Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Będzie coraz bardziej gorąco ...

167891012»

Komentarz

  • a to się nie wcinam :)
  • O proszę, okazuje się, że nawet tzw. konkursy piękności mogą odbyć się bez bikini:
    http://facet.wp.pl/kat,1030821,title,Miss-World-bez-bikini,wid,15709969,wiadomosc.html
  • Trzeba chlopa ozenic - to mu przejdzie...
  • A ja nie weszłam na tę stronę (Bogu dzięki! :D ) i myślałam, że chodzi o skromne stroje kąpielowe jednoczęściowe... Dopiero po wpisach zorientowałam się, że jednak nie...  :\">
    O, ja naiwna... (facepalm)
  • edytowano czerwiec 2013
    Nie jesteśmy orędownikami ordynarnego rozbierania się i uważamy, że niektóre religijne nakazy zalecające skromność ubioru nie są pozbawione sensu. Czy jednak te zasady powinny obowiązywać podczas konkursów piękności? Niestety tak będzie we wrześniu obecnego roku w trakcie gali finałowej Miss World 2013, która odbędzie się na indonezyjskiej wyspie Bali. O tytuł najpiękniejszej kobiety świata będzie walczyć 130 kandydatek, w tym urocza Miss Polski 2012 - Katarzyna Krzeszowska.

    Jak poinformowała na oficjalnej stronie konkursu Julia Morley, prezes komitetu organizacyjnego, tegoroczne finalistki nie będą występować w strojach kąpielowych - zamiast tego panie przywdzieją sarongi - tradycyjne malajskie spódnice. O rezygnację z bikini zaapelował prezydent Indonezji Susilo Bambang Yudhoyono, prosząc o poszanowanie muzułmańskich zwyczajów, w myśl których strój kąpielowy, jako forma obnażania się, odziera kobietę z godności.

    no i super
  • seksowne?
    dla Ciebie przecież nawet bikini nie jest seksowne
  • edytowano czerwiec 2013
    Joanny, mylicie mi się. Te parea niczego sobie, fajowe. można zakryć grube nogi, gorzej jak ktoś ma też brzuch, którego lepiej nie pokazywać. Hehehe.
    Ale i tak znajdzie się purytanin, dla którego nawet sarong + koszulka są niebrawarystyczne no bo widać kawałek nogi, ramię albo pepek....
  • a propos

    nawet w katolickim katechizmie dla młodzieży można podziwiać zdjęcia panienek odzianych w wybitnie niebrawarystyczne stroje kąpielowe, które sobie galopują gdzieś po plaży w siną dal...o tempora, o mores ;)
    To akurat bardzo kiepski przykład. Różnie można określić YouCat, ale "katolicki" to zdecydowanie określenie "na wyrost".
  • myśl których strój kąpielowy, jako forma obnażania się, odziera kobietę z godności.

    Co nie przeszkadza w gwałceniu zakwefionych i zaburkowanych kobiet, legalnej prostytucji pt. sprzedawanie 12 letnich dziewczynek dla uciechy lubieżnych staruchów, i wymaganie od żony aby znosiła igraszki męża z następnymi żonami lub nałożnicami. Nie ma jak hipokryzja...
  • bulwa w bikini :D


    image
  • a propos

    nawet w katolickim katechizmie dla młodzieży można podziwiać zdjęcia panienek odzianych w wybitnie niebrawarystyczne stroje kąpielowe, które sobie galopują gdzieś po plaży w siną dal...o tempora, o mores ;)
    To akurat bardzo kiepski przykład. Różnie można określić YouCat, ale "katolicki" to zdecydowanie określenie "na wyrost".

