Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1212224262766

Komentarz

  • To ja proszę o zdrowie dla mojego męża - dziś idzie do lekarza, żeby nie było potrzeby kolejnych badań i żeby było wszystko w porządku.
  • Polecam się - nie radzę sobie i tyle :((
  • Katia- to minie-zawsze mija
  • za zmarłą nagle p.Halinę, za jej bliskich, którzy są w szoku

    za Monikę, świecką misjonarkę w Indiach, moja koleżankę

    za p.Asię, która podjęła leczenie z alkoholizmu-żeby wytrwała

    za Janusza - o pozytywne wyniki operacji
  • Za Anię i Kasię, które mają trudna sytuację w pracy
  • mam dzisiaj o 12.00 rozmowę o pracę - westchnijcie za mnie proszę:)
  • o dobre wyniki badań!
  • o pomyslne rozwiązanie trudnej sytuacji..
  • Proszę za P. - pierwszy dzień w pracy jako kierowca i to na nocce, kiedy podobno ruch większy...
  • Trochę prywaty ... Ktoś mi co kilka dni wynosi śmieci sprzed drzwi, akcja trwa od kilku miesięcy i nawet nie wiem komu podziękować, więc bardzo proszę o kilka westchnień w intencji mojego dobroczyńcy, niech spłynie na niego obfitość łask. Religijnych osób u nas w klatce i na piętrze niewiele, więc na pewno padnie na podatny grunt
  • edytowano grudnia 2013

    Bardzo proszę o modlitwę w bardzo ważnej, Bogu wiadomej intencji.


    edit: Szczegóły wykasowane. Przepraszam.

  • Jeśli ktoś ma wolną chwilkę, proszę o Ave za mojego Biskupa, Henryka Hosera. Mówiono dziś w kościele, że ma imieniny (choć mój kalendarz tego nie potwierdza ;) ), a - niezależnie od okazji - na pewno potrzebuje duchowego wsparcia.
  • Proszę za pewną Mamę,która drży o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka. Bardzo mi leżą na sercu  Ona i Maleństwo.
    ++++
  • Przez wstawiennictwo NMP z Góry Karmel proszę o westchnięcie za J, dziś obchodzi rocznicę urodzin. O łaskę nawrócenia. Bóg zapłać. 
  • Przez wstawiennictwo NMP z Góry Karmel proszę o nawrócenie rodziny D.-dzisiaj ich córeczka 4,5 lat przyjmie szkaplerz.
  • Dziś 14. rocznica śmierci mojego taty.
  • Proszę za mojego ojca chrzestnego, który tej nocy będzie operowany. Jest w stanie zagrożenia życia i grozi mu amputacja nogi :(
  • Bardzo proszę o modlitwę w intencji Ewy i jej rodziny. Przedwczoraj Ewa utopiła się w morzu, ratując córeczkę. Była na rekolekcjach. Mąż uzależniony od alkoholu.
  • mam jutro ważną i trudną wizytę w urzędzie . 
    o mądrość moją, żebym wiedziała co i jak mówić, by było dobrze, bym się za mocno nie zdenerwowała, i dała radę na skurczach dojechać w obie strony 
  • O łaski Ducha Świętego dla małżeństwa Małgorzaty32
  • Dziękuję za modlitwy w mojej intencji. Dzięki Wam jeszcze nie wszystko stracone.
  • Za mojego Franusia... dorwała go dość paskudna jelitówka. Cierpi bardzo, ale dzielnie się trzyma.
    Oby Miśka się nie zaraziła...
  • Dziękuję za modlitwę. Mój wuj szczęśliwie przetrwał operację a lekarzom udało się uratować nogę! To wygląda na cud bo było bardzo źle. Chwała Panu !
  • Po raz kolejny bardzo proszę o modlitwę za Małgosię, chorą na mukowiscydoze. Od dłuższego czasu jest w szpitalu, stan jest ciezki, Gosia nie mówi i nie wstaje, a już było lepiej. Kto może, niech roześle tę prośbę dalej. 
  • Ja proszę o modlitwę w intencji moich 2 egzaminów (bardzo ważnych), dzisiaj o 17.00....
  • Uwaga,uwaga!!!
    Dziecko,o którym pisałam i prosiłam o modlitwę jest zdrowe!!!!!!!!!!!
    Bogu niech będą dzięki!!!!!!!!!

    I Wam za modlitwę.
  • Za Tatę J, Stanisława w pierwszą rocznicę śmierci o łaskę życia wiecznego. 
  • Proszę Was o modlitwę o podjęcie decyzji zgodnej z wolą Bożą. W końcu sierpnia kończę pracę i mam ochotę choć z miesiąc odpocząć. Tymczasem nie mam pojęcia , jak poradzę sobie finansowo bez pracy. Jestem napradę zmęczona półtorarocznym dojeżdżaniem. O decyzję odnośnie września.
  • edytowano lipca 2013
    Proszę
    o modlitwę za pewne małżeństwo,które niedawno straciło dziecko. Teraz
    spodziewają się kolejnego i nie widać akcji serca u Maleństwa. PILNE!!!!
  • za wszystkie moje podróże od dziś do poniedziałkowego wieczoru - o dobrych kierowców i bezpieczny dojazd - westchnijcie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.