Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1222325272866

Komentarz

  • Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej Haneczki i całej rodzinki byśmy uporali się chorobą i by to nie miało wpływu na dziecię pod sercem .
  • edytowano sierpnia 2013
    Córka jedzie dziś na rekolekcje: o bezpieczną podróż i owoce duchowe.
  • I ja nieśmiało poproszę-o modlitwę za spokój w moim domu.
  • Poproszę o zdrowaśkę w intencji XXX Praskiej Pielgrzymki Pieszej, która dziś o świcie wymaszerowała z mojego kościoła parafialnego :)
  • Dziękuję wszystkim
    :)
  • Za moją Gabrielę i Dawida, którzy za 5 dni ślubować będą sobie miłość...

  • I jeszcze za nas... o dobre przygotowanie się do pielgrzymki...
  • Za wszystkich, którzy wspierali modlitwą - dziękuję, choroba odpuściła i mamy się znacznie lepiej- Bóg zapłać
  • Za dzisiejszą tragedię nad Wartą za stracone dzieci i za rodzinę by przetrwała ból
  • Jutro wyrusza nasza pielgrzymka, ale ja z maluchami dobije do nich dopiero na drugi dzień, bom chora, a upal niemiłosierny, to maluchów nie będę narażać. Obym szybko doszła do siebie i pogoda się poprawiła.
    Będę o Was pamiętać na szlaku pielgrzymkowym.
  • ja po proszę o dwiei zdrowaśki: jedną za moją siotrę która wczoraj potwierdziła u lekarza swój stan błogosławiony, a drugą za mnie, za spokój ducha i żebym już nie czuła takiego ogromnego bólu z myślą że mnie juz takie szczęście w życiu nie spotka...

  • edytowano sierpnia 2013
    Bardzo pilnie proszę o modlitwę za pewną mamę wielodzietną- przerastają ją kłopoty, zbyt słaba psychicznie by zrobić jakikolwiek krok ku zmianie i nie tylko od niej to zalezy

  • i dziecko poważnie chore...
  • Mam dziś zawodowy kontakt z panią która właśnie wyszła z więzienia po wyroku za morderstwo. Żebym nie dała się w nic wkręcić, bo ponoć roszczeniowa i żebym potrafiła dostrzec w niej Jezusa.
  • edytowano sierpnia 2013
    Jeszcze raz prosze o modlitwę za znajomą. Musiała uciekać z dziećmi z domu.
  • Po kilkunastu latach odważyła  zgłosić się na policję. Dziękuję za wsparcie modlitewne.
  • @isa7, napisałam priv
  • Za rozwiązanie moich bieżących problemów. Z jednej strony cieszę się z wolnego tygodnia, z drugiej - bez pracy nie ma pieniędzy. Nie wszystko da sę przeliczyć na pieniądze, stąd radość. Jednak to wyzwanie i próba zaufania i nie wierzę w siebie.
  • Mój wuj niestety dostał kolejnego krwotoku, ale lekarze uratowali Mu życie, choć musieli poświęcić nogę :(
    Za Niego, żeby pogodził się z kalectwem i za Jego żonę, żeby nie straciła siły i nadziei.
  • sprawy pracowe. Łapki mi opadły, ludzie piszą do nas takie głupoty, że już nie wiem, czy odpowiadać, czy dać sobie spokój z czyjąś przewrotnością i nieuczciwością. Polecam się modlitwie osłonowej, żebym wiedziała, jak mam odpowiadać - i o pokój serca.
  • za mojego chrzestnego, wiekowego już człowieka, jest w szpitalu z zapaleniem płuc stan ciężki, ma tylko 1 płuco bo 20 lat temu miał nowotwór i wycinane drugie.
  • Proszę o modlitwę dla małej Marysi, która walczy z ciężka chorobą.
  • +++ w Waszych intencjach

    proszę za osoby z rodziny aby przystąpiły do sakramentu pokuty i komunii św.

    o dary Ducha św. dla zatwardziałego grzesznika , który rani najbliższych
    właśnie miał rocznicę ślubu a z żoną w nieformalnej separacji od ok. 3 lat
    córkę ma dorosłą, żona by go przyjęła ale  warunek - stop alkoholowi
    niestety nałóg

    w miesiącu sierpniu proszę o zdrowaśki za rodziny borykające się z chorobą alkoholową
  • Jakby ktoś miał wolną minutę - o siłę dla mnie.
    Kitos!
  • wyjeżdżamy dziś na tydzień - droga 300 km przed nami, o szczęśliwą podróż i zdrowy, spokojny pobyt.
    św. Krzysztofie módl się za nami, Maryjo opiekuj się nami
  • Wiem, ze się naprzykrzam, ale potrzebuję wsparcia, bo bez niego albo udar albo wariatkowo. O spokój w domu.
  • dojechaliśmy szczęśliwie, dziękuję za modlitwę.... poza 50 minutowym staniem w korku droga przebiegła dobrze:-)
  • Dziś przetrwałam, dziękuję.
  • Wprawdzie już piątek, ale weszłam na chwilkę, by się polecić. Od dwu dni mam problemy z poruszaniem się (korzonki? łodyżki?), a na weekend miałabym plany związane z pewną miłą Forumką (a nawet dwiema).
    Westchnijcie, proszę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.