Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

zaczął się sierpień...

2456711

Komentarz

  • Ponieważ do tej pory od pólnocy nie malkontenciłem to się podejmę. 
    Brawo dla tego pana!!!! :)
  • Ja, ze swoja wredna natura troche pomeczylabym tego pana :D Bo to nie sztuka nic nie pisac, sztuka jest pisanie pozytywow. Moze wiec specjalny watas zalozyc dla Grega - w kazdym dniu wpisuje cos pozytywnego, najlepiej o Papiezu Franciszku :D
  • Świetny pomysł!

    =D>
  • edytowano sierpień 2013
    :))


    Prosit!
  • edytowano sierpień 2013
    Isako: trafiłaś, bo to zdjęcie prosto z Niemiec. Z domu w którym mieszkał Benedykt XVI

    Więcej pod :http://www.br.de/nachrichten/oberpfalz/papsthaus-pentling-110.html
  • Trudny sierpień będzie.
    ;))
  •  Wrrr od poniedziałku nie piję kawy, głowa mi pęka co jest najlepszym dowodem na uzależnienie. Ponoć i tak mam lekko, mąż rzucił palenie.
  • Ejze, to polowka tylko. Wczoraj maz niezapytawszy mnie wczesniej kupil mi Maβa, czyli litrowy kufelek piwa...
  • O ja Cieeeeee od takiego kufla z piwem to ja bym miała problemy ze sprawnym powrotem o domu... eee co ja piszę ciężko byłoby mi dojść do toalety (lub w ogóle ją odszukać) ;))
    te siostry pozowały tylko do zdjęcia...a potem księża upsss Xęża wypili do dna...
    B-)
  • Mnie ciekawi czemu jedna z sióstr zawinęła sobie kufel w serwetkę...
  • Na zaś potem
  • edytowano sierpień 2013
    Może żeby osy nie wpadały? To raczej nie, może ma reumatyzm i nie chciała ziębić sobie dłoni?
  • A poza tym może siostry piły piwo bezalkoholowe? jak w reklamach? Ongiś.
  • sierpień....a za parę dni 10 rocznica ślubu. Ufff, jak gorąco!
    Ale w jakim sensie pogody? Dziś jest 27 stopni, no przynajmniej u nas, nie jest tak źle. 
  • Mnie ciekawi czemu jedna z sióstr zawinęła sobie kufel w serwetkę...



    Już pewnie pusty kufel ;)
  • sierpień....a za parę dni 10 rocznica ślubu. Ufff, jak gorąco!
    Ale w jakim sensie pogody? Dziś jest 27 stopni, no przynajmniej u nas, nie jest tak źle. 
    Podziękowałam przez pomyłkę. Jak to nie jest gorąco, 27 to właśnie upał, a te przed-przedwczrajsze 38 to był mega-upał :-B
    Temperatura powyżej 20 stopni jest co najmniej nieprzyjemna :-L  Chyba, że wieje i pada, i grzmi :D
  • Ech, taka całomiesięczna abstynencja od fotum to dopiero wyzwanie.
    I wyraz silnej woli.
  • Tak ambitna na razie nie jestem :( Ale umyśliłam sobie post od forum w "moje" postne dni sierpnia, czyli ok.11. Zobaczymy, czy wytrwam. Pierwszy przypada jutro :)
  • @Katia no proszę Cię 27 stopni, to jest całkiem ok, od 35 można się skarżyć i zdychać z gorąca :P.
  • Ja tam zdycham od 25  wzwyż

  • Ja tam zdycham od 25  wzwyż


    Nie, nie, nie! Pozytywnie ma byc: ponizej 25º czuje sie wspaniale!
  • @Maciejka: ten samochód jest wspaniały, ma aż trzy koła.
  • No widzisz, od razu lepiej :D
  • A dziś wpisuję się do pozytywnych o plotek o papieżu, chodzi o takie ploty.
  • No widzisz? Nawet on Ci ułatwia. Już 2 sierpnia, uf. Jeszcze tylko 29 dni :)) Dasz radę. 
  • Pewnie, że dam, zwłaszcza, że za tydzień zaczynam urlop (również od neta)
  • ale w wątku o kredytach to już pojechało troszkię malkontenctwem
    [-X
    Od kiedy opis rzeczywistosci jest malkontenctwem? Bo ja nawet kredytu na długopis bym nie dostał .
  • ale w wątku o kredytach to już pojechało troszkię malkontenctwem
    [-X
    No nie malkontenci, jeno dzieli się refleksjami. Litościwa bądź. 

    I zobacz, jak na Copacabanie sobie ładnie radę daje. Jeszcze chwila i będzie jak w stadzie kucyków Pony :)
  • kredyt na długopis, ludzie, trzymajcie mnie
    ~X(

    na copocabanie rzondzi Klarcia i M-Monia, nie mam na nie siły ani odpowiednich emotek
    Figura retoryczna, no. Daj mu szansę! daj mu szansę!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.