Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

15556586061370

Komentarz

  • Teraz je kleik jaglany, wyraził chęć ale je marnie, dostał probiotyk, temp w okolicach 37 poki co tylko dalej mówi ze brzuch boli........ . Kurka myslalam ze brzuch mu przejdzie do rana.
  • W życiu nie mieliśmy problemów żołądkowych u dzieci więc jestem jak dziecko we mgle.
  • Moja corka ostatnio po wymiotach miala dzien przerwy bez wyproznien, a wczoraj rozwolnienie. Na brzuch narzeka, ale mowi ze juz mniej boli.
    Z obserwacji moich dzieci to widze, ze brZuch moze pobolewac dluzej.
  • Bierz. Myślę, że stres związany z silnym bólem może zaszkodzić bardziej.
  • @Aneczka09, moze kompotu z jablek by wypil? Nawodni sie, moze zje troche jablek przy okazji?
  • już chyba mu przeszło, jak się obudził pytał co może jeść, niby narzekał do południa na brzuch ale cudownie ozdrowiał jak się okazało, że mogłby przez to nie pojechać na jego ulubioną Mszę (1x w miesiącu taka "specjalna" Msza z agapą) nawet służył do ołtarza. a potem biegał na imprezie.

    kładać się spać coś wspomniał o brzuchu ale już nie wiem co o tym myśleć.

    aha i ciągle pytał o jedzienie, trochę zjadł dziś ale lekko strawnie.
  • Jest apetyt, jest poprawa:-)
  • ja się obudził o 1 w nocy i pytał o kleik z jaglanki to też tak stwierdziłam:-)
  • Glodny jest zwyczajnie :). Jako dziecko tak mialam. do 14 wymiotowalam, a o 19 dopominalam sie kanapki i twierdzilam, ze mi nie zaszkodzi, bo sie dobrze czuje. Mama smarowala te kanapke pasztetem ;) i nic mi nie bylo.
  • no dziś już jadł, i kleik, i pieczywo i nawet żurku domowego trochę sobie zażyczył. Pewnie by więcej jadł ale trochę go dziś pooszczędzałam jeszcze.
  • Mi po jelitowce najbardziej pomagaja frytki, ktorych na codzien noe lubie. Ale po chorobie porcja frytek i brzuch przestaje bolec. Nie wiem jak to dziala ale dziala
  • @Agnicha a taki chłodzący hydrozelowy opatrunek? chyba można w aptece kupić. my mamy też sam żel w butelce.
  • Co prawda nie pomoże to na ból ale nam tata smarował oparzenia propolisem i szybciej się goiły. Teraz też używam do drobnych odgarnkowych oparzeń.
    Można kupić w internecie, na targach u wiejskich babć oraz w sklepach z miodem.
  • oo własnie propolis! zapomniałam o nim. nawet lepszy niż jakieś hydrozele.

    jak mój maż był mały jego młodsza siostra przyłożyła mu do ciała stygnące ale wciąż gorące żelazko. teściowa przytomnie polała błyskawicznie propolisem (na spirytusie, odciągnął gorąco) i mąż nie ma nawet blizny.
  • @Agnicha, jak temat bąbli?
    Obecnie zalecenia są takie, że jeżeli można niczym nie smarowac itd, to lepiej nie smarować i tylko chronić.
  • Zresztą trafiło na profesjonalistke, to potrafi ocenić ciezkość obrażeń.
  • Też sądzę,że będziesz żyła :)
  • Nażarłem się (rliśmy się) słodyczy w weekend u rodziców i teraz wszyscy mamy standard rodzinny - katar, smyrające gardło i kaszel z tego tytułu.
    Dokonałem pierwszej irygacji nosa roztworem octeniseptu u Ł. i żyje. Następnego dnia rano nie miała zbyt dużo kataru, a to, co miała, to ze skrzepami krwi. Przed wyjściem do przedszkola zapsikałem jeszcze gardło. Ciekawe, jakie będą efekty.

    Sobie też zrobiłem irygację i faktycznie trochę wysusza śluzówkę. Ale efektywność działania - piorunująca.
  • Wczoraj migrena, dziś zasnęłam po południu po powrocie do domu i dalej jestem średnio przytomna. Pogody?
  • Kawy ;)
    Lepsza opcja niż paracetamol skoro już tak nie boli.
    Polecam dodać cukru waniliowego lub cynamonu. Ja dodaje oba i jeszcze przyprawe piernikową oraz dużo mleka.
  • Czy progesteron dopochwowy moze nasilac wymioty? Ludzie, ratunku, to juz zabawne nie jest. Gdyby nie walka o ciaze, blagalabym o smierc.
  • A nie możesz czegoś pzreciwwymiotnego zażyć? Współczuję bardzo.
  • Dostepne mi nie pomagaja. Wezme dzis koldre do lazienki.
    Czy sine rece mam od chlodu czy cos sie dzieje?
  • @Ojejuju
    jak się nazywał ten Torre-coś-tam? To świetny lek na wymioty.Przeszło mi po jednej tabletce.
    Hydroxysyna też jest pzreciwwymiotna. Jak już jest tragicznie a nic innego nie ma to może aviomarinu (nie wiem jak w ciąży)?
  • Czekam na recepte na torecan. Czekam. Moze dozyje..
  • Ano właśnie - torecan. Szkoda, że nie wcześniej powiedziałaś - też Ci mogę zdobyć i wysłać receptę zawsze.
  • @Dorotak, powinna być w poniedziałek :-/
  • Zwyklym czy rejestrowanym? Nie mam ani awiza, ani koperty.
    A ten progesteron? Myslalam, ze gorzej byc nie moze. Jakze sie mylilam. Po 2 dawce tak mi sie torsje nasilily, ze P.znow mi grozil ip...
  • @Dorotak


    a jak sie teraz czujesz?
  • krwawię, rzygam, kręci mi się w głowie, generalnie nie jest najlepiej.
    No ale P.zabrał wrzeszczuchy na Paradę Niepodległości w Gdańsku, więc mam teraz trochę czasu na to, żeby leżeć i pachnieć. Pytanie tylko, czym pachnieć... :-/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.