Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1303133353650

Komentarz

  • Tak, za spacer po lesie, za ciepło.
  • edytowano października 2013
    Za nostalgiczny, jesienny spacer. :)
  • edytowano października 2013
    za to że mogłam jechać z mężem na Mszę Św. Trydencką a dla dzieciów znalazła się opieka :)

    aaaa i jeszcze za udane wypieki :D
  • edytowano października 2013
    Hm, cos wątki pomyliłam ;)
  • za to, że znalazłam kupon grupona i pójdę dziś do kosmetyczki:-)
  • Za piękny i ciepły koniec października, za spacery w słoneczne dni.
  • Piękny ten tekst @Marcelina!
  • Przyjemnie sie czyta Twoje teksty. Masz talent. 8->


    Ja czuje wdzięczność za ten miesiąc chorób. Za to ze przesiedzielismy cały piękny październik w domu. Naprawdę czuje za to wdzięczność, bo widzę ze uczy mnie to pokory. Staram sie az tak nie marudzić. Przyjmować po prostu rzeczywistość. Żałuje tylko ze nie modliłam sie wiecej w tym czasie :(
  • Za pogodę,nie pada i córka mogła wyjść z dziadkiem na spacer, za siłę i chęć do pracy.
  • @Marcelina dzięki!! 
    Dzięki Tobie ten dzień mi się trochę weselszy zrobił...
     

  • Za ciepłą pogodę ( w piecu palić nie trzeba )
    ;)
  • za to, że dałam dziś radę mimo hardcorowego dnia i okoliczności, za pracę męża nieustająco
  • Za to, ze jesteśmy 1500km. Od naszej Wspólnoty Domowego Kościoła a nieprzerwanie można na siebie liczyć. Za przyjaźń.

    Za dobra duszke, która uzupełniła wątek " przy nadziei"

    Bardzo dziękuje:)
  • Za jutrzejsze Święto,
    za męża i córkę,
    za pracę,
    za moje miejsce na ziemi.
  • za nasz jutrzejszy wyjazd, za odpoczynek który nas czeka i spotkanie z przyjaciółmi
  • Marcelina piekny tekst. Wzruszylam sie.

    Ja dziekuje za moja rodzine. Jest wspaniala. Za najlepsza przyjaciolke na swiecie. Za znajomych, ktorymi sie otaczam, cudowni ludzie. No i dzis dziekuje mezowi, ze kupil mi szafke nocna w koncu i bede mogla miec nareszcie poukladane w niej ksiazki, ktore czytam i przegladam na zmiane. Dotychczas plataly sie po podlodze kolo łozka. Tak wiele jest rzeczy za ktore moglabym dziekowac, ze moj wpis zrobilby sie nudny:-)
  • edytowano października 2013
    Za to, że się udało wszystkie rachunki opłacić i jeszcze kupić co trzeba. Wiem że to śmieszna przyziemna intencja, ale wrzesień, a właściwie to i kawał października, naznaczony był takimi perturbacjami, że naprawdę ogromnie się cieszę z bilansu na koniec miesiąca. Św. Józefie, oby tak dalej,

    Za to, że na okrągło jest ruch w interesie,

    Za brak poważniejszych problemów, dzięki którym mogę dziękować za takie rzeczy,

    Za MamęPafcia i za Pawełka.

  • @Marcelina, łzy mi pociekły. Piękne.
  • Za tą piękną pogodę - cały czas postępuje rozbudowa naszego domu - może uda się nam zamknąć budowlę przed zimą!!!
    Chwała Panu!
  • Aż nie przypuszczałam że tu się wpisze :D

    Za Pewnych Dobrych Ludzi.
    Za to że powoli odnajduję Nadzieję.
    Za to że mogę czuć radość i wdzięczność..zamiast smutku i rezygnacji.

    I za trójkę plus z klasówki z angielskiego mojej córki...bo mogła dostać 1kę lub 2kę :D


    :bz
  • edytowano listopada 2013
    @Kalinosia - tak trzymać!!! :*
    Odwagi!
    Zawsze jest nadzieja! :)
  • za nadzieję mimo wszystko
  • za pierwszy,mleczny ząbek mojej Niemowlaski.

  • Za Męża

    U nas dziś 10 rocznica zapoznania się

    :-B

     

    ;;)
  • Za strzyżenie u fryzjera i za to że jeszcze sie wzięłam za farbowanie :D
  • @Nika76 pokażesz efekt końcowy?:)
  • Miało byc słodkie cappucino a wyszły rude :P
  • Dziękuję, bo dzisiaj miałam wdzięczność w sobie za to, że jestem mamą, mamą Bliźniaczek - kiedy ja sobie zmywałam a one się razem bawiły pomyślałam, że mam łatwiej niż mama jedynaka w tym wieku. No i jakoś przez chwilkę się nie bałam tego, że sobie nie poradzę, gdy Maluch pojawi się po tej stronie brzuszka. Piękna to była chwila.
    I jestem wdzięczna za rozmowę i za to, że się udało :) Dobry jest Pan Bóg.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.