Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

15657596162370

Komentarz

  • @Agnicha, mocno nie, tzn mam porównanie z dwoma rzeczami - okres standardowo i krwotok przy ostatnim poronieniu.
    Powiedzmy, że jak 3 dzień okresu.
    Jutro udało mi się dostać do dr Nitkowskiego na wizytę. Szkoda, że prywatnie... na nfz najbliższy termin "na cito bo pani była z krwawieniem na ip" mam na... 24go listopada!
  • A nie chcieli cię zostawić w szpitalu jeśli krwawienie nie ustępuje? Podali przyczynę?
  • Nie, dostalam recepte na luteine i nakaz lezenia. Jutro mam lekarza. Z dzieckiem bylo ok, wiec na razie staram sie byc spokojna, choc leze glownie nad wc...
  • edytowano listopada 2015
    Chyba mam anginę, jak zajrzę w paszczę to gardło czerwone a w tych jakby kieszonkach ufo, jakiś nalot chyba, to bolesne miejsce i ciężko przełykać gorączka, z rana 38,5 więcej nie pozwalałam rosnąć bo kości strasznie bolą i dreszcze. Jakie są domowe sposoby na ozdrowienie, płukanie solą coś jeszcze?
  • Pipipi pi! Torrecan jest podobno niedostepny w hurtowniach do konca roku! Pora umierac. Obdzwanilam wiekszosc aptek...
  • Dorotak wspolczuje.
    Joanna36 tez mam takie pbjawy. Goraczka rosnie. Szans na lekarza brak
  • Zawsze mozecie poprobowac popsikac octaniseptem. Ale jak angina to antybol noestety.....
  • @Dorotak, jestes z trojmiasta?
  • To kiepsko. Skad ja recepte weZme. Do lekarza sie nie dostane z wielu powodow. Dziekuje Nfz
  • Niech no poradza dziewczyny madrzejsze jaki antybiotyk a wtedy trzeba namierzyc apteke, ktora sprzedaje bez. Oni maja tz recepty fatmaceutyczne. Tylko wtedy bez refundacji. W gdansku znam takowe i nie ma problemu.
  • @andora, tak.
    @juka, a ja szczesliwa, ze na torrecan mam recepte.:-( poszukam...
  • koleżanka mówiła że doktor M. z Kobyłki poleca sorbet po łyżce co pół godziny a po tym łyżeczkę soku z cytryny, jutro idę do lekarza a dziś będę kwasić i mrozić.
  • jak bakteria to może być mój GBS
  • Andora. Dzieki za informacje. Nie wiedzialam ze mozna nabyc antybiotyk nez recepty. Sprawa zakpnczyla soe dpbrze bo miesiac temu kolezanka byla chora i zostalo kej cale opakowanie. Czy te apteki to sieciowki ?
  • Zdaje sie, ze podstawa w takiej sytuacji jest to, ze musi byc Mgr Farmacji z uprawnieniami do wystawiania recept - nie wiem, czy w kazdej sieciowce taki sie znajdzie - - warto sie dopytac w upatrzonej aptece.
  • Z sieciowkami moze byc gorzej. Moja gdzie nie ma problemu to prywatna, ale jak ostatnio kolezanki corka dostala w weekend zapalenia spojowek to kropelki z antybiotykiem sprzedali mi w sieciowce. Zadzwonilam do jednej i mi odmowili a w nastepnej powiedzieli ze spoko. Powiedziala o co chodzi i luz
  • @Dorotak mam ten tocerran . Masz priva
  • Potrzebuję informacji o osteoid osteoma, stwierdzono u młodszej córki. Jak to leczyć, w internecie informacji mnóstwo ale...
  • Kiedys to bylo tak ze w kazdej aptece musial byc mgr farmacji. Ale recepte wypisywal lekarz. Cos sie zmienilo ? Jak tak to bardzo dobrze.
  • Dorota, to nie jest piwszechna praktyka i generalnie dalej pisze lekarz. Ale jest taka opcja awaryjna.
  • Czy ktoś ma pomysł jak podnieść sobie ciśnienie?
    Tak wiecie, naturalnie;-)

    kawy nie przełknę, wczoraj byłam zdenerwowana u lekarza, a i tak ciśnienie ledwo 90/50. Czułam się ok, czyli wnioskuję, że spada jeszcze niżej... Lekarz twierdzi, że to głównie powód mojego słabego samopoczucia, trzeba zweryfikować wyniki, ale dopiero w przyszłym tyg robię badania...

    @jukaa, to Ty mi pierwsza napisałaś o ciśnieniu, dzięki za trop!
  • Łoncze się w bulu, bo też mam niskie. Ciążowy rekord 75/35. Nie znam sposobu, żeby skutecznie podnieść. Mam wrażenie, że przy dobrej suplementacji tyroksyny miałam trochę wyższe.
  • Mamo, a z takim cisnieniem da sie funkcjonowac? Ja odwrotnie. Ciazowe rekordy 235/135.
  • @Dorotak

    a yerba? a zielona herbata?
  • Biore 50letroxu, ft3 i ft4 na poziomie 90% i czesc objawow mi zniknela: sennosc, marzniecie, problemy z koncentracja wieksze.
    Podniesienie dawki by cos dalo?

    Dobrze ze cisnieniomierza nie mam, to sie w chwilach slabosci nie przerazam... Choc moze to by bylo skuteczne?;-)

    Glukoze mam w srodku normy. Reszta wynikow jak mlody bog;-)
  • Pić więcej, ale małymi łykami, i nie czystą wodę. Brudną też nie 8-} Chodzi mi o kompot na przykład. Każda teina i kofeina jest moczopędna, zmniejszy ciśnienie na koniec.
  • Wypijam 3-4l dziennie, kompoty jablk-trusk, juz mi sie zapasy koncza!
    Tyle ze wiekszosc laduje w wc...
    Wracamy do punktu wyjscia:-(
  • edytowano listopada 2015
    Tylko zielona musi byc odpowiednio zaparzona, ale nie pamietam jak dlugo na podniesienie cisnienia.
  • @jukaa, dogadałabyś się z F. Pół godz temu wsypał mi do pasty jajecznej całą solniczkę (odwróciłam się po ściereczkę...)

    @chabrowa, tylko czarna herbata mi teraz nie powoduje zgagi i wymiotów... chciałam zieloną pić, nie daje rady...
  • @Dorotak


    ogolnie dawkę nie podnosi się bez aktualnych wyników.
    Plus w ciąży warto, zeby madry lekarz sie wypowiedział.


    A ogolnie - eutyrox, letrox nie jest do leczenia cisnienia :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.