Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co dziś jedliście na obiad?

1259261263264265

Komentarz

  • O fajny patent bo nie będzie wypadać że srodka
  • @Maciejka, jak robisz te bataty?
  • Kroje w plastry, takie grubsze
    smaruje lekko oliwa i podpiekam w piekarniku
    jak już prawie miękkie sa sypie parmezanem i zapiekam
    po wyjęciu z pieca nakładam troche zurawiny

    Podziękowali 1Polly
  • Zrobiłam jeszcze kotlety z kurczaka, chyba zaproszę na jutro znajomych na obiad :D 
  • @jukaa, widzę, że najbardziej chcesz do nas, mam od Ciebie dwa podziękuje ;)

    Wpadaj, wpadaj, adres znasz :)
  • U nas dziś domowe cheesburgery.
  • Spotkałam znajomych w kościele, spontanicznie zaprosiłam na obiad, prawie wszystko zjedzone :) 
  • @ola_g, przekaż dzieciom, że moi znają tylko gotowe surówki z Biedronki. Niech docenią.
  • Na bogato. Schab smażony w panierce z ciasta. Frytki z piekarnika. Marchewka z groszkiem. Surówka jak od Chińczyka i sałata z ogórkiem i czosnkiem.
  • U nas dziś samo dobre :).
    Zrobiłam na szybko jaglankę z warzywami na obiad.
    A chłopcy chcieli pogotować wynikiem działań mamy w piekarniku 2 tarty i muffinki jajeczno-warzywne.
    Do tego wielki gar bigosu właśnie zaczął się gotować, to z mojej inicjatywy.

    W trakcie przygotowań objedli się kiełbaską, szynką i serem, nawet trochę surowej kapusty zjedli ;).
    A co najważniejsze posprzątaliśmy wspólnie po wspólnym gotowaniu.
  • krupnik + tarta z burakiem
    Popołudnie spędziliśmy na wycieczce rowerowej (taka zima), takze apetyt dopisywał.
  • Prażuchy, mniam
  • Krem z marvhewki
  • Kaczka, fasola, koper włoski pieczony z pomarańczami. Zaniosłam tez porcje koleżance do pracy :)
  • A co do bigosu, to w zeszłym tygodniu wzięłam duża porcje ryby po grecku do pracy, dałam wszystkim troche spróbować. Stwierdzili, ze to bigos z ryby :D
  • Dobrze mieć taką koleżankę karmiącą w pracy....
    Ja jak zapomnę jedzenia wziąć, to batonikiem kończę....
  • edytowano luty 2020
    Duszona pierś z indyka z cebulką i "świeżymi" podgrzybkami. Pyyyycha. 
    Ale ja grzybolubna jestem.
    Do tego ziemniaki + surówka coleslaw.

    Do wyboru jeszcze bigos.
    I resztki naleśników z dżemem.




  • Uuu to musi byc dobre! :) My wlasnie mamy przerwe i na pierwsze jest kawa a na drugie biszkopty Petitki.
  • Makaron z sosem bolońskim Pudliszki. Wreszcie odpuściłam stanie nad garami z żołądkiem w gardle, wszyscy najedzeni i zadowoleni, piję napar z warzywa (kawę) i nie mam mdłości. Cudowny dzień.
  • Krem groszkowy z kleksem jogurtu i świeżą miętą.  I kulebiak z czerwoną kapustką.
    Naleśniki nie weszły już.  Czekają na lepszy moment.  I Pavlova z okazji św. Stanisława. Stasia żadnego w domu nie mamy, ale każda okazja dobra c'nie?
    Podziękowali 2Skatarzyna madzikg
  • Krem z groszku ❤
  • Dziś menu układaly dzieci :) zupa pomidorowa, a na drugie pizza. 
  • Ziemniaki z koperkiem i kefirem, surowka z bialej kapusty, dymki i koperku z odrobina majonezu. Zamiast ziemniakow sa tez slaskie okraszone duszona cebulka.
  • Pierogi <3 
  • Warzywa z puszki? U nas pizza... szla wyjatkowo jak krew z nosa ale pyszna wyszla... no i dobrze ze daie blachy bo zwykle gardzace tym plebejskim zarciem trojaczki zaskoczyly... " mama! Dobre mi bylo!" 
  • @makodorzyk, to ja dopytam: warzywa z puszki?
  • O widzisz. Sprytny patent :-).
  • Duże pieczarki do nadziewania. W każdej plasterek salami, listki świeżej bazylii i na wierzch pół krążka małego sera pleśniowego. Duszone na grillu, pod przykryciem.
    Podziękowali 1madzikg
  • edytowano maj 2020
    @Skatarzyna, mniam!
    Naleśniki (doczekały się) z farszem warzywnym posypane tartym serem.  I ciasto jogurtowo-czekoladowe z ciecierzycy z lodami orzechowymi.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • jako poznanianka z urodzenia od czasu do czasu szalenie zatęsknię za ziemniakami z solą i masłem
    tylko jedno dziecko dziś ze mną tak jadło  :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.