Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1161719212266

Komentarz

  • Dziewuszka ma już troszkę lepiej, ale jeszcze nie całkiem - mimo kataru dzielnie pije mleko z cyca.....
  • przesunęli operację u Teściowej do czasu przyjścia wyników biopsji, o 2-3 tygodnie. Lekarz dobry, więc mam nadzieję, że wiedzą co robią. Dzięki za modlitwę, proszę o więcej.
  • Proszę znowu o modlitwę. Tym razem w intencji rozmowy, którą chcę przeprowadzić dziś z mężem. temat trudny i bolesny, dlatego boję się, jak już dawno się nie bałam. O łaski Ducha Świętego dla nas.
    Dziękuję.
  • Polecam się raz jeszcze. Aby spadły mi z nieba (bo wszystkie ziemskie opcje wyczerpane :( ) pieniądze, chociaż na bilet/bilety, nie wszędzie dojdę pieszo w obecnym zwiędłym stanie.
  • nie będę się wywnętrzać z powodami, ale... widze dzis ze jestem beznadziejna. nie daje rady. prosze o zdrowaske.
  • Jaki zwiędły stan Katia? Masz kłopoty finansowe?
    "Zwiędłość" wydaje mi się najlepszym określeniem na "spadnięte" ciśnienie i ogólną niemoc ;) Czuję się (tzn. teraz już nie, ale te parę godzin temu) jak sałata, którą ktoś zapomniał podlewać przez okrągły tydzień.

    A kłopoty finansowe mam zawsze :D Drobiazg :D

    PS.A jak tam Twoje sprawy zdrowotne?
  • jestescie świetni. Są wyniki biopsji Teściowej: nie ma raka! jest stan zapalny, ale to oznacza, że nie muszą wycinać żołądka, pewnie uda się farmakologicznie go rozwalić.Chwała Panu!
  • Ogromne Bóg zapłać Wam za modlitwę w imieniu Janiny i moim.
    Janina nie bała się operacji i poszło świetnie (jest już w domu.
    Moja rozmowa z ężemmm odbyła się dziś i jestem wprost zdumiona, jak on przyjął to wszystko. Może naprawdę się zmienił?
    Bóg jest wielki!
  • Quoda, nareszcie jakieś dobre wieści! Dzięki Ci Boże za taką wiadomość!!!
  • Będzie dobrze, tylko nie zapomnij zgłosić w tym wątku dnia operacji - nawet największy konował nie będzie miał szansy schrzanić roboty :D
  • Za męża - w Bogu wiadomej intencji.
  • Za męża - w Bogu wiadomej intencji.
    Ja również poproszę o modlitwę w tej intencji.
  • w intencji siostry ciotecznej - w dniu jej urodzin - o wszelkie potrzebne łaski
  • Serdecznie dziękuję za modlitwę w intencji córeczki - jest zdrowa i rośnie, dalej proszę o modlitwę za męża... w Bogu wiadomej intencji.....
  • Za mnie, żebym ogarnęła, bo ze stresu zaczynam wariować i odbija się na dzieciach.
  • Jeśli ktoś nie śpi - za męża i jego ząb, bo bardzo go boli i spać nie może oraz żeby jutro dało radę go pchnąć do dentysty
    Ech, ci mężczyźni :(
  • Dzięki  - przespał się od 3 do 7 a to coś.
    To teraz jeszcze proszę, aby dostatecznie go ten ząb bolał w ciągu dnia, aby się przed dentystą nie wymigał ;)
  • Walka z biurokracją... żeby mi zainwestowane pieniądze nie przepadły przez jakiś głupi błąd albo zbyt długi czas wysyłki.... 
  • za moją 19 miesięczna Lilunie, 5 szwów na brodzie, spadła z krzesła:(
  • Za tatę chłopaka, z którym widuje się moja siostra. Zmarł wczoraj po południu, a był daleko od Kościoła :(
    +++
  • Jutro pogrzeb naszego Stasia... proszę o wsparcie modlitewne.
  • Za przyjaciółkę, która walczy z depresją, a raczej już nie walczy. Nie wiadomo dlaczego leki nie działają.
  • Prawie w przededniu Komunii Św. naszego syna K. o wszelkie potrzebne łaski dla niego i pełnię spotkania z Jezusem. Dla nas jako rodziny o dobrą spowiedź (dziś) i jedność, bo się od tygodnia coś złego dzieje..
  • Za Zofię, któa od lat cierpi na depresję i też się poddała.
  • Za Romana, który dziś popełnił samobójstwo i jego rodzinę
  • To zmieńmy temat :D
    Za Anielską i Ziemskiego, którzy dziś obchodzą pierwszą rocznicę ślubu :)
  • Tak monotematycznie i przykro sie zrobiło depresje, smierć :(
    życie
  • Dowiedziałam się, że znane mi dziewczę za mąż wychodzi. A że Karolina jest w okolicach czterdziestki, więc tym bardziej polecam modlitwie, żeby mogli wraz z mężem cieszyć się dziećmi i stali się świętą rodziną :)
  • Ja proszę za moją córeczkę, niedługo spowiedź i Pierwsza Komunia Święta, aby jej serce otworzyło się na łaski od Pana.
  • Dzisiaj pogrzeb rodziny- 4 osób z Jastrzębia Zdroju- ofiar pożaru w domu. Oby ich najbliżsi jakoś pogodzili się z ich odejściem, bo zapomnieć się nie da:((((((................
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.