Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1303304306308309370

Komentarz

  • Elunia powiedział(a):
    Hej farmaceutki forumowe @madzikg  @ola_g i inne. Jutro wyjeżdżam o 6 rano i okazało się, że pomyliłam opakowania i myślalam, że mam jeszcze leki sercowe. Okazało się, że to coś innego i nie mam ani tabletki. Lek tylko na receptę, lekarz jutro popołudniu. Czy farmaceutka wyda mi lek i doniosę receptę w przyszłym tyg.? W naszym miasteczku jest czynna dzisiaj apteka. Podobno można wystawiać jakieś recepty apteczne.

    Kupuje zawsze w tej samej aptece wszystko mi dadza co potrzebuje. 
    I donosze potem

  • ola_g powiedział(a):
    Temat rzeka @Agnicha
    Z latami pracy przybywa doświadczenia
    I z jednej strony wiesz że trzeba pomóc, a z drugiej wciąż potrafią zdarzyć się pacjenci po lek bez recepty, gdzie po chwili pytań wychodzi że lek pomaga ale... I tu wstawić: bratu, sąsiadce, mamie, ojcu, żonie itd. Więc oni myśleli że "im też zadziała"
    Nie no.. Tak nie. 
    Tylko te co sa moje i stałe.
  • @ola_g popieram w 100%
  • Hej. Witam. Czy któraś z Was ma lub miała problem ze spojeniem łonowym? już rok po 3 porodzie a mnie boli w pachwinach, zdjęcie rentgenowskie odkryło prawdę - spojenie w przykrym stanie. Zaczęło boleć jeszcze przed porodem... :( Dopiero wybieram sie do lekarza. 
  • edytowano sierpień 2019
    @Gabcio, a fizjoterapeuta?
    Ja po 3 porodzie mialam ogromny problem z kością ogonowa. Poród odnowil mi starą kontuzję. Kilka wizyt u fizjo i ćwiczenia od fizjo i znow moglam chodzic bez bolu, schylac się bez bolu. 
    Podziękowali 2Katarzyna Gabcio
  • Racja. Znalazłam właśnie idealna Panią fizjoterapeutkę w okolicy, która specjalizuje się w kobiecych problemach. Tylko muszę sobie termin zrobić. Zastanawia mnie tylko jak to się leczy, jak długo. Zobaczę co powie. 
  • @Gabcio, mi wystarczyło 5 spotkac i cwiczenia w domu. Staralam się je robic regularnie wg zalecen. Wydaje mi się, ze nie trwalo to zbyt dlugo. 
    Podziękowali 1Gabcio
  • Syn 3 tyg temu wyskoczyl z brodzika i policzkiem uderzyl w umywalke. Nie bylam przy tym, ale babcia stwierdzila, ze jest ok. Jak wrocil do domu kilka dni po zdarzeniu mial opuchniete i duzego siniaka. Teraz siniak jest maly, ale w jednym miejscu zostalo zgrubienie, wyczuwalne pod palcami, mowi, ze go troche boli, a pod zgrubieniem gdy sie usmiecha robi sie wklesla kreska ok 3 cm dlugosci.
    Czy dac jeszcze czas, zeby to sie wchlonelo, czy warto pojsc do lekarza? Martwi mnie, ze moze mu to zostac.
  • Syn miał coś takiego, masowałam mu to codziennie. Długo to trwało ale zniknęło bez śladu
    Podziękowali 1mamuma
  • @mamuma ; ja też bym to masowała.
    Podziękowali 1mamuma
  • Mojemu z pół roku guzek na brodzie się utrzymywał. Nie masowalam,zeszło.
    Podziękowali 1mamuma
  • Zrobiłam badania do pracy. .orfologia w normie. A ob 41.!?!?! Martwić się czy poczekać trochę i powtórzyć badania. Nie czuję się jako y coś mi mówi d po legac zapalnego.
  • Szukałabym przyczyny. Od niczego się  nie robi ob 41. Jakiś stan zapalny w organizmie. Może być przewlekły. Może zapalenie dziąseł? Może jakiś przewlekły stan zapalny w układzie pokarmowym?
  • Generalnie czuje się lepiej niż przez ostatnoe 5 lat. Crp zrobię jutro. 
  • Co do ob ostatnie lata ciagle 50.
    Crp zawsze w normie. 
    Lekarka mowila ze ma sporo takich pacjentów co to mają wszystko przebadane a ob ją tylko wkurza :D
    Właściwie zrobię sobie teraz  :)
    Podziękowali 1andora
  • Zrobiłam sobie tak paskowe crp. Wynik na pewno poniżej 40.
  • Wypiłam wodę z męża butelki a on chory.. co mam zrobić żeby zabić? Wódki? Czy co ? 
  • Oki wezmę kilka :-) 
  • edytowano sierpień 2019
    Ale ten pomysł z wódką też intetesujacy :smiley:
    Podziękowali 2MAFJa Bridget
  • madzikg powiedział(a):
    Ale ten pomysł z wódką też intetesujacy :smiley:
     :D 
  • Dzisaj Ob 20, a crp 3. Na razie sobie dam spokój. Może mi coś poprostu było i przeszło
     Nie zmienia to faktu że czułam się wspaniale.
    Podziękowali 2Bridget Katarzyna
  • Moją Ania (7 lat) w wtorek w nocy obudziła się mówić że ja piecze pipka. Splukalam obficie wodą myśląc że zle wypłukała mydło i po temacie. Przestało piec. Dzisaj na jej majtkach było sporo żółtawo białej wydzieliny bez zapachu.  
    Dolegliwości bólowych brak.
    Od czerwca kilka razy w tygodniu chodzimy na basen.
    Martwić się czy chwilę poczekać?
    Może jakieś domowe sposoby?
  • Jak chcesz próbować domowo, to bym zaczęła od nasiadówek z kory dębu. Jak nie przejdzie w ciągu tygodnia, to bym skonsultowała z ginekologiem dziecięcym.
  • Ok.
    Jak ma fizjologię po mnie to za dwa dni nie będzie śladu.
  • Przydałoby się zbadać wapń, potas, magnez.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Też jony sprawdziłabym w pierwszej kolejności...
  • Potas, potas, potas!
    Nie wiem, dlaczego, ale przy niedużym spadku potasu miałam zaburzenia rytmu właśnie, jak się kładłam wieczorem spać. Może zmęczenie po całym dniu? U mnie rytm był bardzo charakterystyczny - wypadało co 4 uderzenie. Do tego niepokój się dołączał. Ale to może dlatego, że ja lękowa i mi się zaraz zdawało, że umrę, a tu dzieci małe i jeszcze kolejne w brzuchu.
    Potas się łatwo uzupełnia przy niedużych niedoborach.
  • @Agnicha a może to efekt jakiegoś długotrwałego stresu,napięcia w pracy?
    Jak jesteś "zarobiona", to nie masz czasu na zastanawianie się nad stanem swoich nerwów,
    kortyzol bucha uszami,adrenalina szaleje.
    A gdy się kładziesz do snu poziom kortyzolu i adrenaliny znacznie spada ,organizm się "rozregulowuje" ,"czuje się" zdezorientowany".
    Może stąd  taki  efekt?
  • Albo banany i sok pomidorowy.
  • Jak pogotowie przyjechało kiedyś do mojej mamy kazali jej pić sok pomidorowy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.