Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1171820222366

Komentarz

  • Za podróż mojego Męża - o dobrą, bezpieczną drogę i brak opóźnień i szczęśliwy powrót do domu.
  • my też prosimy o dobrą spowiedź generalną.
  • Baaarodzo dziękujemy za modlitwę ,udało się jesteśmy szczęśliwsi....
  • Za mniej więcej godzinę moja uczennica ma ustną maturę. Poproszę :o3
  • Siostra z rana wystartowała z trzecim dzieckiem. W intencji porodu i... tak ogólnie (problem ślubu, rodzinnego zgorszenia liczbą progenitury...)
  • Dziekuję za pomoc w pierwszej intencji. Chłopak zdrów, ponad 4kg :)
    Mama też

    Jeszcze pozostałe oby tak samo...
  • O, to sprawnie poszło. Gratulacje!
    I oby te inne kwestie też znalazły dobre rozwiązanie.
  • O przetrwanie najbliższych dni. I o dobre decyzje...
  • Jinia, znam Karolę od 20 paru lat, od Jej osiemnastki! Cieszę się ogromnie!!!!!!

    Dziewczyna atrakcyjna, Boża, szkoda, że się marnowała z niespełnionym powołaniem! Super wieści!

  • Aguś, jak koleżanka wróciła z reko i przekazała takie wieści... to się popłakałam z radości :)
  • Cieszę się bardzo!!!
  • nasi współkręgowcy właśnie jadą rodzić trzecie dziecko (córeczkę) do szpitala.
    Proszę o modlitwę!!!
  • O siły, ochotę, silną wolę, bo mi ostatnio tego bardzo brakuje. I więcej wiary w siebie, tego to chyba najbardziej mi trzeba : (
  • Daruj sobie wiarę w siebie, bardziej wierz w Boga - lepsze skutki ;)
  • Dziękuję za modlitwę w intencji męża... wyprosiliście potrzebne łaski dla nas obojga....;)
  • nasi współkręgowcy właśnie jadą rodzić trzecie dziecko (córeczkę) do szpitala.
    Proszę o modlitwę!!!
    Mała urodziła się o 5 rano, dzięki za modlitwę i chwała Panu!!!
  • Za ważną rozmowę męża proszę. O 17.30
  • @M_Monia - hop, hop! Jak tam zatoki?
  • A ja proszę za moje zdrowie. Już 4 razy od początku roku miałam zapalenie oskrzeli. Od wczoraj trawi mnie temperatura i słaniam się na nogach z "bolącym płucem". Narazie jestem bez antybiotyku, bo czekamy na wynik RTG i badania krwi. A ja nie mam już sił.
  • to witaj w klubie, ja podobne objawy RTG i krew OK a po 3 miesiącach wyszło, że to jednak zap. płuc, właśnie biorę 2gą serię antybiotyku
  • Mój Brat miał podobnie w zeszłym roku - chyba jest jakaś moda na nierozpoznawanie zapaleń płuc ;)
  • No ale w pewnym momencie też już mi dano antybiotyk na zapalenie oskrzeli, żeby pomóc, więc jakby to było utajone zap płuc to chyba też by pomogło, czy się mylę?
    Właśnie krew miałam robioną jakoś w marcu też przy rzekomym zap oskrzeli i była cudna, wręcz w życiu tak dobrej nie miałam. Eh....
    Ze mną jest dodatkowy kłopot, że karmię i nie mogę wszystkiego brać :(
  • To masz jeszcze jedną zdrowaśkę :)
  • Bóg jest wielki!

    To tylko ja nadal za mało ufam :(

    Sprawa praktycznie nie do rozwiązania była, no właśnie, była ;)

    Bóg Wam zapłać za wszystkie modlitwy...

  • O szczęśliwą podróż do Belgii dla mojego syna... wyjeżdża jutro do pracy.
  • ... ale zanim wyjedzie, to niech najpierw do spowiedzi pójdzie, bo ciężko mi go namówić... :(
  • Poproszę o Ave o wszelkie potrzebne łaski dla mojego Proboszcza - ma dziś 49 rocznicę święceń :) (ciekawe, że odrosły mu włosy po chemii, ale szpakowate nie siwe :-?  )
  • Dziękuję, za modlitwę - mąż cało i zdrowo w domu! :)


    Ale proszę o więcej - o pomyślne wyniki badań - żeby nie było powodów dla których możemy mieć realne problemy z zapisaniem się w wątku "przy nadziei..."
  • Wynik rtg prawidłowy, brak ognisk zapalnych, morfologia w porządku, CRP nie w porządku. Zaatakowało mi już 2 oskrzele, lekarz mówi, że trzeba wejść z antybiotykiem. Mówi, że to nie jest zapalenie płuc. Zastanawiał się, czy to nie wirusówka i wtedy antybiotyk i tak o kant, ale zdecydował się przepisać.
    Zapytał czy odstawie dziecko na 2 tyg, bo chce dać antybiotyk, którego nie wolno przy karmieniu. Powiedziałam, że nie... że dziecko nie jest na to gotowe.
    Boże spraw bym to co dostała w zamian pomogło, bo już nie wiem co robić i nie wiem jakich wyborów powinnam dokonywać. Drastyczne odstawienie dziecka na rzecz własnego zdrowia, czy droga którą ja wybrałam? Takie to trudne.. Proszę jeszcze raz westchnijcie za mną...
    Dziękuję!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.