Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1111214161750

Komentarz

  • A ja jestem dziś baaaardzo wdzięczna za pomyślną wizytę u ginekoloszki (rok temu wysłałam do szpitala list, w którym wymieniłam złe praktyki jakich na mnie dokonano w czasie okołoporodowym, a u nas w mieście tylko jeden szpital i teraz obawiałam się, że jak przyjdzie mi drugi raz rodzić to może być jeszcze bardziej nie przyjemnie) Ginekoloszka pocieszyła mnie, że list spotkał się z łagodnym przyjęciem i ordynator nawet po tym wszystkim przez jakiś czas pytał rodzące czy mają plan porodu :). Ale już nie pyta bo pewnie mu się znudziło albo żadna z rodzących nie wiedziała o co mu chodzi ;)
  • Za słoninę po 3,90 zł własnie zmieniam ją w smalec,tam zmieniam sama się ...
  • Za nasz klasowy Dzień Chłopaka - bardzo miłe spotkanie nam wyszło (dziewczyny rewelacyjnie się spisały!!!), a chłopcy byli totalnie zaskoczeni :-)))
  • edytowano października 2012
    Dziś przypadkowo przy porządkowaniu płyt DVD znaleźliśmy płytę z naszego ślubu. Trzy godziny oglądania.
     Normalnie wzruszona jestem...

    I wdzięczna Bogu za nasze małżeństwo i owoce, jakimi nas obdarzył.
  • Za to ,że udało mi się wyprawić wszystkich do szkoły...i wybrać się z naszym 8latkiem na Rożaniec do Kościoła...
    Spoznienie było ok.1minutę,więc jutro o minutę wstanę szybciej i się da
    :D
  • A ja jestem dziś baaaardzo wdzięczna za pomyślną wizytę u ginekoloszki (rok temu wysłałam do szpitala list, w którym wymieniłam złe praktyki jakich na mnie dokonano w czasie okołoporodowym, a u nas w mieście tylko jeden szpital i teraz obawiałam się, że jak przyjdzie mi drugi raz rodzić to może być jeszcze bardziej nie przyjemnie) Ginekoloszka pocieszyła mnie, że list spotkał się z łagodnym przyjęciem i ordynator nawet po tym wszystkim przez jakiś czas pytał rodzące czy mają plan porodu :). Ale już nie pyta bo pewnie mu się znudziło albo żadna z rodzących nie wiedziała o co mu chodzi ;)
    Chcesz nam coś powiedzieć?
  • tylko tyle że mam nadzieję na nową ciążę :)

  • Nasz F. miał podejrzenie zapalenia płuc. Z duszą na ramieniu i z modlitwą na ustach jechaliśmy na rtg. Okazało się czysto. :-) No i F. będzie mógł z braćmi wyjechać na obóz wędrowny po Beskidach. :-)
  • Dzis zacznelam kurs Catholicism i bardzo mi sie podoba,bede przez 10 wtorkow chodziła,bardzodobre dzielenie i czytanie KKK.Poznalam mnóstwo fajnych ludzi i ks.Michaela.
  • Nasz F. miał podejrzenie zapalenia płuc. Z duszą na ramieniu i z modlitwą na ustach jechaliśmy na rtg. Okazało się czysto. :-) No i F. będzie mógł z braćmi wyjechać na obóz wędrowny po Beskidach. :-)

    :)
  • Jestem wdzięczna za to, że mąż ma pracę.... ciężko pracuje, ale jest dzielny. Dziękuje Ci Panie za takiego dobrego męża. 
  • Za MIŁOŚĆ Jezusa do mnie...
  • za słoneczny, ciepły dzień na Pomorzu, za zdrowego Maluszka( usg- ok, dziękuję za modlitwę ), za kompetentną p. doktor dermatolog, która uspokoiła mnie, za każde codzienne małe i wielkie cuda, których nie zauważam, a miłosierny Bóg czuwa i daje więcej, niż proszę
    :x
  • Za to, że pisanie mnie coraz bardziej wciąga ;;)
  • Za płyty, które dostałam.
  • Za prezencik od Celinki -jabłuszka suszone i syrop z czarnego bzu.Za medal dla naszego pasjonaty medalowego. 
    I za dodatkową robotę co sama do Męża przyszła. 
    A przyda się bo list przyszedł ,ze stypendium wypłacą aż pod koniec listopada.
    Dziękuję
    [-O<
  • edytowano października 2012
    (och, co ja bym dała za syrop z bzu... )
  • za spotkaną staruszkę której mogłam zrobić zakupy. 
  • @celinko :)
    Sprawa 
    :)
    Wiem, wiem :)
  • Za piękny rodzinny wieczór.
    I znów za kanie i maślaki. :D
  • Za pierwszy przepracowany tydzień.
    Jestem taka zadowolona, chociaż bardzo zmęczona :)
  • Za to, że choć Mania trochę marudziła, udało się nam wytrwać na różańcu i Mszy św. wczoraj.
    Za zgodę w małżeństwie i za moją kochaną Rodzinkę.
  • Za pracę, zdrowie i dzisiejsza siłę mimo trudnego tygodnia. Za każde przytulenie się mojego synka, za zapracowanego męża, który przejął mnóstwo domowych obowiązków.
  • Za mojego męża, ze dzielny, dzielny i jeszcze raz dzielny!
  • ja dzisiaj jestem wdzięczna za :
    - za to że kuśtykam po domu i mam siłę ogarniać towarzystwo (a mogłyby się jakieś cudawianki przyplątać i mnie unieruchomić z tą nogą)
    - za męża który jest dzielny, z tym choróbskiem walczy, dzisiaj ze stanem podgorączkowym pojechał skończyć robotę.

    a przede wszystkim za to że żyję, że chodzę, że słyszę, że widzę, jakoś mnie to dotyka teraz bardzo a nigdy sobie z tego sprawy nie zdawałam.
    za to że mamy dach nad głową i mamy co jeść

    że Bóg się o nas zawsze troszczy.
    że mamy się w co ubrać wszyscy, bo ubrania ciągle od Was dostajemy :)

    ech, niewiem za co jeszcze, ale wdzięczność za całokształt jest :)
  • @jukaa, chyba nie jestem rasową matką polką, bo już świra dostawałam w domu ;)
  • edytowano października 2012
    "a przede wszystkim za to że żyję, że chodzę, że słyszę, że widzę, jakoś mnie to dotyka teraz bardzo a nigdy sobie z tego sprawy nie zdawałam.
    za to że mamy dach nad głową i mamy co jeść

    że Bóg się o nas zawsze troszczy" @Agnieszko82, mnie ostatnio też. Aż czasem staję gdzieś na środku mieszkania i mówię: "Panie Jezu, dziękuję Ci, że...". Dobrze, że On o tym przypomina, że WSZYSTKO mamy od Niego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.