Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Świąteczne Zrób to Sam i Przeżyj Dobrze Święta

12829303133

Komentarz

  • Kalendarz adwentowy zrobiony
    Stroik też
    Plakat do przyczepiania postaci ("Wszyscy na Ciebie czekamy") wisi.
    Jutro spowiedź i rekolekcje.
    Można zaczynać adwent :-)
    Podziękowali 1annabe
  • Ja się właśnie zabieram za wieszanie  :)
    pierwszy raz uda mi się wszystko przygotować na początek Adwentu a nie dorabiać na dniach... i pierwszy raz - od kilku już lat sobie obiecuje, ze ogarnę prezenty w pierwszym tyg grudnia. Tym razem jestem na dobrej drodze żeby się udało  :)
  • Zazdroszczę Wam... Ja w tym roku ani wieńca, ani kalendarza... Nawet ciasta na pierniki nie zrobiłam jeszcze... :( 
    Może się ogarnę do świat.. następnych...
    Podziękowali 1madzikg
  • @Dorotak ale masz małe pachnące cudo! I to jest sto razy ważniejsze od wszystkich wieńców.
  • A pierniki sobie zrób za 2tyg jak już będziesz na siłach- z ciasta IrenyB, jest w przepisach gdzies
    Podziękowali 1Dorotak
  • Dorotak powiedział(a):
    Zazdroszczę Wam... Ja w tym roku ani wieńca, ani kalendarza... Nawet ciasta na pierniki nie zrobiłam jeszcze... :( 
    Może się ogarnę do świat.. następnych...
    Ja też nic nie mam jeszcze, Mam części składowe tylko :/ I pewnie wiele nie zrobię, bo mój już nie noworodek, to kolejny egzemplarz ze sporą niedojrzaloscia układu pokarmowego, który mu pewnie dojrzeje dopiero po Świętach ;)
    Podziękowali 1Dorotak
  • Ja mam pusty powieszony na scianie kalendarz;) musze choc na jutro wypełnienie zrobic. Wyjelam terax garnek i miód żeby piernik nastawic i na tym sie skończyło bo mała pospala 5 minut pffff
  • Ja już  :) kalendarz wisi. Plakat wisi. Tak się cieszę ze wznowili tą książkę i wreszcie mogłam ją nabyć. Jest super! Moi się ucieszą! I mam jeszcze te Świetliki które @asiao kiedyś polecała. B.fajne są.
    Podziękowali 1asiao
  • Tez mam kalendarz gotowy :). Pierniki się zrobi, są jednym z zadań :).
  • Wszystko gotowe.  Tak się cieszę.  
  • A po co się robi piernik?
  • Beata nic się nie martw
    Jutro zrobisz....ja też:)
    Coś wymyślimy:)
  • Ja też mam nadzieję,  że jutro coś wymyślimy.
  • Pierwsza i obecna ukochana żona taki oto w tym roku zrobiła wieniec:

    Podziękowali 1ewaklara
  • Wieniec adwentowy z małymi dziećmi odpada. Nie da rady. Ale kalendarz z cytatami czy pomysłami na przygotowania świąteczne:)
  • edytowano grudzień 2017
    Moja mama przyjechała. , zrobiła piękny wieniec
    Jutro kupię świeczki caritas w kościele

    A szesnastolatka z młodszymi zrobiła kalendarz adwentowy i wpisała juz zadania na każdy dzień, hura! 
    Odpada mi cala praca
    Podziękowali 1annabe
  • Czemu wieniec z małymi dziećmi odpada? 
    Podziękowali 2Joannna E.milia
  • Moi dziś mieli konwiwencje dla dzieci na adwent. Tzn. Maz prowadził z dziećmi. Wrócili z pięknym wieńcem i układanka w ikonę Bożonarodzeniowa.   A potem ja byłam z całą piątka na Mikołajkach w szkole rodzenia bardzo fajna impreza Chcę ktoś patyczki do uszu albo kremik? :-) jutro idziemy zwiedzać budowę szpitala :-) adwent rozpoczęty z przytupem
  • Nie zaczęłam Adwentu zgodnie z planem - miałam zacząć nieszporami :cry: Ale się nie poddaję ;)
  • Ja w zeszłym roku od forumowego Mikołaja z zza granicy dostałam herbaty przepyszne zielone,  Białe imbirowe itp itd z firmy Pukka(angielskie)
    To był cudny prezent
    Kilka ich zostalo i chciałabym kupić 

    @Felicyta czy do takiej   zachcianki można Ciebie  zaangażować ?
  • @matka6 angażuj, jak najbardziej! Przy okazji przepraszam bardzo Ciebie, @mysikrólica, @Sylwunia za opóźnienia w przesyłce ang. książek! Własnie gościłam przyjaciółkę Angielkę i nie miałam naprawdę czasu. W poniedziałek nadrobię zaległości.
    Jeśli chodzi o herbaty, to mąż planuje przesłać mi paczkę pod koniec przyszłego tygodnia, a przylatuje do nas 15.12.  
  • wizja wieńca była zupełnie inna
    wyszło coś takiego:

  • edytowano grudzień 2017
    No ja tez próbowałam wkleić ale nie idzie.. @mama_asia jak to zrobiłaś? Z telefonu się da?
  • Nie umiem z telefonu.

  • Tak się cieszyłam wczoraj, że zdążyłam zrobić stroik i kalendarz z zadaniami na cały adwent. Dziś rano modlitwa rodzinna przy (niby) wieńcu na rozpoczęcie adwentu, wieczorem msza rekolekcyjna ze spowiedzią....
    A potem - trzy razy gorzej niż normalnie, nerwy, awantury....
    Już mi się wszystkiego odechciało.

  • @mama_asia ale to standard. Czarny się za Was wziął w najprostszy sposób. nie dajcie się! U nas wieńca, kalendarza brak, a i tak nerwowo i awantury wiszą w powietrzu.
    Dzieci przechodzą same siebie ostatni kilka dni...

    Mam plan zrobić dziś ciasto na pierniki z najmłodsza siostra :)

    Podziękowali 2mama_asia MAFJa
  • @mama_asia Hahaha to jak u nas :D  wczoraj pytałam dzieci o postanowienia. Zapytały mnie- wiec stwierdziłam ze postaram się mniej krzyczeć. 
    To wieczorem dałam pokaz swoich umiejętności bo mnie wkurzyli  :s

    ale mamy nowy dzień i można zacząć od nowa  :)
    Podziękowali 2MAFJa Felicyta
  • Ja dziś przed roraty mi dałam się wyprowadzić z równowagi delikatnie mówiąc... Czesanie.. Jutro będzie lepiej.. 
  • Słuchajcie, koleżanka z parafii zrobiła dla moch dzieci kalendarz adventowy. Każdego dnia cytat z Pisma Świętego i jakiś symbol, np sianko, aniołek itd. Myślałam że córka oleje, ale bardzo jej się podoba :) W przyszłym roku sama zrobę bo już wiem jak :)
    Jak poodnajduję linki to wkleję.
  • howsweeteritis.blogspot.com/2011/11/advent-calendar-teach-true-story-of.html?m=1

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.