Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1141517192050

Komentarz

  • A ja za to że schudłam dziękuję :)

  • Ooooo... :D
    Brawa dla tej pani!!! :)
  • Za dofinansowanie do konferencji i za ulubione słowo Z. "ci-ta-my"
    :D
  • niezmiennie za mojego dzielnego męża
  • A ja za to ,że zaczęło mnie wszystko boleć aż wieczorem. 
     W dzień dużo zrobiłam. 

  • Ooooo... :D
    Brawa dla tej pani!!! :)
    Dzięki za lajka na fejsie
  • U mnie też zmiany:).....  szczupleję wreszcie. Wagę dzieci zepsuły więc nie wiem ile, ale wreszcie.  Znajomi pytają co się dzieje. A ja mam w głowie JAGLANKA i wielodzietni :)  

        

     

  • Ooooo... :D
    Brawa dla tej pani!!! :)
    Dzięki za lajka na fejsie
    Widziałam na FB 
    Izka 
    =D> rewelacja, a teraz zdradź w odpowiednim wątku jak tego dokonać !

    Przepraszam za OT
  • Jestem wdzięczna dziś za to, że jestem akurat w takim momencie życia: dziecko, prawie wybudowany dom, zdrowie, dobry mąż. Za to, że jest dobrze.
  • Czytam wielodzietnych, czasem spożywam jaglankę, ale nie szczupleję nic a nic :P

    ale nie chcę demobilizować tych chudnących

    brawo

    =D>
  • Acha, i jestem wdzięczna za spotkanie z dziewczyną, która dobierała mi okulary - może tu zajrzy na forum?

     

    %%-
  • a ja jestem wdzięczna za to że mogłam dzisiaj wyskoczyć na kawę do Anki :) i jestem wdzięczna za mojego hiper super męża, który w tym czasie zajął się czwórką małych dzieci, uprzątnął chałupę, dał im obiad, jak wróciłam też dostałam ciepłe jedzonko od mężusia i jeszcze zdążył później zrobić mleczko słonecznikowe
    :x
  • Aga82, może Twój małż ma brata bliźniaka?

    Mam wiele samotnych koleżanek

    :D
  • A ja za to, że codziennie mam okazję do ćwiczenia się w umartwianiu...Dzięki złośliwości przedmiotów martwych. Za to, że zycie nie jest latwe, proste i przyjemne...
  • ma brata bliźniaka, ale już zajęty :) jest u nas na forum - Pablo, to jego brat.
  • Ale numer... trafiłam...ale serio super, że się spotkałaś z Anką
  • @jukaa, no wiesz, ale ja to kobieta jestem :) myślunek mam wielokierunkowy i mogiem robić na cztery ręce. a facet to facet - jak jedno robi to już nic więcej nie zrobi innego. a tu niespodziewanka :) i dziecko najmłodsze mi nakarmi z butli, i odkurzy, w międzyczasie inhalacje zrobi, przewinie, ugotuje - jak kobieta w domu :D wyrabia mi się mężu!
  • Za prezent od niewiadomokogo...(z Kielc)

  • I za to,ze mogę dzięki @Katarzynie dzieciakom placki ziemniaczane zrobić(bez ścierania palców).
    Wołają codziennie)))
  • @jukaa, no wiesz, ale ja to kobieta jestem :) myślunek mam wielokierunkowy i mogiem robić na cztery ręce. a facet to facet - jak jedno robi to już nic więcej nie zrobi innego. a tu niespodziewanka :) i dziecko najmłodsze mi nakarmi z butli, i odkurzy, w międzyczasie inhalacje zrobi, przewinie, ugotuje - jak kobieta w domu :D wyrabia mi się mężu!
    ojtamojtam, za dużo Pulikowskiego czytasz ;-)
    mnie się wydaje, że po prostu wprawy trzeba, i kobieta czy mężczyzna da sobie radę. zostawiaj go częściej, to jeszcze Cię prześcignie ;-)
    a w życiu - jednom książkę a nawet pół tegoż pana przeczytałam :)
    ta jest - i niedługo zacznie mi karmić dziecie piersią :D
    żarciki ;)

  • Hipolit wyślij mi zaproszenie na fejsie to Cię dodam bo nie wiem kto jesteś :)
  • Hipolit wyślij mi zaproszenie na fejsie to Cię dodam bo nie wiem kto jesteś :)
    też bym chciała
  • Za to,ze już jestem prawie zdrowa,ze miałam fajny czas z koleżanka na kawie u mnie,ze dzis idę na wspaniały kurs Catholicism,ze mam rewelacyjnego męża i dzieci!
  • Wstydzę się, bo mam bałagan na tablicy  :\">
  • edytowano października 2012
    za zamówienie pierogowe, będę miała jutro za co kupić chleb i na obiad
  • za piękną pogodę i buszowanie w ogrodzie
    :D
    K
  • Za dzisiejszą spowiedź i cudowna rozmowę z kierownikiem duchowym, za mojego męża.
  • Za to, ze mam do kogo wracać z pracy.
  • Za wspólną modlitwę naszej Rodziny :)
  • cholera, muszę i ja zacząć więcej pisać tutaj, bo tylko w samych czarnych barwach moje życie ostatnio widzę

    dziś jestem wdzięczna za to, że udało mi się przełożyć tacie wizytę u lekarza z 22 listopada na już jutro :-)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.