Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1151618202150

Komentarz

  • edytowano października 2012

    Za to, że nie świeci mi się jeszcze rezerwa paliwa w aucie,

    Że jest ładna pogoda i mało opału schodzi narazie,

    Za dobrą opinię wychowawców o moich dzieciach, i ich ciepłe słowa o nich....


  • Za wczorajszą Liturgie Domową.
    Przyszło wielu Braci.
    Siedzieliśmy długo i było cudownie.
    Później na agapie uśmiałam sie tak,że boli mnie dzisiaj szczęka.


    Nie pamiętam,kiedy ostatnio śmiałam się na głos...
    "Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni jesteście, a Ja was pokrzepię”

    I pokrzepił mnie Pan!!!!!!!!
  • Za to, że dałam radę, pomimo złego samopoczucia i braku męża, ogarnąć dzieci i mieszkanie, i zaprowadzić ich na basen, i za bardzo się na nich nie wydzierać.
  • Jestem wdzięczna, że pan dermatolog mnie przyjął, choć nie byłam wcześniej zapisana i przepisał nowe leki na łuszczycę

    a liście i kolory rzeczywiście czaderskie

    i dziś się dobrze czuję

    :P

    pogoda stabilna, wyżowa

     

    :x
  • małż w dobrym humorze

     

    :D

    ostatnio częściej

     

    =:)
  • Za to, że mój dom nie zarasta brudem i radzę sobie ze wszystkimi (no, prawie wszystkimi ;) ) obowiązkami, po tym jak poszłam do pracy.
  • za dobre zakończenie dzisiejszego trudnego dnia

  • Za to, że miałam dzisiaj całkiem fajny dzień, trochę spontaniczny, kompletnie nietrzymający się grafiku, jaki wisi na lodówce, ale bardzo udany :-)
  • Za to, że podjęłam dobrą decyzję kilka miesięcy temu, a dobitnie przekonałam się o tym właśnie dzisiaj.
  • Za wczorajszą liturgię pokutną i łaskę spowiedzi, za wyrozumiałość braci i troskliwą miłość mojego Męża:) i za prezbitera, który przyjeżdża do nas z Niemiec, aby posługiwać
  • Za pomoc dobrych ludzi....
  • Za piękna pogodę i za plany lekcji tegoroczne :D
    Za przyjaciół i to, że Bóg jest obecny w naszej Rodzinie :)
  • Za spowiedź świętą... i za to, że jak miałam walki, czy podejść teraz, czy jeszcze ją odłożyć, to ksiądz w konfesjonale zaczął tak znacząco na mnie patrzeć :D
  • za wiele dziękuję i przepraszam
    za wczorajsze miłe chwile w domu
    za pomoc synowi w doświadczeniu szkolnym
    za smaczną kolację
    za podjęte decyzje 
    za załatwienie spraw w urzędzie
    oraz za krzyki rano
    i brak pokory
    oraz za cierpienie które nauczyło walczyć
  • Za męża i za synka, od kilku dni nieustannie i nie wiem za którego z Nich bardziej.
  • ...za czosnek!

    piękny warkocz czosnku dostałam, na naszej ziemi wyrósł, nie żadna chińska podróba :D

    I ogólnie za wszystko, co ostatnio się u nas dzieje.
  • Też za wszystko...nawet za senność obezwładniającą :O

    Widocznie Pan Bóg nam mówi, żebyśmy wcześniej się udawali na spoczynek

    L-) I-)
  • za ten wątek niezmiennie
  • cholerka, znowu dobry dzień miałam dziś :-)

     Od dwóch dni chodzę taka radosna i ludzie chyba to zauważają. 

    poza tym wczoraj i dziś dwa pozytywne komentarze od starszych pań nt. dzieciaków usłyszałam, takie ciepłe

    Wieczorem mijałam dwóch mieszkańców baraków, jeden powiedział mi "dzień dobry" i do drugiego - "ale ty jesteś głupi, że nie mówisz dzień dobry pięknej pani" to myślałam, że padnę ze śmiechu.


  • BRAWO ASIA, jestem z Ciebie dumna...


    a ja z siebie i męża i dzieci, wraz z 2 rodzinami zorganizowalismy imprezkę w szkole po pasowaniu na ucznia, upiekłam ciasto i ciasteczka, zorganizowałam dekoracje stołu i było super....do tego dałam dzis rade włosy zafabować i paznokcie umalować i nawet maseczke na twarz zrobić a potem makijaż:).....a to wszystko juz dawno było mi obce...


  • @mańka  
      a myślicie o sprzedaży wysyłkowej? kurierem na przykład? bo ja naprawdę chętnie bym coś zamówiła, zwłaszcza przed świętami.

    możemy spróbować?
  • Jak spróbują,to będziesz miała@mańka robooootyyyy do Wielkanocy
    (wyściskaj Maniusia)
  • Za ciężki i intensywny dzień, bo przyniósł ogromne owoce.

    Za zaliczony pierwszy przedmiot w tym semestrze, za mega postępy w przygotowywaniu referatu i za dobrą, kawę, którą mi dziś Małż zrobił:)
  • Za przemiłą panią kardiolog, która badała syna. Była zachwycona, gdy dowiedziała się, że oczekujemy trzeciego potomka :) kilka razy nam gratulowała i mówiła, że dla niej dwójka to takie minimum, a od trzeciego to się zaczyna prawdziwa rodzina ;) ( przy czym zaznaczyła, że rozumie, że czasem ktoś po prostu nie może mieć dzieci bo choroba czy tp. )

    Miło było usłyszeć, jak ktoś kompletnie obcy tak cieszy się z naszego dzieciątka :)
  • Za dobre spotkanie z koleżanka,taka od serca.
  • Za kolejny dzień, i za to, że Pan Bóg pomaga - oświeca umysł i wycisza niewłasciwe emocjonalne odjazdy ;)
  • edytowano października 2012

    Brawo Dorotak!

    Jestem wdzięczna za to, że udało nam się wczoraj pójść wcześnie do spania. Przespałam ciurkiem od 22 do 9 rano

    B-)

    wiem, wiem dla większości naprawdę wielodzietnych to luksus nieosiągalny

    niemniej kładzenie się o 22 i sen na przykład od 6, 7ej chcę wprowadzić jako regułę. Bo przez ostatni rok kładliśmy się tak około północy i czuję, ze to nam nie służy...

    zmierzam do pisania, a także do prania itp.

    Błogosławionego dnia dla Was w pięknym październikowym słońcu

    PS. Świat taki niespokojny, jak słyszę w wiadomościach, ale nawet nie mam siły się tym przejmować...

  • a wdzięczna jestem, że się dzieciaki młodsze same zorganizowały i poszły na różaniec, i jeszcze kolegów z podwórka zaciągnęły - nie przypomniałam im wychodząc do pracy, a tu niespodzianka :-)
    U nas podobnie,mały dużego wywalił z łóżka,że pora wstać i na Różaniec iść. 
    Duży miał na 9tą i myślał pospać.
  • za to że mam pracę 
    i kierowniczkę wyrozumiałą
    i zwierzchnika co popędza jak trzeba
    za wszystkich życzliwych sąsiadów
    za podróż męża i kolegi
    za dzieciaki
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.