Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1299300302304305370

Komentarz

  • Zeobil się koralik pod ta pachą i nie wiem czy po typu dniach do rozładowania to jest jeszcze czy już zostanie.. niestety dosyć to duże i z przyległościami.. a wyczuć dokładnie mi się udaje dopiero wieczorem w opróżnionej piersi jak leżę z podniesiona ręka- inaczej ciężko zlokalizować.. boli coraz mniej ale przyjmuje antybiotyk i nurofen 2x dziennie 4 tabletki 
  • Hej dziewczyny...dwa dni gorączki 38-39 u dwulatka, potem pęcherzyków coraz więcej na podniebieniu, przeszkadzają w jedzeniu, dziecko marudne. Gorączki nie ma już, przeszła na brata czterolatka. Nigdzie indziej pęcherzyków nie ma, bo  myślałam że bostonka. Coś robić? Szukałam info w necie o jakimś preparacie do odkażania jamy ustnej jakby co, ale nic konkretnego nie znalazłam. Może nasz dr jutro odzdzwoni, chyba że jest na Karaibach...
  • Mafja miałam też różne koraliki tyle że bez goraczki ,,,musisz regularnie ogrzewać i ściągać, najlepiej za pomocą dziecka  bo mocno ciągnie, mocniej niż laktator. 
  • Tylko ze to już nie boli a sporo ich ..
    Podziękowali 1madzikg
  • Tak od razu nie znikają potem ..Katarzyna doradzała mi brać lecytyne na to. 
    Podziękowali 1MAFJa
  • To już tez nie jest dzidzia mała.. żebym go przystawiałam co chwile.. noc będziemy spać.. śpi od 3 h a z 6-8 przed nami 
  • wielorybek powiedział(a):
    Hej dziewczyny...dwa dni gorączki 38-39 u dwulatka, potem pęcherzyków coraz więcej na podniebieniu, przeszkadzają w jedzeniu, dziecko marudne. Gorączki nie ma już, przeszła na brata czterolatka. Nigdzie indziej pęcherzyków nie ma, bo  myślałam że bostonka. Coś robić? Szukałam info w necie o jakimś preparacie do odkażania jamy ustnej jakby co, ale nic konkretnego nie znalazłam. Może nasz dr jutro odzdzwoni, chyba że jest na Karaibach...
    Teraz te bostonki to jakieś zmutowane są...u nas u starszego tez tylko gardło było i gorączka dwa dni, trzy dni później jak dobrze szukałam to znalazłam na nodze. Za to najmłodsza przeszła ciężko z nadkażeniem.
  • A na te zmiany w buzi to Tantum verde mieliśmy.
  • @Ojejuj, jakby nie szukać, wygrywa Diagnostyka. Przynajmniej jak się rozglądałam w ciąży rok temu. Z ich kartą jest 5% taniej.
    Podziękowali 2kiwi Bridget
  • Alab ma zniżkę na kdr.

  • Brał ktoś antybiotyk na zapalenie piersi? U mnie bardzo ciężko schodziło ale zeszło. Niemniej czuje się fatalnie - nie wiem czy pomimo antybiotyku czy właśnie od niego, wzdeta, często boli głowa bardzo, brzuch, hemoroidy wylazły po długiej przerwie, najgorsze ze nie mam siły energii na nic.. a tak dobrze zaczęłam idgracac się w zeszłym tygodniu.. moja dr kazała przynajmniej 5 dób brać (duomox)to już bym mogła skonczyc właśnie. ALe na necie czytałam ze wielka skłonność do nawracania i żeby brać 7, wg niektórych źródeł 10.. już bym chętnie ten syf odstawiła.. 
  • Mafja, zapalenie piersi lubi nawracac, przynajmniej ja tak miałam. Jak się zaczyna od razu stłuczona schłodzoną kapustę i naprawdę pomaga.
  • @MAFJa

