Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

12627293132370

Komentarz

  • A może idź, póki jeszcze nie boli? Zakwalifikują Cię na zabieg usunięcia i wpiszą na termin planowej operacji w maju 2020 r. Przez ten czas na pewno zacznie boleć :-?
    ;-)
  • @jukaa, jak szybko rośnie, tzn. pół roku temu nic nie było a teraz pół centymetra, to dla świętego spokoju bym zdjęcie zrobiła. Wiesz, guzy kości to nie jest wyłączna domena wieku wzrostowego.
    a z tym 2020 tyż święta racja.
  • To ja też zapytam- nad piętą,nie wiem jak to miejsce się nazywa, z tyłu, taka narośl mi się robi. Początkowo myślałam,że to odcisk-otarcie od buta, ale chyba nie,poza tym twardnieje toto. Moj ojciec ma coś takiego,lekarz mu coś mówił o zwapnieniu. Tylko ja mam 30 lat mniej niż ojciec. To już????Starość???? Robi się coś z tym?
  • Poratujcie, pytanie z gatunku blondynkowych.
    Gęsty balsam na skórę, łagodzący poprawiający gojenie itp. Nazwa jest od nazwiska twórcy, niemiecko brzmiące (?) na Sch... (Sz..)

    Wiem, że durne ale może ktoś, coś kojarzy? Bo ja mam laktacyjny obrzęk mózgu i nie mogę sobie przypomnieć.
  • Tylko balsam Szostakowskiego mi do głowy przychodzi. Ale to nie Niemiec był...
  • Schramkowej? Kosmetyczka mito kiedyś stosowala
  • W kolorze bezowym to było jak tormentiol
  • Agnieszka, jak skóra przesuwa się względem tego, to może być zwapnienie w wiezadle. Jak się rusza ze skórą, to jednak zgrubienie jakieś.
  • @Katarzyna

    Szostakowskiego!!!! Dzięki!

    No czysto niemieckie nazwisko przecież ^#(^
  • edytowano sierpnia 2015
    Wejście miałam jak z Scenariusza dla czterech aktorów... >:D<
  • mi się z Jednym z 10 to pytanie skorzarzyło:

    medycyna.
    Jak nazywa się gęsty krem, mikstura łagodząca, kojąca rany. Nazwa pochodzi od nazwiska niemieckiego twórcy....

    (pik!) gratuluję! To dobra odpowiedź - maść szostakowskiego!

    Polityka.
    (...)
  • Co mozna odczulajacego dla 1,5 roczniaka?

    Objawy? - katar tylko w nocy i kaszel nocny.glownnie przy przebudzeniu,po karmieniu. Taki czasami suchy,a czesem wyraznie cos odkasluje.
    Troche go meczy.mija po podaniu wody lub nebulizacji sola fizjo.
    W ciagu dnia dziecko praktycznie nie kaszle,jest wesole,zabawowe, z apetytem.
    Osluchowo ok.

    Obstawiamy alergie lub robale.

    Jestesmy na wywczasie,wiec mam ogra iczone pole dzialania.

    @MartynaN ?
  • Roztocza, pierze.

    Ew. to nie alergia tylko refluks. Jak leży dłużej, to mu się z żołądka cofa, podrażnia wejście do krtani i kaszel jest.
  • edytowano sierpnia 2015
    Próbowałam filmik wstawić ale mi nie wyszło. W każdym razie pod tym linkiem:
    https://youtu.be/-wyB5DAr4o0?list=PLSiCrznPmjkshzuY5rWgtANwYPt4Ftkkb

    Od 6.50 minuty jak Peszek mówi: ".....Ja nie pamiętam jak on się nazywał.... Na eSz jakoś...."
  • Jak Maciejka to zrobiła, że nie ma pleśni u niej(nie to , żeby u mnie wszystko gniło) ?
  • :)) to sie czlowiek rzeczy z internetow dowiaduje...
    Dobra, zakladam sanatorium z przyleglym domem wariatow. Ktos chetny? ;))
  • Na dom wariatów to ja chyba kwalifikację mogę dostać od ręki....
  • Wlasnie u nas zaczelo sie po przybyciu na urlop.
    Najpierw myslalam,ze podlapal katar od dzieciakow,ale raczej niemozliwe,aby dziecko bylo w nocy przeziebione, a w dzien ozdrowiale...

    @MartynaN
    Ale kupic mu cos w aptwce na ta domniemana alergie?
    Czy czekac powrotu do domu?
  • Ja na razie się nastawiam na Marokanparty, a tu jeszcze z bonusem!
  • @Haku - sugerujesz, że bym sobie poradziła w "1 z 10"? ;-)
  • @chabrowa ja bym dała coś teraz na alergię, po co ma się męczyć, tylko dla takich maluchów to chyba zyrtec w kroplach na receptę, ale może mają coś innego w aptece. Zawsze można podejść nawet na wyjeździe po receptę, czasami w aptece dadzą bez recepty.
  • @Zuzapola

    Ale co?

    Wole sie Was najpierw poradzic,nie chcialabym aby F. Byl po tych specyfikach jakis senny,czy skolowany...
  • Podać można , tylko nie wiem czy to rozstrzygnie problem. te antyalergiczne zawsze mają działa nie trochę usypiające . To jak z dipherganem - daję si w męczącym kaszlu infekcyjnym na noc, jak już nic nie działa, a dziecko szczeka, bo po nim głebiej śpi i nie ma tak silnego odruchu kaszlowego, więc się lepiej wysypia. Diphergan też jest antyalergiczny, ale to jeszcze nie znaczy,że jak dziecko mniej w nocy po nim kaszlało , to to była alergia.
  • Moja córka po dipherganie dostała jakiegoś amoku. Moim zdaniem claritine nie jest usypiające, Zyrtec niby jest, ale nie widzę tego po synku. Jak się poda lek, to kilka razy nic nie zaszkodzi i będzie widać, czy lepiej oddycha i jest poprawa. Może tylko w tym miejscu jest coś co uczula. My tak raz mieliśmy na wyjeździe, że w domu nic, a tam koszmar.
  • JA daję Zyrtec, bo nie ma konserwantów jak te syropy z Cleratine. Dawałabym lek na alergię z alergenem, bo mój I. na konserwanty bardzo uczulony.
  • Mój mąż po Claritine zasypia w ciągu 20 min. W dowolnym miejscu :)
  • Ja jak łykam sporadycznie to nie zauważyłam senności, ale ja nie znoszę zasypiać w dzień
  • A stary dobry clemastin na kaszel męczący? U nas działa bardzo skutecznie.
  • to prawie jak u nas!
    Jakie macie normy cRP?
    Ja jeszcze nie mam wyniku
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.