Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1202123252666

Komentarz

  • Za nasze rekolekcje, jutro wyjeżdżamy i oczywiście trochę się dzieje, mąż skręcił kolano i naderwał wiązadła... żeby go noga nie bolała i mógł dobrze przeżyć te rekolekcje
  • Za mojego męża dziś decyzja w sprawie pracy.
  • O dobre wyniki Himka - żeby żółtość brała się tylko z pięknej karnacji
  • Za 23letniego Mateusza, który wczoraj popełnił samobóstwo. I za jego rodzinę.
  • I za Włodzimierza, zmarłego na nowotwór, dziś odbył się jego pogrzeb.
  • Dzięki, kochani, pogoda była boska - aż chciało się łazić i łazić :D Przeszłam przez pół miasta, bo wracałam pieszo w nocy z Poczty Głównej
    8->
  • Mąż bezpiecznie w domu!
    dziękuję:)
  • Prosze o modlitwe-cos nieladnego wyroslo mi pod kolanem i jade właśnie na SOR. Zeby wszystko sie udalo :) Dziękuję! 
  • Jak ja nie cierpię miesiączki!!! To, że boli i potrzeba tony materiałów opatrunkowych to (niemal) pikuś, ale to, że człowiekowi jest tak słabo... Pls, westchnijcie, żebym przetrwała bez gubienia psów na spacerach! Mam wrażenie, że to im właśnie w tych futrzanych łebkach :-L

    No dobra, idę...
  • Może ktoś jest na forum mógłby poratować modlitwą... zwaliło mi się na głowę zbyt  wiele spraw, a czasu bardzo niewiele i warunki bardzo niesprzyjające, zdrowotna maskara jak zwykle w takich okolicznościach Jeśli ratunek z góry nie przyjdzie, nie podołam. Czekają mnie też trudne rozmowy z wrogo nastawionymi osobami- oby wszystko było po Bożemu
  • nie zdążyłam, ale wierzę, że Bóg to jakoś "załata" i uniknę lub poradzę sobie z trudnymi rozmowami
  • edytowano lipca 2013
    pomyliłam wątki
  • Proszę, pomódlcie się za mojego bratanka i chrześniaka Rafała, który od wczoraj leży na oddziale leczenia oparzeń. O uzdrowienie i mądrość dla lekarzy. To maleńki chłopczyk, niespełna dwuletni. I o siłę dla Jego Rodziców.
  • Proszę westchnijcie o zdrowie dla naszej rodziny.
  • Dziękuję za modlitwę!  Wszystko pomyślnie:) :) :)
  • O zdrowie dla nas prosimy +
  • Polecam się modlitwie - w zeszłym tygodniu padł nam net, dzisiaj zalało nam łazienkę... w przyszłym tygodniu jedziemy na rekolekcje...
  • Proszę o modlitwę za moją rodzinę-wszystko się wali.Jestem u kresu wytrzymałości.
  • Za Karole84 o siły dla niej..
  • Proszę o westchniecie, abym mogła szczęśliwie zmienić pracę. dziękuję:)
  • jutro składam cv do nowej pracy, ale z tego co wiem jest już mnóstwo innych kandydatów. Proszę o drobne wsparcie:)
  • Poproszę za mnie i za jutrzejszą rozmowę. O światło i Boże prowadzenie, żeby praca którą wykonałam była z pożytkiem dla ludzi i na Bożą chwałę, a nie tylko dla mojego zadowolenia. 
  • Dziękuję za modlitwę-wszystko przebiegło bezproblemowo, Matka Boża orgowymi modlitwami załatała
  • O wykonanie planu minimum na dziś - Msza, najlepiej wotywna i trochę... no dobrze, dużo sprzątania. Podobno ma być dziś ciut mniej gorąco.
  • edytowano lipca 2013
    Dziękuję Wam bardzo za modlitwę za mojego bratanka, który się poparzył. Nie trzeba będzie operować, a przy właściwej pielęgnacji obędzie się bez blizn. W Waszej intencji z mojej strony dziękczynne ,,Zdrowaś Maryjo''.
  • O mądrość w rozwiązaniu problemu bardzo proszę.
  • Proszę o modlitwe za naszą rodzinę i o to,by ten stres,który teraz przeżywam,nie miał wpływu na Maleństwo.
  • Proszę o modlitwę o rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy, zwłaszcza za człowieka który jest przyczyną problemów, to ateista, odeszła go żona z córeczkami, teraz wyładowuje swoje frustracje na otoczeniu.
  • Bóg zapłać za modlitwe za Agatę chora na nowotwór jajnika, biopsja nie wykazały przerzutów. Wyniki krwi sa znacznie lepsze, przeszła druga dawkę chemii, obecnie czuje się nieźle.
  • Proszę w bardzo trudnej sprawie, która mnie czeka jutro. Błagam!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.