Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1232426282966

Komentarz

  • Pilnie potrzebna modlitwa o rozwiązanie trudnej sytuacji, jeszcze dziś między godz. 9-10.
  • Jutro siostrzenica ma egzamin na praktyczny z jazdy. Absolutnie nie wierzy w siebie. . Na lekcjach jeździ świetnie, stres ją całkowicie blokuje.
    i za mnie- junior nadal choruje, pracować nie mogę, nie mam siły, z dokumentami jestem spóźniona 2 tyg
  • Za Monikę i jej Męża - aby Pan Bóg dał im Potomstwo.
  • I jak tu nie wierzyć w rozmodlowe forumowe serca? ZDAŁA :D
    Dziś radosne za Was w podziękowaniu
  • Poproszę... bo od wczoraj chce mi się tylko siąść i płakać...a akurat raczej potrzebuję trzeźwego myślenia i kopa od Ducha Świętego :)
  • edytowano sierpnia 2013
    Znowu pilna prośba o modlitwę. Tylko cud może nas uratować.
  • Bardzo proszę o westchnięcie w mojej intencji - czeka mnie dziś bardzo trudne spotkanie w pracy.
  • Polecam przyjaciół: małżeństwo z dwójką dzieci, mąż jest jedynym żywicielem rodziny i właśnie dostał wymówienie... żeby Pan Bóg szybko temu zaradził. 
  • Rodzicepafcia nadal proszą o modlitwę, sytuacja mega trudna, choć małe cuda już są. Oby problem znikł jak koszmar senny. Ja już tracę siły, spac nie mogę z nerwów itp, itd.
  • Będę bardzo wdzięczna za modlitwę w intencji znalezienia dla nas dobrego nowego lokum do wynajęcia, jesteśmy zniechęceniu już szukaniem, w okolicy szkoły syna mieszkania są drogie a my musimy się w miarę szybko wyprowadzić. Dziękuję.
  • Proszę za moja córka Marysią. Ma podejrzenie boreliozy.
  • proszę za syna, który buntuje się przeciwko wszystkiemu i miał pierwszy kontakt z narkotykami
    jestem zdruzgotana
    Panie daj siłę
    to mądry chłopiec ale wpływowy
    koledzy są najważniejsi
    oby szybko przejrzał na oczy
    i wziął naukę do serca
  • Za 2 rodziny w poważnym kryzysie, sytuacje po ludzku absolutnie nie do rozwiązania.
    i siły dla mnie
  • Rodzicepafcia dziękuję za modlitwę. Sprawa się pomyslnie rozwiązala....uffffffff... Powiem tak, cuda sie sypnęły, jedno po drugim...
  • Dziękuję wszystkim za modlitwy w intencji mojego wuja. Dziś był pogrzeb. Ale modlitwy jestem pewna przyniosły dobre owoce. Ten tydzień życia, który dostał w prezencie wykorzystał na spowiedź (w pełni świadomą), sakramenty, pożegnanie z bliskimi. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
  • Poproszę o modlitwę w sprawie rozwiązania trudnej sytuacji w byłej pracy, sprawa ta wykańcza mnie psychicznie, o zmianę nastawienia pracodawcy i zajrzenie trochę dalej niż czubek własnego nosa.
  • Proszę o modlitwę w intencji , o pracę i o mądrość w rozwiązaniu moich problemów.
  • nie wytrzymuję bólu kręgosłupa, za kilka godzin muszę wstać, w dodatku synek słabo śpi wciaż się budzi. Nie mam siły
  • może ktoś zajrzy wyprawiając dziecka do szkoły... dostałam ważne zamówienie, które musi być zrobione do siódmej rano. Ja swoją część zrobiłam już kilka dni temu, a ostatecznej wersji jeszcze zleceniobiorca nie przysłał... żeby zdążył!
  • Proszę o modlitwę za moją pięciolatkę - mamy dziś badanie słuchu, oby wszelkie złe diagnozy się odmieniły.
  • edytowano września 2013
    Ja proszę za Olesię. Zostawiam jej dziś samej, bo początek roku, moją Z. na cały dzień i jadę "załatwiać wszystkie sprawy" do Trójmiasta. Żeby miała cierpliwość nie roznieść obu Z. i żeby młode nie dały jej popalić tak, jak umieją...

    edt. ja wiem, że sobie poradzi, ale pomoc jej Z Góry nie zaszkodzi;-)
  • Za mnie i najbliższych - w Bogu wiadomej intencji.
    Bardzo proszę.
  • Poproszę o zdrowaśkę za wszystkich, którzy rozpoczęli dziś rok szkolny :)
  • edytowano września 2013
    Ja proszę za Olesię. Zostawiam jej dziś samej, bo początek roku, moją Z. na cały dzień i jadę "załatwiać wszystkie sprawy" do Trójmiasta. Żeby miała cierpliwość nie roznieść obu Z. i żeby młode nie dały jej popalić tak, jak umieją...

    edt. ja wiem, że sobie poradzi, ale pomoc jej Z Góry nie zaszkodzi;-)
    Dziękuję! 
    Dopiero doczytałam, że Dorota nas tu polecała...
    Byliście mega skuteczni. 
    Dziewczynki były bardzo grzeczne i kochane. Spały w dzień, jadły pięknie, nawet na dworze się pobawiły.
    Teraz już wiem, dlaczego tak sobie świetnie radziłam. :D 
    I jeszcze tyle przy nich i z nimi zrobiłam. :D

    Namacalny dowód na skuteczność modlitwy!
    Bardzo Wam dziękuję! :*


  • za moją córkę dużą proszę, o siły i wytrwałość. chybą złą decyzję podjęliśmy w jej sprawie. albo mam doła po prostu- więc proszę też za mnie.
    Trudności nie są dowodem podjęcia złej decyzji, ju noł... :*
  • edytowano września 2013
    Byliście mega skuteczni.

    Dokładnie. Nie było jeszcze takiej sytuacji z której wasze "Ave" nie poratowałoby . Dziękuję bardzo. Syn zasnął twardym snem, ból kręgosłupa ustąpił, zatrucie pokarmowe również, 4 godziny snu wystarczyły, dzieci były super grzeczne, dokumenty  wypełniłam i nawet zdążyłam zawieść i nie padłam. Pokłony biję do tych co na ziemi i do Tej co na górze...


  • To może powinnam się zgłaszać w tym wątku codziennie? :-?
    Nie da się ukryć, potrzeba mi wsparcia na tony...
  • uprzejmie proszę o modlitwę za moją mamę, która ma w środę operację żylaków. Żeby poszło wszystko bez komplikacji. I za mnie - o rozwiązanie problemów dotyczących pracy, których sama sobie narobiłam. Obym wyprostowała...
  • Proszę o modlitwę za moją rodzinę,aby skomplikowane sprawy urzędowe udało się pomyślnie załatwić i aby spokój zapanował w moim domu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.