Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wywiad z WObcasów

1234568»

Komentarz

  • Czy na tym forum są jacyś ULTRAtradycjonaliści? http://gosc.pl/doc/1507308.Katotaliban  :)
    Nie, wg autorki to bliżej niezidentyfikowani ultratradycjonaliści zarzucają coś Terlikowskim:

    Akt drugi: atak środowiska ultratradycyjnego, dla którego wyznanie, że życie w katolickim małżeństwie bywa wysiłkiem, to herezja i podeptanie dogmatu o ciągłej, małżeńskiej idylli.
    musiałam to przeczytac kilka razy i nadal nie wiem co autorka miała na mysli .. moze to jakas kumpela Pani T. i chciala jej napisac cos miłego 
  • @Klarcia
    Ja całkiem serio. Kogo obchodzi to że mąż za kierownicą ciągle w nosie grzebie?

    :D
  • Przeczytałam art gość.pl
    Spodobało mi się podejście.
  • właśnie się poprztykałam o ten wywiad z przyjaciółką. Jej wynurzenia pani T. przypadły do gustu (argumentacja była mniej więcej taka, że fajnie że GW publikuje zwierzenia katoli a nie tylko lewaków, i że pani T. jest szczera i że świadectwem swoim pewnie ponawraca mnóstwo osób) natomiast mnie ten wywiad niemiłosiernie zniesmaczył. Ja wiem że teraz taki ekshibicjonizm jest cool i trendy, że standardem stało się wywlekanie problemów małżeńskich, rodzinnych czy szczegółów intymnych lub wręcz fizjologicznych na forum publicum, ale mnie to jakoś razi.
  • edytowano kwietnia 2013
    Właściwie to co powiedziała pani T to SAMA NATURA i dziwi mnie, że tak wielu osobom się to nie podoba.
    Mi się nie podoba no ale ja jestem inna, zacofana, pruderyjna i nienowoczesna. A dziennikarz cham, mógł rozmawiać o ciekawszych rzeczach niż wypytywanie o czyjś śluz i wyciąganie z czyjejś żony gdzie mąż rzuca skarpetki.
  • Mi też się nie podoba ten wywiad. Zbyt ekshibicjonistyczny. Dołujące przedstawienie małżeństwa sakramentalnego.

    Szczytem "rozumu", jest odpowiadanie na pytanie "z czego się spowiadasz?" ,  "i z czego jeszcze się spowiadasz"?,  (czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie) a p.T. odpowiada...:(

    Dla mnie dziennikarz, tak jak napisała @prowincjuszka cham (sorry) absolutnie nieprzychylny p. T., takie odnoszę wrażenie. 

     

  • No ja sie zastanawiam co bym na to odpowiedziała...
    spadaj na drzewo, tajemnica spowiedzi...

    No sorry ale takich pytan to sie nie zadaje

    ale ja starej daty jestem i nienowoczesna taka...
  • właśnie się poprztykałam o ten wywiad z przyjaciółką. Jej wynurzenia pani T. przypadły do gustu (argumentacja była mniej więcej taka, że fajnie że GW publikuje zwierzenia katoli a nie tylko lewaków, i że pani T. jest szczera i że świadectwem swoim pewnie ponawraca mnóstwo osób) natomiast mnie ten wywiad niemiłosiernie zniesmaczył.



    i to najlepiej pokazuje ze ten wywiad ma tafiac w odpowiedni target...

    i nie jestescie nim wy, bo wy nawracania nie potrzebujecie ani takiego swiadectwa. Nie wyobrazam sobie jak mozna klocic sie z kims o wywiad wiedzac ze mial on na niego pozytywny wplyw. nie pojmuje tego.
    mozna, czemu nie? ;) kumpela też moher, a zdarzają się nam często różnice poglądów, nie rozumiem dlaczego akurat wywiad z panią T. miałby nie być przedmiotem dyskusji
    a nawrócenia potrzebuję jak każdy...
  • Ja tam nawrócenia potrzebuję ... nieustannie
    Jeśli nie jesteś katoliczką, to oczywiście, masz rację.
  • Ja tam nawrócenia potrzebuję ... nieustannie
    Jeśli nie jesteś katoliczką, to oczywiście, masz rację.
    A Ty co - już nawrócona/y?
    Nie potrzebujesz nawrócenia?
    Nie ma to, jak mieć dobre mniemanie o sobie. :)
  • Ja tam nawrócenia potrzebuję ... nieustannie
    Jeśli nie jesteś katoliczką, to oczywiście, masz rację.
    A Ty co - już nawrócona/y?
    Nie potrzebujesz nawrócenia?
    Nie ma to, jak mieć dobre mniemanie o sobie. :)
    Ja tylko stwierdzam fakty.
  • edytowano listopada 2013
    Też nie mam ochoty książki czytać.
    Ale mnie zaskoczył fakt, że taka ksiązka powstała.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.