Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prawo Jazdy - wątek dla zdających, odświeżających i marzących aby je mieć! :)

1161719212258

Komentarz

  • ZDAŁAM !

    Chwała Panu! Św. Josemaria jest THE BEST!

    Pan egzaminator był bardzo miły, prowadził trasami, które znałam już na pamięć, egzamin trwał w sumie 40 minut, wszystkie światła doskonale się układały, żebym miała czas się zastanowić nad zadanym manewrem (szczególnie przy skręcie w lewo itp.). Było bardzo dobrze, a ja się nie stresowałam jakoś szczególnie (tylko trochę - tak dla przyzwoitości ;) ).

    Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. W intencjach wszystkich Osób, które się
    za mnie modliły ofiarowałam po egzaminie Komunię św. i Różaniec św.


    Podziękowali 1AgaMaria
  • Gratulacje!!!
    @};-
  • Joanno, cieszę się ogromne! Szerokiej drogi tego lata!!!!
    I niech Ci koła nie włażą w asfalt...
  • Dziękuję,
    a jakby ktoś potrzebował fajnego instruktora (wielodzietnego nawet) to służę kontaktem :)
    gdyby nie ten pan, to raczej bym nie zdała, dodał mi wiary, że to w ogóle możliwe
    niezwykle cierpliwy

    PS. jeździ w okolicach Radarowej i na Grochowie w Warszawie


  • Gratulacje!,cieszę się z Tobą.
  • Wspaniale !!!!!!!!!
    Bardzo się cieszę :D
  • Joanno, i po tym treningu teraz będziesz dobrze jeździć, czego Ci oczywiście z całego serducha życzę :x
  • @Wanda - taki właśnie mam plan :)

    Dziewczyny, dzięki za miłe słowa :) Jeszcze to do mnie nie dociera tak do końca, ale jutro powiem rodzicom, to pewnie dotrze ;)
    moi rodzice nic nie wiedzą, że robiłam kurs, więc już się nie mogę doczekać na tę niespodziankę :)
    plan jest taki, że dam tacie ten papier z wynikiem pozytywnym i powiem, że dostałam coś takiego i żeby zobaczył, bo ja nie rozumiem o co w tym chodzi :D mój tata się rozeznaje w takich biurowych pisemkach, to pewnie go to zaciekawi... hi hi hi
    Podziękowali 1AgaMaria
  • @_Joanna_ !!!
    ha! jak już poprosiłaś o modlitwę za wstawiennictwem św. Josemarii to wiedziałam że zdasz! gratulacje!!!
    Podziękowali 1Joannna
  • To i ja poproszę o wsparcie modlitewne.Jutro o 17 mam egzamin teoretyczny.
  • Dziękuję za modlitwę.Zdałam.Z praktycznym pewnie tak lekko nie będzie.
  • grats :)
    będzie dobrze +
  • Mama Weroni, to nowy teoretyczny? I jak? Bardzo trudne?

    Małż nie ma prawka. Mam nadzieję, że to podejmie. I dlatego pytam.

  • gratulacje! podobno, nie jest łatwo zdać ten nowy teoretyczny!
    z czego się uczyłaś? moja koleżanka już 3 razy podchodziła...
  • edytowano czerwca 2013
     @AgaMaria @_Joanno_ dla mnie nowe testy o niebo łatwiejsze niż starsze.Na początku kursu dostaliśmy ksiązkę  "Kierowca Doskonały" H.Próchniewicz.Dołączono do niej płytę z testami.Testy mozna aktualizować za darmo chyba 3 miesiące. I to mi w zupełności starczyło.Nie wiem czy to ma znaczenie, zdawałam  we  Wrocławiu. A wczoraj to wyjątkowo doświadczyłam Łaski Boskiej.Jako,ze mieszkam poza Wrocławiem wyjechałam z domu 2 godz. wcześniej, Czekam na tramwaj,jeden nie przyjechał,ok następnym  też zdążę :-* Korki jak nigdy o tej porze i na tej trasie.Przejechałam połowę trasy prądu zabrakło.No,żesz... Szukam postoju taksówek nie ma.Kiedy wkońcu wsiadam do taksówki do egzaminu 15 min.Przed salą byłam 2 min przed 17. 
  • powinnam w końcu zacząć jazdy... ale jakoś się zmobilizować nie mogę...
  • a ja odebrałam w poniedziałek dokument i już dwa razy siedziałam za kółkiem :D
    raz pojechaliśmy do dominikanów na Służew na Mszę wieczorną i potem objechaliśmy Ursynów dookoła
    a drugi raz wróciłam z Ośrodka OD :D ale jestem happy
    aczkolwiek, szczerze mówiąc, nie wiem czy to kiedykolwiek pokocham...
    dziś na rowerku sobie pojeździłam i to jest to!
  • @Dorotak.
    po prostu zacznij, potem to już samo pójdzie
    będziesz się umawiać z lekcji na lekcję i zleci

    a jak Ci nie będzie pasował instruktor to szukaj innego
    dobry instruktor to podstawa
  • o to to potwierdzam! zmieniać instruktora jak jest nie teges!!!
  • pojechałam do tej Gdyni rzutem na taśmę. Patrzę, zamknięte, wyjątkowo karteczka, że dziś nieczynne. Chwile postaliśmy i... przyszła właścicielka, bo coś potrzebowała jeszcze w biurze załatwić:D
    Zrobiłam ten wewnętrzny teoretyczny, umówiłam się na wt na symulator i potem już jazda.
    Mam mniej więcej miesiąc:D
  • jestem po pierwszych jazdach.


    jeżdżenie jest faaaajne:D
  • jaka ja głupia jestem
    aaaaaaaaaa
    mam chwilową pracę 2,5 godziny dziennie
    zgadnijcie ile mnie nie ma w domu jeżdżąc tam busem i chodząc na nogach?

    7 godzin !!!!! no co za idiotą trzebabyć żeby mieć prawo jazdy i tyle czasu tracić
    ehhhhhhhhhhhhh

  • Hej uJa od ilu lat masz prawko?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.