Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1181921232466

Komentarz

  • Poproszę o modlitwe za moją szwagierkę, po Wielkanocy wykryto u niej nowotwór jajnika. Teraz jest po 2 operacjach i jednej chemii. Cała rodzina załamana, czekamy na wyniki 2 biopsji, modlitwa bardzo potrzebna.
  • Dzisiaj jadę na wymianę i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Martwię się tylko trochę o mój niemiecki, bo jeszcze nie miałam go okazji używać w jego "naturalnym środowisku" (mimo kilku lat nauki). No i o to, czy te pozaliczane do przodu sprawdziany poszły tak, jak powinny. I o to, czy spokojnie dojedziemy, bo droga daleka...

    Westchnijcie, jak macie chwilę :)

  • edytowano maja 2013
    Polecam się  ok 12.30.(egzamin)

  • Dziękuję za modlitwę... Syn szczęśliwie dojechał na miejsce po 26 godzinach...
  • Polecam się  ok 12.30.(egzamin)

    ZDAAAAAAAAAAAAAAAŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!
  • + Za A. przystępującą dziś do I Komunii, za jej rodziców - o nawrócenie, Sakrament Małżeństwa. Za jej brata.
  • W intencji Bogu wiadomej.
  • Za Łukasza z rodziny wielodzietnej, mojego sąsiada, gimnazjalistę - zachorował na raka...
  • za nas, o rozpoznanie woli Bożej i pomoc, bośmy coś nowego wymyślili i znowu chcemy zacząć od nowa... żeby było jak ma być i jak dla nas lepiej będzie.
  • Dziś w samo południe polecam moją córkę Olę.
  • O nawrócenie dla A...
  • Moja wspólnota organizuje rekolekcje, trwają od jutra do niedzieli włącznie... Westchnijcież, proszę, za ojców rekolekcjonistów, wszystkich rekolektantów, no i za nas biednych żuczków & i wszystkich posługujących... Dzięki :) 
  • Jutro (a właściwie już dziś) moi chłopcy wyjeżdżają na zielone szkoły. Przy czym młodszy po raz pierwszy..
    Bardzo Was proszę o modlitwę za nich, wychowawców i dzieci. Oby podróż i pobyt przez ten tydzień był w rękach Opatrzności Boskiej.
  • Za forumowiczkę AnkęAso - za wszystkie dla niej ważne intencje. Dziękuję za Radecznicę;)
  • Za trudną sytuację w pracy męża - żeby z pomocą Ducha Świętego wszystko się jak najlepiej rozwiązało.
  • ja poproszę w intencji Męża mego. Dziś ma urodziny :) O wszelkie łaski mu potrzebne ,a szczególnie o dobrą żonę , która prowadzić go będzie do świętości 

  • No tak, a Ty przecież jesteś niedobrą żoną - 23 godziny po czasie zgłosiłaś tę intencję :P


  • edytowano czerwca 2013
    :D 

    na moje usprawiedliwienie powiem tylko, że on się urodził około 23ciej :) 
  • A, to przepraszam. Jednak dobrą żonę ma :D
  • Czyli odpada jedna intencja ;))
  •  bardzo prosze o modlitwe za dwie moje córki lenke i anie które maja podejrzenia niskorosłosci ....
  • Całą noc nie spałam z powodu bolącego zęba. środki p/bólowe nie pomagają. A wizyta u stomatologa dopiero o 14-tej. Zwijam się z bólu...Westchnijcie!
  • Proszę w intencji moich synów, bo szkarlatyna ich dopadła i za resztę rodzeństwa żeby sie nie zaraziło.
  • Ja trochę monotematycznie, ale proszę kolejny raz w intencji egzaminu (jutro, czyli właściwie już dziś) po południu. Muszę jeszcze sporo rzeczy powtórzyć, a dodatkowo jutro mam też oddać (a wcześniej jeszcze ze dwie strony dopisać) referat na kolejny egzamin. Jest pierwsza, wstaję o 6 rano... to będzie ciężki dzień....
  • Kochani, pisałam już w nowennie - jutro mama idzie do lekarza - żeby USG było okej i cytologia też niepodejrzana.
  • Nieśmiało proszę o wsparcie- coś mi się ze zdrowiem dzieje- stawy, kości, kręgosłup trudno ból ogarnąć
  • Bardzo Was proszę o modlitwę w intencji mojej koleżanki Małgosi, chorej na mukowiscydoze, obecnie w szpitalu od dłuższego czasu, czuje się bardzo źle. 
  • Westchnijcie dziś za mnie, proszę - o dobrą spowiedź i o lepszy dzień niż to jest ostatnio w modzie :(
  • Proszę o modlitwę za moją córkę Marię - o zdrowie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.