Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

13536384041370

Komentarz

  • Nie obgryza i nie grzebie. Nawet po trawniku na czterech nie zasuwa, bo trawy się brzydzi i umie chodzić na dwóch.
  • edytowano sierpnia 2015
    u nas też zanokcicę miał ten co gryzie łapy i grzebie w ziemi
  • U nas H. ma ksywę "grzebulec"
    Teraz grzebie z zapałem w przyrodzeniu.
    Boję się, że tam mu zostanie, bo zasypia na Ala Bundy

    8-|
  • Taka sytuacja:
    Małoletni sąsiad grzebie w przyrodzeniu, jego matka krzyczy: "Zostaw tego siusiaka w spokoju!"
    I wszyscy chłopcy i mężczyźni w promieniu 10m wyjmują rękę z gaci.
    Trzech ich było poza małoletnim sąsiadem ;)
  • Tak..... Dlaczego kobiety nie drapią się po jądrach? Bo ich nie mają.
  • Martyna - dobre! uśmiałam się!
  • Dlaczego kobiety rano sie przeciagaja? Bo nie maja jaj, zeby sie po nich drapac.
  • @Kotek jak Hela? U nas zum u Tereski, przechodzi pierwszy raz w zyciu, sika z 30 razy dziennie - zaleceniem mojej zaufanego lekarza internisty którego mam na Tel - furagin 3x1 tabl przez 2 doby a potem 2x1 nawet dwa tyg. Dzis widac poprawę no tyle nie sika.
    @Aneczka kiepska sprawa z tym kaszlem u Was :-/ u nas juz minal ale zagwozdkę mam czy aby w związku z nim czegoś nie przechodzily bezobjawowo, zwłaszcza Marysia :-/
  • Coś mnie ukąsiło trzy dni temu. Taka mała muszka. W pierś. Piję wapno, smaruję balsamem kapucyńskim. Pomimo to swędzi i cala pierś jest zaczerwieniona.

    Czekać, czy do lekarza z tym pójść. . . Chyba nie umrę, bo trzy dni juz żyję z tym. . .
  • u nas to prawdopodobnie jest krztusiec, bo się dwa dni temu okazało, że na rekolekcjach było dziecko z niezdiagnozowanym krztuścem. Czas inkubacji pasuje idealnie

    Ale od czw mamy antybiotyk więc nie zarażamy córka fika i biega i poza 1-2 atakami kaszlu oraz kilkoma pokasływaniami jest ok więc wyjeżdzamy dziś:-)
  • @Hanq, tężyczkę leczą i neurolodzy i endokrynolodzy. Jest to niestety choroba taka z pogranicza tych dwóch specjalizacji , bo np. stan emocjonalny może nasilać objawy i trzeba włączać leki uspokajające a z kolei lepiej, żeby wyrównaniem wapnia i witaminy D zajmował się endokrynolog, chociaż neurolodzy też suplementują. Prostej odpowiedzi nie ma, można zajrzeć do obydwu;)
  • @Pola moźe to meszka? U nas pomaga woda borowa za kilka zł w aptece.
  • @Pola, wreszcie przejdzie, byle nie drapac.
  • Co robic droga redakcjo i Państwo Doktorowie. Pacjentka lat 6 trzecią dobę siusia co chwilkę pare kropelek, dosłownie co i rusz lata do ubikacji. Furagin podaje 3 dobę 3x1 tabl ale poprawy nie widac :-(
    Bad moczu nie robiliśmy, jutro się zaudamy do labu. Jakiś ten zum oryginalny, bez gorączki, nic ja nie boli, nawet przy siusianiu, nie steka - no nic kompletnie oprócz tego latania co chwila.
  • a jak z alergenami?
    Nie je czegoś, czego nie powinna?
  • Teraz wszystko ma odstawione, chociaż nie, nabial kozi, maslo. Z mak orkisz i żyto. No w sumie noc takiego nie je nowego, to co zwykle :-( stad moje podejrzenia p zum. Cukier odstawiony, żadnych soczków tylko woda zwykła lub xxx cytryną.
  • Doustnie zakwaszać, mocz zbadać. Upławów żadnych?
  • Mocz zrobic, zurawina
  • @Haku moj dwulatek tez ! Ręka w pieluszce 24h na dobę.. Juz patrzeć nie moge na to :-S
  • Schudnąć. Cieszysz się, prawda? :D
    Ale nie zawsze pomaga.
  • Ale się bardzo cieszę, że trafiłam. Podnosi to mą samoocenę:-D
  • Jukaa, niby jeszcze rehabilitacja, ale generalnie naprawde sluteczny jest zabieg. Moja przyjaciolka miala rok temu. W trojmiescie moge polecic dobrego lekarza.
  • @Katarzyna
    @MartynaN

    Dziewczyny może coś podpowiecie.
    Wynik badania EMG
    Z opisu:
    Obustronne wydłużenie latencji fali F.
    Zaawansowane zmiany korzeniopochodne

    Mam nadzieje, ze poprawnie odczytałam pismo lekarza.
    Jakby co mogę przesłać mailem skan badania czy zdjęcie tegoż mmsem.
  • Pewnie ucisk na korzenie nerwowe, ale z EMG miałam kontakt na studiach, przez pełną godzinę.
    @beabea?
  • @hipolit, jak chcesz ta daj na maila pełny skan badania.
    Wysyłać na priv adres?
  • @beabea

    Poproszę i dziękuje Ci bardzo :)
  • edytowano września 2015
    Zna ktoś może strone z ćwiczeniami na ból w dolnej części pleców w ciąży? Jestem w 12tyg większość dnia leże bo tak wycieńczają mnie wymioty, to chyba właśnie od leżenia. Boli mnie w biodrze po jednej stronie. Wystarczy jeden niefortunny ruch i czuje jakby ktoś wbił mi szpilę w plecy aż do pięty. Chciałabym to skorygować w warunkach domowych zanim brzuch zacznie rosnąć.

    Mam też problem z krwawieniami z nosa i kapiącą krwią z dziąseł przy szczotkowaniu. Pije soki cytrusowe. Coś jeszcze moge z tym zrobić?
  • Moja córka dwa lata z rzędu zaczynała przedszkole z anginą, odpiwiednio po 4 i 7 dniach. Dziś wstała z bólem gardła i źle się czuje. Trudno jej połykać. Gorączki na razie nie ma. Jak jej pomóc, żeby się nie skończyło antybiotykiem?
  • Psikac octaniseptem, mam duza butle, moge pozyczyc. Ohydne i skuteczne.
  • Mam w domu, to spróbujemy. Dzięki!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.