Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

17778808283106

Komentarz

  • Skandynawskie "Historie kuchenne". Mój Mąż początkowo w ogóle nie chciał tego oglądać  (na przewijaku było za mało akcji ;). Teraz to jeden z jego ulubionych filmów, już kilka razy oglądaliśmy.
    Film klimatyczny, w dużej mierze o męskiej przyjaźni.
    Podziękowali 1Rosea
  • Z miłości do Marion
  • Serial "Poldark" - jeden z naszych ulubionych. Jeszze w tym wątku nikt go nie wspominał. Zdjęcia i muzyka majstersztyk. Akcja i scenariusz troche naiwne, ale poruszające i w sumie życiowe :)
    Na chomiku jest juz 3 sezon dostępny. 

    Podziękowali 2kowalka wiesia
  • Z serialów oglądam Fargo
    Oglądam trzeci sezon. Jest dziwaczny
  • Black Mirror
    jest dość depresyjny, to nie serial na odprężenie się
    polecam bo naprawdę daje do myślenia
    no i zrobiony przez Brytyjczyków a oni się znają na robieniu kina :)
    Podziękowali 1mayamima
  • Próbowaliśmy Poldark, ale po kilku odcinkach zrobiło się tak szmirowato, że piękne zdjęcia i muzyka nie dały rady. A początek był naprawdę zachęcający.
  • @asiao , oglądałam Fargo 1 i 2 sezon. 3 nie zmogłam. Zasnęłam w połowie, a może nawet szybciej. Dziwaczny to mało powiedziane. A do tego, moim zdaniem, nudny.
    Podziękowali 1asiao
  • a ja lubię jego oglądać  




  • @Paprotka - wymowa filmu jest trochę taka jak mówisz. Zastanawiałam się oglądając, czy trochę sama nie nadinterpretuję czegoś i nie przypisuję twórcom filmu intencji, których nie mieli. Odniosłam jednak wrażenie, że właśnie postawa śmierci poniesionej w obronie przed gwałtem ukazana jest jako ta stawiana na wzór, "lepsza".
  • Ciekawa jestem czy ktoś się wybiera na "Botoks".
  • Ja się na przykład nie wybieram. Ale pytanie było, kto tak, nie kto nie, to siedzę cicho ;)

    Obejrzeliśmy wczoraj "Słaby punkt" z 2007 z Hopkinsem. Dobry.
    Podziękowali 1saga
  • Ja się nie wybieram na botox bo dbam o higienę ogladanego obrazu
  • Ja sie wybieram na botox ;) 
    lwia mi wylazla :D 
    a jak wpadnie objazdowe do mojej wsi to i popcornu pójdę pochrupać ;) 
  • "Slaby punkt" baaaardzo dobry.
  • Dałabym mu bardzo dobry, gdyby nie pewne zbyt dosłownie pokazane obrazy. Nie chodzi mi o seks, tylko nie wiem, jak napisać coś, żeby nie spojlerować ;)
    Takie o sekundę za długie sceny, które mają podkreślić, że coś jest ważne.
     Trochę tak, jakby reżyser nie wierzył w inteligencję widza ;)
  • Może obejrzę kiedyś "Botoks" w necie, ale pieniędzy na pewno na to nie wydam.
    Już zwiastun jest koszmarny. jak najwięcej patologii zmieścić w 2 minutach, w tabloidowym stylu, poprzetykane bluzgami co drugie słowo. film został zmiażdżony w recenzjach (co pociesza), miał ogromną frekwencję (co przeraża). zastanawiam się czy Polakom naprawdę odpowiada takich niskich lotów kino, czy zadowala ich oglądanie manipulacji i słuchanie k..i ch... przez cały film. co gorsza pojawiły się już jakieś teksty, że film co prawda został zjechany, ale przez lewicę (?), a więc pokazuje prawdę (co za logika), np. o aborcji (?!) i koncernach farmaceutycznych. w necie hula już kilka screenów z grup dla mamuś, wypowiedzi kobiet które piszą że po obejrzeniu "Botoksu" nie zaszczepią dzieci. a promowanie filmu, w którym ekipa ratowników jest pokazana jako banda ochlejusów którzy kradną zwłokom buty, krótko po ogólnopolskim strajku ratowników...szkodliwy film. i pomyśleć że ten sam reżyser zrobił świetny serial Pitbull.
    Podziękowali 2beatak Coralgol
  • Mam chęć na ten Black mirror, ale mam już wystarczająco depresyjny nastrój i nie wiem, czy chcę go jeszcze pogłębiać......
  • Nie oglądaj, serial naprawdę siada na psychikę.
    Podziękowali 1Joannna
  • To może "Bogowie"
    od dawna mam go na liście...
    Podziękowali 2Skatarzyna Coralgol
  • mama_asia powiedział(a):
    To może "Bogowie"
    od dawna mam go na liście...
    ,,Bogów " warto.
    Podziękowali 2Skatarzyna Coralgol
  • To włącz!


    my znów coś o waranach oglądamy.
  • Obejrzałam "Bogowie".
    Dobry film
  • Ja na nim zasnęłam.ale podobał mi się ;)
  • katarzynamarta powiedział(a):
    Jestem po 2 odcinkach. Warto!!! 
    Skończyliśmy wczoraj po drugiej w nocy oglądać. Trzyma w napięciu do końca, dla mnie ten serial to majstersztyk. Skończyłaś @katarzynamarta ?
  • Black mirror powinien być zakazany dla ludzi w depresji. Dawno czegoś tak obciążającego psychikę nie widziałam
  • Kończą się nam pomysły na kino rodzinne - dorośli, czternastolatek i dwunastolatka. Coś kompromisowego, dla wszystkich, bez ostrej przemocy, bez podtekstów. Może macie jakieś sprawdzone filmy albo seriale?
  • Dwie korony polecam



    Podziękowali 1AgaMaria
  • Nie wiem czy był już polecany, bo jestem dopiero na 88 stronie ;)
    ale bardzo polecam - wczoraj obejrzeliśmy z mężem:

    Azyl/The Zookeeper Wife - na faktach

    https://www.cda.pl/video/153694747
    Podziękowali 1kropka
  • @Ursa - jeśli lubicie refleksyjne ,to W pogoni za szczęściem.  Bezcenny dar. 
    Whiplash - ale lepiej wcześniej obejrzeć i zdecydować samemu bo to thriller

    Podziękowali 2Ursa Milagro
  • @matka6 W pogoni oglądaliśmy, super. Whiplash pozwoliliśmy obejrzeć tylko czternastolatków, córka za wrażliwa. Ale Bezcennego daru nie widzieliśmy, zapowiada się ok. Dzięki, dzięki!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.