Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1323335373850

Komentarz

  • Męża, męża, męża, męża, męża


    Skąd Pan Bóg wiedział, że akurat taki czlowiek do mnie pasuje??


    Wiem, wiem Pan Bóg wie wszystko.

  • Jadwiga gratulacje dla córki
  • Za dobra, gleboka spowiedz.
  • Kilka godzin za miastem.
  • MonikaN przybij piątkę! Też tak często myślę o Panu Bogu i o mężu: Skąd Pan Bóg wiedział...  :D
  • Za męża, który został w domu z dziećmi mimo choroby a ja mogłam pójść do pracy.
    Za pracę,że ją tak szybko dostałam bo inaczej" umarł w butach"
    Za to,  że mąż sobie świetnie radzi(sprząta, gotuje, pierze i nie marudzi).
    Za dzieci,że je mamy i za to,że nie chorują.
    :x
  • edytowano marca 2014
    Za czas oderwania od rzeczywistości i za ludzi, których spotkałam. 
    Za spotkanie z @Nika i @Malgorzata32.
    Za to, że w domu wszystko w porządku, choć mnie nie było.
    Za męża.
    Za odwagę w poruszaniu trudnych tematów z bliskimi.
  • Za śmierci z którymi musze
  • Też za odpoczynek od codzienności. za wspólny z mężem spokojny spacer po parku, za wspólne obserwowanie stworzeń - ptaków, za harce wiewiórek. Cwaniary wyjadały orzechy włoskie, a potem pustą skorupkę zrzucały na ziemię. 
    Za Mszę św., za rekolekcje w parafii, za naukę, która mnie konkretnie zmobilizowała w jednym postanowieniu...
    Za to, że po spacerze, obniżyły się nam ciśnienia...
  • Za pogode juz letnia, wycieczke z widokami na osniezone Alpy, dzieci zadowolone z zabawy w poidle dla krow :)
    Piekny dzien!
  • Za piękny dzień
  • Za piękny wiosenny dzień,za wycieczkę z rodziną,za Rodzinę.
    :x :)
  • wreszcie wieczór
  • edytowano kwietnia 2014
    jestem wdzięczna że wczoraj miałam miłych gości i pierwszy dzień od wielu miesięcy minął naprawdę miło . żałowałam że się skończył. wreszcie chociaż trochę żyłam ,nie szukałam problemu, nie dobijałam się sama
  • No nie mow ze w niedziele te zakupy ;)
  • za to, że koszmarny poranny ból brzucha minął mi jak tylko pomyślałam "Boże, na 9:30 muszę iść z dziewczynkami na mszę, proszę zrób coś z tym" :P
  • Za każdy nowy dzień, bo ostanio każdy jest pełen dobra
  • kilka godzin za miastem
  • spotkanie z rodziną
  • dzieci nareszcie śpią już cisza spokój do 4 rano
  • Za przetrwanie pierwszej pracującej nocy.
  • Za powrót ładnej pogody, za pracę, za opiekę dla M., za to, że już środa,czyli niedługo m.wróci !!!
  • Za dobre relacje z mężem.
  • Za moją rodzinę.
  • Za spotkanie z moją siostrą, szwagrem i dzieciakami... to była ogromna łaska - Panu Chwala ! :) :) :) i za tą piękną chortensję, ktora zdobiła grób Pański a teraz ożywia mój skromny ogródek :)
    K
  • Za wspaniały wieczór w indyjskiej restauracji - zaprosił mnie 17-miesięczny syn z okazji Dnia Matki ;) (tata mu trochę pomagał w organizacji ;) )
  • Za zapach najmłodszego dziecka. Mhm.
  • za deszcz.......
  • Jakoś tak za wszystko: za banały, za powieszone pranie, za zrobiony obiad, za umyte owoce, za poodkurzane mieszkanie i nosy synów ;), za spokój, za radość, za rodzinę, całą rodzinę.


    I za kroki, za tuptanie Piotrusia, za te kroczki kilka, kilka, kilkanaście, rozłożone ręczki i ten "kaczy chód".

  • Za grzeczną podopieczną, z którą spędziłam kilka godzin czekając na lekarza (dla siebie). 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.