Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1302303305307308370

Komentarz

  • MAFJa powiedział(a):
    Tzn przed menopauza? Mam dopiero 33 lata ale może to jest dobry pomysł..  ;-) 
    Nie no chyba za szybko. 
    Po prostu tak mialam i mineło. 
  • @MAFJa to może być jakaś cysta, jeśli jest duza to daje uczucie bólu. Pisze z doświadczenia. 
  • Ok  dzięki jak po weekendzie nie minie to ufam się z wizyta.. nie byłam po nikosiu.. 
  • MAFJa powiedział(a):
    Ok  dzięki jak po weekendzie nie minie to ufam się z wizyta.. nie byłam po nikosiu.. 
    to święty czas
  • Czy jest na forum coś o pleśniawkach? Z telefonu nie umiem znaleźć, syn pytał, ja już zapomniałam wszelką wiedzę o niemowlaczkach.
  • Moczem dziecka przecierać.
    Podziękowali 1Ewasz
  • Mam trochę wstydliwe pytanie ale bardzo się martwię.  Spotkałyście się z krwią w spermie u swoich mężów i czy było to coś poważnego?  :'(  
  • Mój 7miesieczniak ma uczulenie. Cała buzia w kropkach czerwonych. Martwię się. Ktoś coś miał takiego u dziecka?
  • edytowano sierpień 2019
    @Ewasz na plesniawki u niemowlaka u nas pomogl Aphtin. Bierzesz na palec wskazujacy nakladasz jałowy gazik i na to nakrapiasz troszke tego leku i przecierasz dziecku tym w buzi i na języczku. Bez recepty.
    Jeszcze tak apropos - dobrze byloby podac malenstwu dobry probiotyk na wzmocnienie, odbudowe flory bakteryjnej.

    Podziękowali 3Bridget Ewasz madzikg
  • Okazało się że to trzydniówka plus zapalenie ucha i oskrzeli:(
  • omg ale zestaw!
    Podziękowali 2aga---p madzikg
  • Związki boru są toksyczne dla małych dzieci. Aphtin ma rejestrację od 4roku życia. 
    Podziękowali 2Ewasz Katarzyna
  • edytowano sierpień 2019
    Dostała nystatynę. A ten probiotyk podawać? Dzisiaj skończyła trzy tygodnie.
  • Podawać
    Podziękowali 1Ewasz
  • Poproszę o podpowiedź jaki probiotyk, jak pisałam, dawno wyrosłam z niemowlęcych problemów.
  • @Kika39 prostata do zbadania
    Podziękowali 1Kika39
  • Polecilam Aphtin, bo my tez mielismy Nystatyne i bujalam sie z tymi plesniawkami, nie przechodzilo. Natomiast Aphtinem doslownie pare razy przetarlam mu w buzce i spokoj, plesniawki przeszly bezpowrotnie. 
    Podziękowali 1Ewasz
  • edytowano sierpień 2019
    @Ewasz spróbuj Diflos w kroplach. Dobry, niedrogi... Doczytałam, ze suplement. Ale wiem od pacjentów, ze dobry...
    Podziękowali 1Ewasz
  • @Bea, dzidzius ma 3 tygodnie :)
    Podziękowali 2mammamia Ewasz
  • Do jakiego lekarza należy się udać z problemem licznych stale rosnących torbieli w piersiach?
    Kontrola USG OK, ale zmiany rosną, przydałby się pewnie lekarz, który trzymałby rękę na pulsie, kierował na USG co jakiś czas. Ginekolog? Onkolog?
  • Onkolog, poradnia chorob piersi ,bez skierowania.  Skad jesteś? 
    Podziękowali 1Bagata
  • Z Warszawy. To problem koleżanki, ale ona też z Warszawy.
  • Pisze prv
    Podziękowali 1Bagata
  • edytowano sierpień 2019
    A może jednak ginekolog specjalizujący się w naprotechnologii?
    Podziękowali 1MartusKa203
  • Katarzyna powiedział(a):
    A może jednak ginekolog specjalizujący się w naprotechnologii?
    zeby wyeliminować przyczynę owszem, ale żeby solidnie obserwować to co jest to onkolog i bardzo porządny radiolog od piersi ( a takich bardzo niewielu)
  • No, właśnie o tym szukaniu przyczyny i jej eliminacji myślę.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • A jakiegoś takiego ginekologa znacie? Ja zawsze trafiam na takich, co to ich piersi w ogóle nie interesują.
  • Poszłabym do gina na jakas kontrolę, z usg jajnikow itdm  Ale kompletnie nie wiem gdzie szukać porzadnego. 
  • Warszawa wieczorem albo Józefów, Otwock caly dzień @mader
  • jukaa powiedział(a):
    Co na wlokącą się długo infekcję dróg moczowych poza furaginą?
    Monural, ale to na receptę 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.