Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1207208210212213370

Komentarz

  • Macie śnieg?
  • W Lublanie podobno jest sporo śniegu. W Łodzi raczej go nie ma.
  • I co z tym węzłem do dentysty? Ma pokruszony ząb ale nieboli
  • Jeśli ma pokruszony ząb to może tam być stan zapalny. Nawet jeśli nie boli. Mnie zab do leczenia kanałowego nie bolał wcale.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Moja spuchła na całej twarzy, wyglądała koszmarnie. Od 4. Ząb jej nie bolał. Na zdjęciu nie wyszedł tez stan zapalny. Jak wyrwali zęba to sie okazało co tam siedzi dopiero. 
    Podziękowali 1MAFJa
  • AgaMaria powiedział(a):
    W Lublanie podobno jest sporo śniegu. W Łodzi raczej go nie ma.
    W Łodzi faktycznie nie ma. Właśnie się rozglądam.  Mnie wczoraj koło Jasła prawie zasypało, tzn. SUV przede mną wpadł w zaspę, a zawiewało tak, że gdybym sprawnie nie zawrócił , to byłbym górką pod śniegiem w 15 minut.
  • edytowano grudzień 2017
    F lat 2 i 9 mies. ma katar od tygodnia. gesty, zapychający, cieknący, momentami zielonkawy i żółtawy. Od środy do piątku gorączkował, więc pomyślałam że wirusówka jakaś, ale że wyskoczyły mu jakieś krostki i reszta dzieci też się pochorowała, to w sobotę nawiedził nas lekarz. Przepisał F do noska Dicortinef. On zawsze mu pomagał, dodatkowo obkurczając migdały, które F ma wiecznie powiększone. Teraz nie pomógł.Katar się utrzymuje, nosek cały obolały, a do tego dziś znowu gorączka: 39.4 :( Co to może być? Antybiotyk czas podać? Szkoda mi go. Tak ciężko oddycha przez te migdały :(
  • U nas też podobna infekcja, katar dziwny i potem krostki, aż myślałam, że ospa, ale za mało ich i wyskoczyły też u córki co już miała ospę.
    Podziękowali 1Gosia5
  • A ta wysoka gorączka niepokojąca,
    Podziękowali 1Gosia5
  • Te krostki na buzi to pewnie od zatarcia smarków, ale na brzuszku też parę było. Teraz nie gorączkuje. Katar dużo mniejszy, nie kaszle. Bolał go brzuch, ale zrobił kupę i jest lepiej. Zobaczymy.
  • U nas tez cos dziwnego. Młoda wczoraj popołudniu była nie w sosie, mówiła ze boli ja policzek od środka. W nocy gorączka i bol szyi. Budziła sie co 15 minut. Dala nurofen i przespala. Rano goraczka kolo 39. Ładnie spadla i poszłyśmy do lekarza. Lekarka mówi ze rośnie jej 6 i ma przekrwione gardło. Ale jak u niej byłyśmy to po nurofenie była w dobrej kondycji. Jak nurofen przestaje działać to natychmiast zaczyna ja bolec szyja, nir moze sie nawet przewrócić na drugi bok. Węzeł podzuchwowy ma wielki. Wszystkie te dolegliwości po jednej stronie. Ktoś mial taka infekcje.? Ma tez trochę katar.
  • My mamy węzeł ale nie bardzo bolesny 
  • O, u mnie dwu i pól latek tez ze smarkami I jakieś krosty wokół ust i na policzkach się pojawiły. Myslalam ze alergii jakiejs dostał. 
  • U nas te krosty też właśnie wokół ust i na policzkach, ale na ciele też pojedyncze
  • Te krostki smaruję maścią z wit. A. Pomaga. Miał nawet na czole, tak rozcierał sobie wydzielinę na twarzy :( Teraz wyciera się, w co popadnie: koc, kanapa, moja spódnica, firanka :( Niech się ten katar w końcu skończy!
  • Chyba jednak angina bo na migdałach biały nalot. Da radę to przelwczyć bez odstawiania 8miesięczniaka ; ( ?
  • To jeszcze tylko do lekarza się dokulać...
  • Pierwszy rzut na anginę to ospen! Da radę z kp, dumox też, ale powinno się ospen najpierw zalecić
  • Biały nalot to niekoniecznie angina, lekarz musi zobaczyć. 
  • A to swoją drogą ;)
  • Sama sobie nic nie wypiszę  I tak ;) ale cieszę się, że są antybiotyki na to pozwalające na kp.
  • Tydzień temu mega ostry ból gardła ale po nafaszerowaniu imbirem i cytryna przeszedł, potem jakby zeszło niżej miałam lekki bezgłos. Potem kilka dni ok, od 3 dni leje mi się masakrycznie z nosa a po południu temperatura rośnie do ok 37,5. Niby nie dużo ale ja bardzo rzadko mam cokolwiek powyżej 36,6 i źle się czuję, zimno mi dreszcze itp W nocy się przebieram bo wszystko mokre. Żeby nie ten stan podgorączkowy było, że tak powiem w chorobowej normie.

    Dziś rano niby lepiej poza lekkim osłabieniem ale teraz znowu czuję, że mi temp rośnie. Oczywiście się już, kretynka, naczytałam o białaczkach itp

    czy z takimi objawami trzeba iść do lekarza, bo mi się nie chce za bardzo, ile czasu może trzymać wieczorami taki stan podgorączkowy i nocne poty?
  • szalona! z jednej strony nie chce mi się iść do lekarza, a z drugiej czyta o białaczkach ;)

    Ja nie czytam, podobnie choruję 3. tydzień, kiedyś minie.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Poty, jak w nicy spada temperatura, są całkiem uzasadnione.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Dzięki już mi lepiej! W sumie to dopiero tydzień
  • Wygrzej dobrze zatoki
  • jak je wygrzać?
  • Skarpeta z rozgrzaną solą grubą, lub gryką i czapka wełniana, może być żarówka gorąca, jak światłowstretu przy tym nie masz.
  • W mikrofali mogę rozgrzać czy na patelni?
  • chyba, jak chcesz?
    Podziękowali 1Aneczka08
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.