Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1192022242566

Komentarz

  • Proszę o modliwę za pozytywne rozwiazanie (ważnej dla nas sprawy ) i pokój w sercach...
  • dziękuję za modlitwe udało się...
  • O wstawiennictwo św Józefa w pewnaj b. ważnej dla nas sprawie!
  • Za jutrzejszy nasz egzamin.
  • To ja też proszę, za egzaminy, środowy i poniedziałkowy...
  •  za śp.Tomka-dziś odszedł do domu Ojca.
  • Siostra cioteczna małża Ania już rodzi....+
  • w pewnej intencji, abym podjęła dobre decyzje...
  • za Michała i Baśkę +++
  • Za mnie, we wiadomej intencji
  • Narodził się mały Mateusz. Napisali, że pozdrawia ciocię i wujka

    :P .

    Bardzo się cieszę!!! / cieszymy z małżem

    super nowiny!

    Dzięki za Waszą obecność!

    +++

  • Za moje kontakty z Tatą. O miłość i zrozumienie. Ale i o wolność wzajemną +
  • I znów ja proszę o szybką interwencję :)

    Mąż ma zaraz ważną rozmowę z szefem regionu. Żeby idące zmiany wyszły na dobre...
  • edytowano czerwca 2013
    za nasze egzaminy, szczególnie czwartkowy testowy z pediatrii
    PS. wczorajszy zdany ;)
  • O wyzwolenie z nałogu dla W. i K.
  • Dzięki forumowicze za modlitwę!!!

    Tato zadzwonił dziś sam z siebie. Powiedział, ze przeczytał wszystkie smsy ode mnie i pochwalił talent literacki

    :P :\">

    I ucieszył się z zaproszenia na lody z okazji Dnia Ojca.

    To była miła rozmowa. A ja uczę się dystansu. I jeszcze czytania dzisiaj: Miłujcie nieprzyjaciół...Tata z małżonką swoją to nie są moi nieprzyjaciele, ale niechcący zrobili mi przykrość i mam się za nich modlić!!!

    +

  • Egzamin zdany na 4 :D

    Bóg Wam zapłać za modlitwę!

  • Upraszam o jedną zdrowaśkę w intencji mej córki. Znowu w szpitalu.
  • Westchnijcie za mnie, proszę :(
    I wsparcie św.Antoniego też się przyda.
  • w pewnej ważnej intencji bardzo proszę
  • Za Asię - o zgodę na Wolę Bożą - i o pokój dla niej, proszę :)
  • A ja proszę za jutrzejszy egzamin.. ;;)
  • Za mojego męża - o dobrą podróż i bezpieczny powrót do domu!
  • Zdane :)

    Bóg zapłać!

  • Za J. Wyleciał dziś znów do pracy, o bezpieczną drogę i szczęśliwy powrót za miesiąc. I żebym ogarnęła co jest do ogarnięcia, bo póki co słabo to widzę...
  • Za moich przyjaciół, E. i J., którzy chcą pojechać na rekolekcje i oczywiście musiały pojawić się problemy - u E. ze zdrowiem, u J. z urlopem. O to, aby Pan Bóg usunął wszelkie przeszkody i żeby te rekolekcje wydały w nich dobre owoce.

    Za małą H., która spadła ze schodów i tak się potłukła, że aż wylądowała w szpitalu :(
  • Może trochę niepoważna intencja, ale westchnijcie, żeby temperatura w W-wie spadła, choć na jutrzejsze popołudnie :)  Mam ważne spotkanie w Archikatedrze ;) a jak będzie tak jak dziś nie ruszę się z domu.
  • Jutro ostatni szkolny dzień z moją klasą...3 lata minęły szybko, za szybko. Żeby dobrzy, mądrzy ludzie z nich powyrastali [-O<
  • Dziś o 14.00 proszę o jedno "zdrowaś" w intencji mojego syna Mateusza. O Boże prowadzenie w tej sprawie.
     
  • Za mojego męża, niedługo wsiada na pokład samolotu i prawie cały dzień w drodze! O bezpieczny powrót!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.