    Oficjalnie katolicki;)
  • Problem tzw. małżeństw czasowych dotyczy zdecydowanej mniejszości islamu, a mianowicie szyityzmu, który wyznaje 11 procent ogółu muzułmanów. Nie to, żebym bronił tej religii, bo jest ona fałszywa i antychrześcijańska w swym rdzeniu, ale moralny zakaz mówienie o kimś nieprawdy rozciąga się na wszystkich ludzi, a więc także na muzułmanów. A mówienie jednym tchem o "małżeństwach czasowych" w kontekście islamu bez rozróżniania, którego (mniejszościowego) nurtu owa patologia dotyczy jest sugerowaniem takiej nieprawdy.
    Ps. Ja na stronie WP. PL mam pocztę, stąd czasami wchodzę na informacje na niej umieszczone. Wiem, że jest to portal promujący erotykę i wyuzdanie, ale proszę nie sugerować, że specjalnie wyszukuje w necie jakichś linków z nagimi zdjęciami (swoją drogą na WP. PL akurat nie trzeba zbyt się trudzić by takowe znaleźć).

  • Ziemniaki włóż! Albo Ziemniaku włóż bikini! Albo Ziemniaku załóż że nareszcie coś na to bikini! A w ogóle językoznawcy wystąp! Jakiego pochodzenia jest wyraz bikini???
  • Problem tzw. małżeństw czasowych dotyczy zdecydowanej mniejszości islamu, a mianowicie szyityzmu, który wyznaje 11 procent ogółu muzułmanów. Nie to, żebym bronił tej religii, bo jest ona fałszywa i antychrześcijańska w swym rdzeniu, ale moralny zakaz mówienie o kimś nieprawdy rozciąga się na wszystkich ludzi, a więc także na muzułmanów. A mówienie jednym tchem o "małżeństwach czasowych" w kontekście islamu bez rozróżniania, którego (mniejszościowego) nurtu owa patologia dotyczy jest sugerowaniem takiej nieprawdy.

    U sunnitów też małżeństwo czasowe występuje, np. egipskie orfi. Idziesz do notariusza z panienką, płacisz 50 LE i masz. Tylko w odróżnieniu od szyickiego mutah nie określa się w nim ram czasowych, mutah można zawrzeć na godzine, tydzień, pare lat - i po upływie tego czasu "małżeństwo" jest rozwiązane automatycznie. Przy orfi obie strony muszą podrzeć swoje odpisy jak im się znudzi.
  • edytowano czerwiec 2013

    @AgaMaria ; Ja nie językoznawca, ale mnie zaciekawiło i takie coś znalazłam (cytuję za Poradnią PWN):

    "Istotnie, bikini pochodzi od Bikini, nazwy atolu na Pacyfiku, gdzie amerykanie testowali bombę jądrową. Kostium kąpielowy został tak nazwany przez jego projektanta, Louisa Réarda, który przypuszczał, że wywoła on tak wielką sensację, jak wybuch bomby, co też się sprawdziło.   ;)

  • cieszę się że dostarczyłam Wam rozrywki :D
  • Już cukinie jecie? Młode już dobre są? Nie kupowałam w tym roku jeszcze?
  • Bogu dzięki, że UBRANE marchewki włożyłam do jednej szuflady w lodówce z UBRANYMI jeszcze kalarepami...:-))) Ale jak ja je jutro obiorę????Przeciez umrę ze śmiechu :-))
  • Właśnie, cukinie to chyba zostaną w zielonych pantalonach?!
  • I taki powazny watek zabilyscie
    =)) =)) =))
  • Noprzyznaje, a co! ;)
  • Tylko dla anglojęzycznych o mocnych nerwach (uwaga, ziemniak!)

  • Skrócona wersja: uwaga, nie dla wrażliwych!
  • edytowano czerwiec 2013
    Jak pójdę w poniedziałek na rynek

    Poproszę worek ubranych ziemniaków, w mundurach

    Faceci padną
    Masz słabość do munduru? ;)
  • edytowano czerwiec 2015
    jest już gorąco :D
  • U nas czy u Was? ;-)
  • u Was ale i u nas dzisiaj (poki co) calkiem calkiem wiec można sie tym pochwalic :D
  • Najgorsze jest teraz. Do wtorku powinno się uspokoić.
  • Pięknie jest dziś :)

    Uwielbiam taką pogodę :D
    Jak dla mnie to moze grzać i grzać :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.