Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1397398400402403411

Komentarz

• edytowano wrzesień 2020
    Tak, ja w ciąży wyleczyłąm sobie stan zapalny na palcu u nogi. Moczenie w gorącej wodzie samej i z szarym mydłem. Naprawdę pomaga.
    Pamiętam rodzina do nas przyjechała i pojechali wszyscy zwiedzać Warszawę, a ja siedziałam i moczyłam, polewałam nogę, ale taką naprawdę gorącą wodą.
    Na drugi dzień było bez porównania lepiej.
  • Gorąca woda i szare mydło plus oględziny u chirurga.
  • Dobra, będę intensywniej  moczyć. Kilka razy dziennie. Dzięki.
  • Bąble na tułowiu u 10latka. Najpierw białawe, potem zrobiły się czerwone, dzisiaj zlały się w jedną całość, bledną i są mniej wypukłe. Nie swędzą, nic innego poza tym się nie dzieje. Nawet ich nie zauważył mimo że cały brzuch zsypany. Co to może być? Reakcja alergiczna?
  • Moja kończy wirusowke w przebiegu której miała nie bąble wystające ale ciapki takie bardziej, 3 dni były
  • Macie pomysł, co powinna zbadać kobieta, 56 lat, która za bardzo chudnie?
    Na początku schudła jak przeszła na dietę bezglutenową i bezlaktozową ze względu na bóle brzucha i biegunki. Ale to było prawie rok temu. Trzyma dietę, bo lepiej się czuje, ale chudnie nadal. Zawsze była bardzo szczupła.
    Plus jeszcze częsty kaszel. Robiła prześwietlenie płuc i podobno czysto.

• Moze to byc nadczynnosc tarczycy, badamy poziom tsh, ft3 i ft4.
    Podziękowali 2Patia madzikg
  • Dzięki, zapytam czy miała robione
  • Koło nos kopia, gastroskopia, USG jemy brzusznej, morfologia
  • Gdybym o robakach wspomniała, to pewnie by się zdziwiła....
    Podziękowali 3Patia Skatarzyna Bea
  • Była kolonoskopia, gastroskopia, USG jamy brzusznej. Wszystko ok.
    Jeden z lekarzy powiedział, że to może być zespół jelita drażliwego i przepisał debretin.
    Poleciłam zrobić morfologię i tarczycowe.
  • @Patia spróbujcie tę tarczycę...
    Podziękowali 1Patia
  • Moja mama też chudla. Zrobiła usg, kolonii, gastro, mnóstwo badań krwi, tomografie płuc i jamy brzusznej. Jakieś markery i coś trzuskowego. Wszystko ok. 
    Podziękowali 1Patia
  • Czy w ciązy mogę brać Urospet? Przy Franku niedawno w sumie mogłam, ale czy coś się nie zmieniło w zaleceniach?
    W ostatnim badaniu wyszły mi nieliczne bakterie i leukocyty 5-10, zupełnie bez objawów. Lekarz zalecił sok z żurawiny i badanie po dwóch tygodniach,, jeśli coś wyjdzie to też posiew. Będę je robić pewnie w poniedziałek. Sok popijam i dużo wody, ale od wczoraj nieuzasadnione parcie na pęcherz się pojawiło i w nocy wędrówka trzy razy. Chyba że coś innego bez recepty jeszcze można?

• Polecam urobon.
    Podziękowali 1Polly
  • @olgal a można podawać dzieciom?
  • awia powiedział(a):
    @olgal a można podawać dzieciom?
    Moim daję,tylko np. 3-latce odsypuję z kapsułki ok 1/3 tego proszku na łyżkę i rozcieńczam wodą.
    Podziękowali 2Katanna awia
  • Czy na forum jest jakis stomatolog?
  • w posiewie córki ciągle chorującej na zum tym razem wyszedł Proteus mirabilis. Czy to coś wnosi do sprawy?
  • awia powiedział(a):
    Nie mam doświadczenia z tą zarazką @awia
    Podziękowali 1awia
  • a ktoś się spotkał?
  • że ma zum to wiem. bo objawy ma. tylko zastanawia mnie czemu ostatnio wyszły bakterie coli a tera te. 
  • ja ją podcieram i to z należytą starannością bo wiem że muszę uważać. pieluch nie nosi.nie wiem żeby miała osłabiony organizm, chyba że ciągłym zum. Nie rozumiem ostatniego zdania :) czym ustabilizować?
  • Mam pacjentkę, która bierze przy przewlekłych zumach UroLact. Czy tu by pomogło nie wiem ale można zapytać lekarza
  • edytowano wrzesień 2020
    Proteus mirabilis @awia, znam, miałam. 
    W ostatniej ciąży mialam najpierw coli, wyleczona infekcja, a potem, za czas jakis  proteusa, bujalam się dużo z zumem. 
    Na proteusa dostałam Monuril, ale nie wybił dziada, potem dostałam Augumentin i było już ok.
    Próbowałam dieta, picie, nic. Dopiero Augumentinem załatwiony 

Po porodzie wszystkie zumy minęły.

PS coli dostałem po basenie 
    Ps1 proteusa wg mnie przewlekłam ze szpitala, zaraz po pobycie z racji operowanego kolana, w posiewie proteus mirabilis (nazwa urocza).
    Podziękowali 1awia
  • Czy moze ktos polecic okuliste dzieciecego prywatnie? Potrzebuje pilnie, corka (6lat) mam wrazenie ze z dnia na dzien gorzej widzi. Panstwowo terminy odlegle.
  • Jak nie pisze jaka miejscowosc, to pewnie Warszawa.
  • Rejczel powiedział(a):
    Jak nie pisze jaka miejscowosc, to pewnie Warszawa.
     :D 
    Tak, Warszawa. Zapomnialam dodac.
    Podziękowali 1Rejczel
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.