Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1105106108110111370

Komentarz

  • Oooo, czyli raczej luzzz. Dziekuje za odpowiedz.
  • Corka wchodzila do wanny, poslizgnela sie i uderzyla barkiem o kran. Nie jest spuchniete ale bardzo ja boli, nie moze ruszac reka. Jechac na dyzur, czy poczekac do rana, moze przejdzie, moze spuchnie. Kurna nie wiem.
  • Jechałabym prześwietlić.
  • Dziekuje, wlasnie wyjezdzamy.
  • Zlamany obojczyk, corka ma gips na calym tulowiu i reke przygipsowana. Jest oburzona.
  • Tak, prawa. W szpitalu jeszcze nie mowili, ale podobno po takim zlamaniu jest dluga rehabilitacja?
    Ciekawa jestem tylko, czy tez sie na nia czeka 2-3 miesiace? Tak jak standardowo.
  • Ania, która z córek? biedactwo. :(
  • @mamuma - złamałam obojczyk mając 19 lat. W gipsie przesiedziałam 3 miesiące (miesiąc w ósemce i jeszcze dwa miesiące w gorsecie), bo się zrastać nie chciało. Żadnej rehabilitacji mi nie dali. Dałam radę i bez tego. U dziecka, jest szansa, że się zrośnie w ciągu 3 tygodni i rehabilitacja nie będzie potrzebna.
  • Oooo, to by bylo rewelacyjnie.

    @Skatarzyna Ninka.
  • mój syn złamał obojczyk (co prawda tak delikatnie, ze tak powiem, że na rentgenie ledwo było widać ;) ) i w gipsie spędził ok 3 tyg. tylko. i nie trzeba było rehabilitować. ale miał 5 lat wtedy i wszystko szybciutko się zrosło.
  • Corka w lipcu 6 skonczy, wiec tez mala. U niej w opisie rtg jest cos o odprysku i ze jest przemieszczenie.
    Poki co cwiczy kolorowanki lewa reka i ma dosc dobry humor, wiec nie jest zle. Ona jest wytrzymala na bol, wczoraj musialo ja rzeczywiscie mocno bolec.
  • Biedactwo, dobrze, że upałów jeszcze nie ma. Mój syn miał 5 tyg nogę w gipsie, miał wtedy 8 lat i też bez żadnej rehabilitacji.
  • No wlasnie dzis chlodniej. Tez sie ciesze.
  • o właśnie, dobrze, że nie jest gorąco. nasz w lipcu złamał.
  • Uuuu, to niefajnie. Najgorsze upaly...
  • Ja się połamałam tuż przed sesją letnią (koniec maja), a z gipsu wyszłam jakoś we wrześniu.
  • Byłam z dwumiesięcznym bobasem długo na dworze i niestety nie pomyślałam o kremie, mimo że na słońce jej nie wystawiałam to buzia jest zaczerwieniona a dziecko trochę niespokojne. Mocno poparzona nie jest. Jak jej mogę ulżyć?
    Myślałam o przemywaniu rumiankiem ale nie chcę bardziej podrażnić.
  • Ja bym czymś delikatnym posmarowała, nawilżającym. Nivea u nas się sprawdzała dobrze, nikogo nie uczuliła do tej pory. Inne mazidła - różnie.
  • Polecam olej kokosowy!
  • Nie chcę jej tego tłuścić. Myślałam raczej o czymś łagodzącym. Bo apteka nie przewiduje przypalania dzieci na słońcu przed 1 rokiem życia.
  • Może lanoliną? Ale uprzedzam, że zgaduję.
  • Kokos sie b. szybko wchłania
    Dobry tez aloes
  • Miałam złamany w wieku 4?5? Lat.

    Gips na rękę i pół klatki piersiowej.
    Zrosło sie,rehabilitacji nie było.
  • Bepanthen krem (nie pomylić z maścią)
  • edytowano maja 2016
    Ja juz zostalam nastraszona, ze po tym dluga rehabilitacja. Ale co chwile slysze, ze ktos nie mial i jest ok.
    Podejrzewam, ze u corki samo zycie bedzie rehabilitacja, bo ona malo kiedy jest w statecznej pozycji.
    Dziekuje bardzo wszystkim za komentarze i wsparcie. :x
  • Corka zagipsowana kaszle i ma katar gesty. Jak jej pomoc? Czy gips moze jej jakos na pluca wplywac, ze gorzej bedzie odkaslywala? Dostaje contrahist, seretide i promonta, ona astmatyczka.
  • Czy mamy może na forum dietetyka?
    Mąż odebrał wyniki i cholesterol 287 przy normie do 190 próby wątrobowe ALT 76 (do41) GGTP 93 (do 71)

    Dieta pomoże czy już jakieś leki trzeba?
  • Dieta! Od Dąbrowskiej warto zacząć.
  • Na Dąbrowskiej aż 3 dni wytrzymał... :-S
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.