Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Świąteczne Zrób to Sam i Przeżyj Dobrze Święta

1282930313234»

Komentarz

  • Dziękuje Elunia 
  • 2 w 1, przeżywanie Adwentu i angielski, czyli Advent Adventure :)
    Podziękowali 1Anna78
  • Dla najstarszej kurs makijażu (bardziej warsztaty) u znajomej makijażystki, dobierze jej też odpowiednie do "wieku" kosmetyki żeby sobie krzywdy nie robiła.

    Dla kolejnej mikroskop, do podglądania wszytskiego (maniaczka zwierzątek, roślinek, owadów i innych ciekawych ).

    Kolejnej zestaw koralików, gadzetow do robienia biżuterii (to taka nasza celebrytka, lubi się obwieszać wszytskie i stroić w tiule).

    Najmłodsza dostanie kilka rzeczy po starszych dziewczynach oraz projektor (takie cuda co na suficie robi gwiazdki i inne takie)

    Dla małżonka, zrobiona przez żonę czapka z porządnej wełny. 

    Dla mamy (jeszcze nie wiem)
    Dla teściów bilety do teatru.

  • Dodam tylko że większość rzeczy z drugiej ręki (no poza biletami ale emeryci mają zniżki). W zestawie do biżuterii będą też guziki od babci i zbierane z lumpów, odzysk korali itd. poukładane w 3 pudełka z przegródkami. 
  • U mnie już prawie prezenty kupione.
    Dla męża bluza, uszyta przez znajoma krawcowa, z haftami wykonanymi przeze mnie.
    Synek wymarzył sobie statek piracki, córka wielkie flamastry. Rodzice dostaną kilka płyt CD z muzyką swojej młodości. Bobo chce brum, brum, szukam czegoś pancernego. 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.