    Ja brałam na zapalenie piersi. Miałam 40 stopni gorączki. Nie wróciło zapalenie.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Ale jak długo?
  • edytowano lipiec 2019
    Duomox brałam tydzień przed porodem ostatnim. Potem byłam na diecie , dużo gotowanego mięsa, bez pieczywa i mleka, szybko brzuch doszedł do siebie, energia też wróciła, probiotyki brałam.
    Podziękowali 1MAFJa
  • edytowano lipiec 2019
    @MAFJa, przy mocnych skutkach ubocznych antybiotyku (co prawda nie przy zap. piersi) lekarka w szpitalu poleciła super zintensyfikowany probiotyk Vivomaxx 450 w saszetkach, 1 saszetka dziennie. Drogi cholernie niestety, ale skuteczność natychmiastowa i wielokierunkowa już po pół saszetki. Może i Tobie pomoże?
    Podziękowali 1MAFJa
  • Słyszałam o tym Vivomaxie dużo dobrego, szczerze mówiąc nawet Ulcia go dostawała, bo ona pocesarkowa i miała zapalenie płuc z antybiotykiem . Normalnie jakbyśmy były z @Bambidu się zatrudniły w reklamie  :)
  • @MAFJa

    Chyba tydzień brałam ale głowy nie dam bo to było 9 lat temu.
  • edytowano lipiec 2019
    A w sumie niechby i zapłacili @Joanna36 , byłoby chociaż  na spróbowanie probiotyku... ;)
    PS. Ale masz rację że wybitnie kretyńsko- reklamowy tekst mi wyszedł. :D
  • No profesjonalnie :) , a Vivomix rzeczywiście drogi ale cóż inne obiecują a ten gwarantuje B)
  • Ale że nie zapłacili to uczciwie napiszę prawdę... ;)
    Wczoraj kupiłam i został zastosowany w ilości pół saszetki.  Efekt rzeczywiście natychmiastowy - poprawa ogólnego samopoczucia i zniknięcie problemów gastrycznych. Niestety dzisiaj gastryczne wróciły i już cała saszetka sobie nie poradziła.  Nie wiem czy to normalne, czy jednak taki cud to to nie jest. :(

  • Ja jednak zostałam przy tym co mam- lacidofil, enterol, dicoflor 
  • Dawałam najmłodszej ten vivomix nie widziałam żadnej różnicy
  • Pewno bardziej ważna jest dieta, żeby te bakterie nie wyzdychały.
  • Hemoroidy trzeba duzo pić..w sęsie nawadniać się;)
  • Moja trzydniową wnuczka ma crp ok.30, wyjaśnijcie mi co to znaczy, proszę.
  • Moja najmłodsza skacząc na trampolinie chyba skręciła kostkę 
    Spuchła jej ta wystającą kostka w stopie 
    Myślicie, że wizyta u ortopedy jest nieunikniona?
  • Ewasz powiedział(a):
    Moja trzydniową wnuczka ma crp ok.30, wyjaśnijcie mi co to znaczy, proszę.
    Crp oznacza stan zapalny. 
    Podziękowali 1Ewasz
  • Bridget powiedział(a):
    Ewasz powiedział(a):
    Moja trzydniową wnuczka ma crp ok.30, wyjaśnijcie mi co to znaczy, proszę.
    Crp oznacza stan zapalny. 
    A 30 jest już podniesiony, ale jeszcze spokojnie. Moją w drugiej dobie miała 120 i okazało się że ma infekcje spowodowana paciorkowcem. Pewnie jampoobserwuja, jeśli jutro będzie spadać to zostawia, jeśli się podniesie dadzą antybiotyk.
    Podziękowali 2Ewasz Bridget
  • asiao powiedział(a):
    Moja najmłodsza skacząc na trampolinie chyba skręciła kostkę 
    Spuchła jej ta wystającą kostka w stopie 
    Myślicie, że wizyta u ortopedy jest nieunikniona?
    Ja bym poszła. Przydałoby się zdjęcie zrobić i sprawdzić, co uszkodzone. Potem można dyskutować o tym, jak to leczyć.
    Podziękowali 2Skatarzyna asiao
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.