Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Świąteczne Zrób to Sam i Przeżyj Dobrze Święta

1262729313234

Komentarz

  • ehh ja mam mame teraz a Ty Malgorzata32 nie proznujesz delikatnie mowiac.. ja jestem do tylu o ten samochod.. musze sie przemoc choc teraz M zawozi rano dziewczyny do przedszkola i zabiera auto wiec nie mam z czym wojowac ;-)
  • Małgorzata jesteś superbohaterką a nie sierotą! Gdzie Ty masz oczy?>:D
  • Nie gram na gitarze, a też nie miałam nawet polakierowanych paznokci na ślub ;)
    nie lubię, przeszkadza mi lakier.
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Starzeje sie chyba i energii nie starcza.
    Poza tym marnuje duzo czasu czekajac podczas zajec Weroniki. 
    Teraz np siedze godzinę. W lesie. Coz pozostaje? Forum. :)
  • znam. ja wlasnie marnuje sciagajac mleko :-)
  • Ja też na ślub nie miałam zrobionych paznokci. Umalowałam się i to już było z mojej strony wielkie poświęcenie ;)
  • W temacie świąt.
    Zamówiłam ekologicznego indyka.
    :)
  • Kolejna ja,ślub bez paznokci,na fryzjera i malowanie dałam się namówić, ale osobiście nie przeszkadzało by mi iść do ślubu bez żadnych upiekszeń.I wcale nie dlatego,że taka ze mnie piękność :smiley: 
    Nie mam w tym żadnej przyjemności.Za to moje córki mają zupełnie odwrotnie,nie wiem jak to się stało...
  • edytowano grudzień 2016
    :) W Google doczytałam co to hybryda :)  Uwielbiam patrzeć i już wiem co dziewczyny maja na paznokciach !!!!!!!
  • edytowano grudzień 2016
    MAFJa powiedział(a):
    a ja jestem jedyna znana mi osoba co nawet na slub wlasny paznokci nie miala zrobionych.. chyba lakierem bezbarwnym pociagnelam. ale nie jestem pewna.. ot zboczenie gitarzysty.. choc kulzanki robily se czasem alw mi to wszystko oslabialo.
    ja też nie miałam paznokci "zrobionych" i sama sobie makijaż robiłam :) fryzjer był moim największym stresem tego dnia, bo nie wiedziałam czy mnie jakoś sensownie uczesze (nie miałam fryzury próbnej)
    Podziękowali 1Monira
  • u fryzjera też nie byłam, siostra cioteczna jakoś mi włosy upięła ;)
  • Mój ślub bez malowania fryzjera paznokci sukni gości muzyki. było nas 6 osób  : ja, ślubny, jego mama, dwoje świadków, a przepraszam 7 bo kierowca autka-lady chyba ,a i ksiądz był też nie wliczony,bukiet ślubny
    został na ołtarzu 
  • Smutne rzeczy piszecie 
    tak smutne jak pogoda za oknem 
  • zaiste, smutny był los naszych paznokci... aż płakać się chce
    Podziękowali 3madzikg ProMama formatka
  • pogoda jest piękna ! wszystko przyprószone świeżym białym puchem :)

    przyniosłyśmy dziś z dziewczynkami choinkę ! pachnącą lasem dwumetrową jodełkę :) (na razie czeka w garażu na stojak no i na wigilię, bo dopiero wtedy ją ubierzemy)
    robimy ozdoby, sprzątamy, fajnie jest :)

    w piątek zakupy
    w sobotę sprzątanie
    w niedzielę pieczenie

    a potem już same przyjemności i ogarnianie na bieżąco, i strojenie domu, choinki i siebie :)
  • przeciez nie o pazokcie chodzi tylko o pewne ogolne zjawisko "pieknej duszy" ktora sie nie uzewnetrznia  :p


  • Trochę nam się przygotowania popsuły, bo pogrzeb tuż przed świętami, ale staramy się działać - dziś pieką pierniki z drugiego ciasta.
    Wczoraj mąż zawiesił lampę w sypiani, sam kupił, sam zawiesił, a wcześniej sam stukł, wcześniej, ze 3 lata będzie! ;)
    Podziękowali 2asiao madzikg
  • @uja szacun..ale jestes zorganizowana gospodyni  :)
    Podziękowali 2Milamama madzikg
  • e tam asiao to na razie plany :P:P

    jak je zrealizuję to będzie można mówić o zorganizowaniu :)

    ale nie bardzo mam wyjscie bo 22 i 23 i 24 pracuję (mąż też) więc wszystko musi być wcześniej

    ale plan jest tak od poniedziałku dzieci na cały dzien do pkola my do pracy
    to nie zdążymy nabałganić i zjeść tego co naszykowane na świeta :P:P
    Podziękowali 2asiao balum
  • asiao powiedział(a):
    przeciez nie o pazokcie chodzi tylko o pewne ogolne zjawisko "pieknej duszy" ktora sie nie uzewnetrznia  :p
    nie rozumiem.
  • to by mogło być hasło reklamowe:
    "Hybryda - uzewnętrznij piękno swej duszy"
  • moglo by byc ..jedne Panie robia krwisto czerwona inne blado rozowa 
    a jeszcze inne zloty brokat  :p
  • dusza nude [turlaj się]
  • Uwielbiam hybrydę :) Przy pracach domowych, dzieciach nie odpryskuje po jednym dniu jak zwykły lakier (co mnie zasze wkurzało) i paznokcie ładnie rosną. 
  • Hybrydę od niedawna robię sobie sama.
    Dziś zdała egzamin i nie ruszają jej ani druty florystyczne ani klej na gorąco, ani żywica ze świerku ( stroiki kończę).
    Podziękowali 2hipolit asiao
  • Zeby sobie humor poprawic kiecke sobie kupiłam. W emocjach. Czerwoną. Kolor mnie urzekł. Tylko...he he...nie bardzo wiem na jaką okolicznosc ją założe. Bo kolor dosc hm...wymagający.
  • ja wlasnie wrocilam z warsztatow bozonarodzeniowych w przedszkolu 
    robilismy stroiki 
    jestem zachwycona
    bardziej sie wkrecilam niz przedszkolaki 
     :D 
  • A ja jutro kołyskę przygotuje
  • A w sobotę choinkę ❤ 
  • A ja się rozpędziłam po szpitalu, ciuchy składałam, ogarniałam i wymiękłam :(  Brzuchol pobolewa, muszę zwolnić, a świąt nikt mi nie przełoży o tydzień :( 
    Podziękowali 1madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.