!! :) Wujek Joey :) Stefanee, blizniaczki :) Przefajny serial :) I jeszcze koniecznie Alf! U mnie na lodowce wisi przypieta magnesem karteczka z napisem: "Jedyny dobry kot to kot smazony" :p
  • O tak, dostaliśmy kilka lat temu płytę z mnóstwem odcinków - oglądaliśmy ze smakiem☺ 
  • A filmy o Don Camillo lubicie? Moi synowie są fanami. Ja bardzo lubię.
  • Alf byl obleśny, ale taki już jego urok. Don Camillo! Kolejny dobry pomysł, dzięki! 
  • Alf oblesny? Pierwsze slysze :p Jak widze ta jego kochana morde, to jeszcze zanim sie odezwie - juz mi sie chce smiac :)
  • No taki rubaszny, brat łata, Zagłoba w futrze☺ 
    Podziękowali 1Rejczel
  • A Falszywa dwunastke (cz.1 i 2 ) znacie?
  • A nie Parszywa dwunastka? :)
  • @Aszna , @beatak , no właśnie wiem, że wizualnie Vincent to fenomen, natomiast nie mam pojęcia czy są jakieś zastrzeżenia do treści. Skłodowska też wydawało mi się, że temat ciekawy i szkolnie "bezpieczny" a jednak czujności nigdy dość.
    Podziękowali 1Aszna
  • Myśmy z mezem właśnie skończyli cudowne lata.. Może i coś tam nie koszer ale samo życie.. Teraz jesteśmy w scrubsach.. Kurcze się uśmiewam. Na szczęście jeszcze nie musimy się zastanawiać czy koszer czy niebo to drugie raczej zdecydowanie niekoszer. Scen nie ma za duzo ale polityka łóżkowa szkoda gadać... . Dzieci śpią jak my oglądamy. Z nimi to bajki chociaż ostatnio piratów pierwszych oglądaliśmy z Karaibów.. Wcześniej Hook,  e.  t., dzieci z bullerbyn :-) 
  • @Bambidu jako że całość kręci się wokół śmierci Vincenta, faktycznie różnie może być... Mam nadzieję, że uda mi się wybrać w najbliższych dniach, to będę mogła wtedy coś napisać ;)
  • Właśnie tego się obawiam @Aszna, że życiorys dość barwny by współczesne kino miało niezdrową pożywkę. No nic pójdą i się okaże czy znów będę żałować, że puściłam.
  • @Elunia -  Wielki Mike <3,  się spłakałam i mam tyle refleksji ,że chyba zapiszę  ;)


    poproszę o coś jeszcze  w stylu ; jestem chora i mogę oglądać
  • @Bambidu, oglądałam wczoraj "Vincenta". Fabuła to trochę taka zagadka kryminalna dotycząca śmierci Vincenta. Moim zdaniem nie ma tam w sumie niczego, co by się ewidentnie nie nadawało dla większych dzieci - jeśli nawet są jakieś takie sceny, to krótkie i nie nazbyt dosłowne. Mimo tego - nie polecałabym dzieciom, zwłaszcza bardziej wrażliwym.
    Poza tym film wizualnie niezwykły, ale chyba właśnie ta wizualna strona sprawia, że jest bardzo męczący w odbiorze. Przynajmniej dla mnie, ja jestem bardzo wrażliwa na bodźce dźwiękowe i wizualne. Oglądając go, czułam się jak w śnie, z gatunku tych męczących, z których człowiek chciałby się obudzić, a nie może. 
    Moim zdaniem warto obejrzeć jedynie ze względu na stronę wizualną, która rzeczywiście robi wrażenie; no chyba że ktoś jest wielkim fanem Vincenta ;) Oczywiście wiele psuje polski dubbing, niestety nie puszczają tego filmu z napisami :(
    Podziękowali 2Joannna AgaMaria
  • @Aszna, dzieki. Starsza nastolatka też była wczoraj. Komentarz podobny jak Twój. Ogólnie zadowolona, że była. Strona wizualna robi wrażenie, na pewno przybliża młodzieży malarstwo Van Gogha. No i film jest dobrym materiałem do wypowiedzi na różne szkolne/maturalne pytania dot. filmów.
  • Obejrzeliśmy wczoraj Wielkiego Majka, dla mnie ciut przesłodzony, ale ok.
  • TAKI AMERYKAŃSKI  :)

    różne wątki poruszające, ale asertywność tej kobiety...
    bardzo żałuję,że tak powolnie w życiu ja nabywam i ,że  w wielu sytuacjach nie mam rozeznania , tylko się waham

    Podziękowali 1Skatarzyna
  • POLSKI FILM ? TO TAK
  • A ... to sprawdzę
    Coś może pomyliłam
  • Duński. Niezwykły.
  • Podróż do ziemi obiecanej- stary serial.
    Podróżująca rodzina i dzieci uczące się w domu i cuda...ach...ulubione!!!
    Podziękowali 3Ursa Ania D. wiesia
  • edytowano październik 2017
    Byliśmy dziś na Vincencie - super - polecam!

    Dubbing mi nie przeszkadzał. Oprócz strony wizualnej, podobała mi się też muzyka. Fabuła spokojna. 

    Ale dla dzieci to raczej nie. 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Sen motyla, ,,o zapomnianych poetach aż do teraz...''
  • Elunia powiedział(a):
    Dziękuję za polecenie "x+y". Obejrzałam z nastolatką, ciekawy i wzruszający.
    "Ukryte działania" bardzo amerykański ale wciągający i dający odwagę i napęd do działania.Polecam.

    Cieszę się, że przypadł do gustu.
  • @Elunia , czy "x+y" nada się dla 7 klasy i 2 gimn?
  • Ja myślę że tak, to film o nastolatkach mniej więcej w tym wieku.
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Gosia5 tak, nadaje się.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Sobie ten Botoks daruję. Za dużo mam do czynienia z medycyną jako pacjent. Nie mogę się denerwować.
    Obejrzałam Dzień dobry kocham Cię. Szału nie było. Śmieszna była postać grana przez Dereszowską.

    Acha, i też był wątek alergii na kwiaty polne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.