Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1151618202166

Komentarz

  • Bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęsliwego urodzenia dziecka, żebym nie musiała skorzystać ze skierowania na patologię ciąży, a także o spokój dla nas w tym męczącym oczekiwaniu.
  • Biedactwo image
  • Proszę Was o modlitwę w intencji dobrego porodu - moja bratowa właśnie rodzi pierwsze dziecko :)
  • Znikam już, a jutro mnie nie będzie, więc moje hopy zdrowotno-finansowe, a przede wszystkim sobotni chrzest (och, żebym jej nie upuściła :-SS  ) polecam dziś. Dzięki z góry i oczywiście macie stałe miejsce w moim grafiku modlitewnym :)
  • I ja się przyłączę, będę pamiętać o Waszych intencjach.
    A ja poproszę o modlitwę w intencji mojego porozumienia z mężem, bo trochę szwankuje ostatnio  - moja ciąża, jego ciągłe stresujące wyjazdy służbowe, nie wiem, za dużo burczymy na siebie :(
  • to i ja poprosze znow za bezpieczna droge.Zostalo nam jeszcze ponad polowe trasy.O sily,rozwage i uwage dla Meza i mijanych kierowcow.I zeby na granicy nie bylo problemow.
  • Proszę bardzo o modlitwę w intencji mojego syna. Jego związek przeżywa kryzys. Może to początek czegoś lepszego.
  • Dzięki wielkie - nie upuściłam :D Mamy nową chrześcijankę :D Jak trochę ochłonę, pewnie napiszę więcej (jak na razie jestem zbyt rozanielona)
  • Znowu ja, ale tym razem proszę o modlitwę za janinę, która przygotowuje się do operacji tarczycy, którą ma we wtorek. Dziękuję bardzo.
  • Proszę o wsparcie w bardzo trudnej sprawie mieszkaniowej narzeczonego córki i naszej sytuacji finansowej
  • A ja bardzo proszę za moich rodziców, żeby odnaleźli w życiu Boga.
  • Dziś o 16 mam ważną rozmowę, która może nam bardzo pomóc. Oby wola Boża się stała
  • Dziękujemy za modlitwę.

    Dotarliśmy. Chwała Panu. Ale w drodze zamiast +/- 16h byliśmy 21. Najważniejsze, że cało i bezpiecznie!
  • Efekty rozmowy będą w ciągu 2 dni- w dalszym ciągu proszę o wsparcie, żebym wytrzymała ten czas oczekiwania. Bardzo tej pracy potrzebuję, ale nadal niech się dzieje wola Boża.
  • Przez najbliższe trzy dni polecam gimnazjalistów.
  • Dziś na wyżebranej wizycie u ordynatora wyznaczono termin zabiegu Weronice na 28 maja. Sprawa wygląda duzo gorzej niż się spodziewałam. I za moją mamę i męża bo coraz dalej są od Boga.A ja psychicznie już siadam.
  • Mam ochotę krzyczeć z radości :) jadę podpisać umowę.
    DZIĘKUJĘ BAAARDZO.
  • Isa7, chwała Panu! On się troszczy :)
    A ja mam teraz chwilę, żeby powysyłać cv do wydawnictw, portali i gdzie się da. Proszę o westchnięcie o jakieś zamówienie albo i stałą współpracę.
  • o moją teściową, wykryto u niej w zeszłym tygodniu dużego guza żołądka, prawdopodobnie złośliwego. zalecana szybka operacja, w trakcie której albo wytną fragment żołądka, albo cały. To będzie wielka próba i przy każdym możliwym scenariuszu poważna zmiana sposobu życia. O odwagę dla niej, wytrwałość dla bliskich, kompetencję lekarzy....
  • o zdrowie dla córki - ma 3 miesiące i się przeziębiła - katar i kaszle, żeby obyło się bez antybiotyków...
  • O cud dla naszego Dzieciątka.
  • a co się dzieje???? 
  • Na USG lekarz nie widział oznak życia.
  • Zebysmy jutro znalezli dom/mieszkanie, w ktorym bedzie nam dobrze - i o sprawna przeprowadzke miedzymiastowa.
  • O cud dla naszego Dzieciątka.
    +++
  • no to jeszcze raz, bo jadą dziś do szpitala, prawdopodobnie jutro operacja i wycięcie całego żołądka.
  • Na USG lekarz nie widział oznak życia.
    Całym sercem z Wami
    +++
  • Ja poproszę za córeczkę koleżanki. Są w szpitalu. Mała ma 4 miesiące, problemy ortopedyczne - będzie 2-3 tygodnie na wyciągu plackiem w szpitalu, potem gips. Cały czas płacze - koleżanka jest przy niej, ale trudno jej patrzeć jak mała cierpi.
  • O cud dla naszego Dzieciątka.
    Ja poproszę za córeczkę koleżanki. Są w szpitalu. Mała ma 4 miesiące, problemy ortopedyczne - będzie 2-3 tygodnie na wyciągu plackiem w szpitalu, potem gips. Cały czas płacze - koleżanka jest przy niej, ale trudno jej patrzeć jak mała cierpi.
    +++!
  • Przy tych Waszych intencjach to śmieszne... ale za sprawy zawodowo-biznesowe (czy biznesowo-zawodowe) nas obojga, bo bez tego szuwaksu nie pojedziesz, a cos sie dzieje - oby się poukładało na dobre.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.