Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1313234363750

Komentarz

  • że migrena minęła,8 dni mnie trzymało.
  • Za męża, dzieci. Za to że córka jest tak pogodna i tyle radości wnosi do naszego domu. Za to że syn coraz bardziej samodzielny i przestał być niejadkiem.  Za męża, który cierpliwe znosi moje gorsze dni.  Za to że  przez ostatnie 2 dni naprawdę udało mi się wyspać i wypocząć.
  • edytowano listopada 2013
    Miało byc słodkie cappucino a wyszły rude :P
    @Nika
    Jeśli myślę o tej farbie, że to ta farba, która poza numerem ma w nazwie właśnie słodkie cappucino, to ta rudość po kilku myciach zejdzie i wtedy bedzie piękny kolor :D

    dit. ależ cudny wpis mi wyszedł - masło maślane
    ale nie zmieniam już :))
  • Za udane ciasto.
  • Za to, że mi się wreszcie wszystko pooperacyjne pozrastało i mogę dźwigać ponad 1 kg., kichać i kasłać do woli.
  • Jestem wdzięczna za szczęśliwą podróż autem do i z Lublany! Koleżanka i kolega, którzy prowadzili samochód robili to b dobrze i grzali 140. Pokonaliśmy tę trasę powrotną w 9 godzin zaledwie. Jestem już w domu, z małżonkiem. i uwaga, uwaga. Jutro o 8.00 prowadzę zajęcia. Jeszcze muszę się trochę przygotować.

    Wdzięczna jestem Panu Bogu za ten czas! Spotkałam wiele osób, wielu dobrych ludzi. Odpoczęłam od Łodzi, od spraw i problemów, a nawet od obowiązków.

  • za piękny dzień. Że pani neurolog powiedziała, że to ostatnia wizyta i że Dziewczyny się świetnie rozwijają ;) za wizytę u Rodziców i Siostry. I szczęśliwą podróż. I że portfel Męża był jednak w mojej torbie... ;)
  • Za Niemowlaskę,dziś skończyła pół roku.
    Jest naszym słoneczkiem,bardzo,bardzo ją kochamy.

    :x :x
  • za męża :D
    i za całokształt.
    i za siebie
  • Dziś szczególnie za Daniela w dniu 7urodzin :x

    Jak ten czas leci, dopiero co byłam w ciąży, a dzis siedzi obok mnie "prawdziwy mężczyzna". 

    8->
  • Za pomoc w rozwiązaniu bieżących problemów finansowych., a więc za wysłuchanie modlitw.
  • Za 50 zł, które właśnie przyszło - więc będzie pasza jutro i na weekend.
  • Za to, że dwóm złodziejom, którzy dziś nad ranem pojawili się na naszej posesjii, nie przyszło do głowy włamywać się do domu. Akurat coś nawaliło w systemie alarmowym i nie dało się na noc zaalarmować domu i zepsuła się bateria w przycisku napadowym.
  • edytowano listopada 2013
    Jak ja nie umiem dziękować...:( normalnie wchodze tu prawie każdego dnia, czytam Wasze budujące wpisy...ale zeby coś napisać...trudno mi.
    Póbuję:

    dużo sie nazbierało tych moich podziękowań. Mam za co

    -za zdrowie moich dzieci
    -za mniejsze i wieksze sukcesy chłopców, za to,że każdy z nich jest inny, przede wszysttkim za płytę "Rycerze..." i za to jak duzo dobrego czyni (między innymi w szkole chłopaków)
    -za propozycje koncertów
    -za moją rezolutną, sliczną córeczkę
    -za to,ze Bóg mnie jakoś  twórczo odblokował i konczę pisac kolejną rzecz.
    -za to,ze pozornie dajac, cały czas wiecej biore.. Czasem są to zaskakująceo piękne rzeczy
    -za spotkania z młodymi w szkołach
    -za powrót do rodzinnej modlitwy
    -i ukończenie  Pompejanki (dużo dobrego podczas niej sie wydarzyło)
    -za nowe pragnienia w sercu:):):):)

  • Jakoś dziś szczególnie-za dzieci,za męża,za to że mam rodzinę.Za spokój który gości w moim domu.
  • Za chrzestnego naszego syna!
    Właśnie zadzwonił i zaprosił nas wszystkich do kina na "Największy z cudów"!!!

    Planowaliśmy wysupłać na 7 biletów, choć nie byłoby to łatwe. A tu taka niespodzianka!!!! :x
  • @anulaczarnula a masz ten opis? Możesz mi zalinkować albo na maila wrzucić?
  • Za wspólną rodzinną pracę, właśnie przez kilka godzin sortowaliśmy książki w domku...
    Mały krok, ale w przód 
    :D
    Też za nie najgorszą kondycję wdzięczna jestem.
    Za męża, za Tatę, za Teściówkę
  • edytowano lutego 2014
    Za moje 3 Róze i za dziewczyny z forum, dzięki którym włączyłam się w modlitwe rózańcowa  @};- :x

    Dzięki Rózańcowi jestem inna, moje życie jest inne, moje dzieci są inne, mój mąz jest inny. 
    Dzięki Ci Boże!
  • za piękną pogodę i......... puszczanie baniek mydlanych z dziećmi :)
  • a ja za to że wreszcie koniec dnia
  • Za to, że jutro nie muszę nigdzie rano iść bez Zochy
    Że jedziemy jutro na rowery 
    :x
  • Za pierwszy wiosenny, wieczorny spacer z mężem :D

    Mi słonko dziś przygrzało i meża na spacer zaprosiłam :D
  • Za moich chłopaków  :x
  • Za męża, za to, że mogę mieć w nim różnorakie oparcie  ;;)
  • edytowano marca 2014
    Za Człowieka, który wyjął z wózka na zakupy moja zapomnianą na 30 minut torbę (z wszystkimi dokumentami, masakra! szczyt zapominalstwa!!) i zaniósł ją kasjerce!!!!!!!! Niech mu Bóg wynagradza!!!!!!  :x  8-> 
  • - za to że Aniołki Ominiki i Elizyrybki spokojniejsze
    -za to że Katia odezwała się
    -za to że dziś coś zrobiłam
    -za to że wreszcie koniec dnia

  • Za dobry obiad, za rodzinę
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.